Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samo życie

Polecane posty

Gość gość

Nie znalazłam żadnego wątku o tym serialu żeby podnieśc więc zakładam, pamięta ktoś ten serial? a go bardzo lubiłam, chociaż oglądałam na bieżąco jeszcze za gówniarza, ostatnio sobie trochę wróciłam na ipli i stwierdziłam, ze naprawdę ciekawy był ten serial, jak na taką codzienną telenowelę, fajne aktorstwo, życiowe wątki, dużo sie działo w pracy w redakcji a nie tak jak teraz w serialach nic nie robia a mają mnóstwo forsy, z nieba im spada. Nie żałuję, ze nie kontynuują o pewnie by zrobili z niego totalną szmirę(pod koniec już sie powtarzali widać, ze bark im było pomysłów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam i bardzo lubiłam ten serial, ale po odejściu Magdy Kumorek to już nie było to samo a i pod koniec przestałam oglądać, bo już nie porywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfalmarsrasttin1989agzns
Nie znalazłam żadnego wątku o tym serialu żeby podnieśc więc zakładam, pamięta ktoś ten serial? a go bardzo lubiłam, chociaż oglądałam na bieżąco jeszcze za gówniarza, ostatnio sobie trochę wróciłam na ipli i stwierdziłam, ze naprawdę ciekawy był ten serial, jak na taką codzienną telenowelę, fajne aktorstwo, życiowe wątki, dużo sie działo w pracy w redakcji a nie tak jak teraz w serialach nic nie robia a mają mnóstwo forsy, z nieba im spada. Nie żałuję, ze nie kontynuują o pewnie by zrobili z niego totalną szmirę(pod koniec już sie powtarzali widać, ze bark im było pomysłów). Jasne http://i.ex.lv/ayUv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prophazexpa1985rheen
Nie znalazłam żadnego wątku o tym serialu żeby podnieśc więc zakładam, pamięta ktoś ten serial? a go bardzo lubiłam, chociaż oglądałam na bieżąco jeszcze za gówniarza, ostatnio sobie trochę wróciłam na ipli i stwierdziłam, ze naprawdę ciekawy był ten serial, jak na taką codzienną telenowelę, fajne aktorstwo, życiowe wątki, dużo sie działo w pracy w redakcji a nie tak jak teraz w serialach nic nie robia a mają mnóstwo forsy, z nieba im spada. Nie żałuję, ze nie kontynuują o pewnie by zrobili z niego totalną szmirę(pod koniec już sie powtarzali widać, ze bark im było pomysłów). Jasne http://vcup.in/jHaK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inatconra1984pbjzm
Nie znalazłam żadnego wątku o tym serialu żeby podnieśc więc zakładam, pamięta ktoś ten serial? a go bardzo lubiłam, chociaż oglądałam na bieżąco jeszcze za gówniarza, ostatnio sobie trochę wróciłam na ipli i stwierdziłam, ze naprawdę ciekawy był ten serial, jak na taką codzienną telenowelę, fajne aktorstwo, życiowe wątki, dużo sie działo w pracy w redakcji a nie tak jak teraz w serialach nic nie robia a mają mnóstwo forsy, z nieba im spada. Nie żałuję, ze nie kontynuują o pewnie by zrobili z niego totalną szmirę(pod koniec już sie powtarzali widać, ze bark im było pomysłów). Jasne http://url.callsteam.com/H47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×