Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodziana33

Co macie zawsze w lodowce ?

Polecane posty

Gość jagodziana33

Pytanie jak wyzej, ja oprocz swiatla mam zawsze mleko,maslo,jajka,wedline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze twaróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajka, domowy majonez, masło, twaróg, ser żółty lub pleśniowy albo mięso pieczone na zimno do kanapek, domowy dżem, domowy sos do różnych dań, np. słodko-pikantny z papryczkami chili albo z pieczonej papryki, mleko, jogurt, domowa kapusta kiszona, jakaś sałata, cytryny, świeży imbir, włoszczyzna to chyba tyle z rzeczy, które mam w lodówce praktycznie stale jeszcze zwykle mam jakąś zupę do odgrzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne pytanie... - masło - smalec - czosnek - ketchup - musztarda - wędlina lub jakiś ser (coś do chleba) A reszta jest zmienna...czasem zamiast wedliny mam parówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajek nie trzymam w lodówce. A tak to zawsze mam: - masło klarowane - masło zwykłe - smalec gęsi - olej lniany - musztardę - anchois w oleju - parmezan i przeważnie ze 2-3 inne sery też - śmietanę - jakieś warzywa (z tym, że w lodówce nie trzymam nigdy np. cebuli ani pomidorów) - jogurt grecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam lodówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam w lodówce parówki berlinki ... uwielbiamy je wszyscy zarówno ja, dzieci jak i mąż wiec berlinki w lodówce muszą być zawsze na czarną godzinę, a oprócz tego oczywiście mnóstwo dżemów i jogurtów na czarną godzinę ze względu na dzieci oczywiście Poczytajcie cenne informacje o pojazdach i nie tylko. http://autonatrasie.tumblr.com/ Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko Masło Ketchup. Musztarda. Majonez. Ogórki konserwowe Śmietana Ser żółty. Topione. Almette. Salami.krakowska sucha. Jaja Jogurty.danonki. Warzywa na rosół. Wino Likier Wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I berlinki zapomniałam do naszego stałego zestawu w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masło i żółty ser...to zawsze być musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jajka, mleko, masło, margarynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mam migdały nerkowce orzechy laskowe, brazylijskie, macadamia, pinii, ziemne olej lniany tahini czosnek cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko Masło Jaja Ketchup Musztarda Jakaś wędlina ser żółty śmietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko, jajka, ser, maslo,warzywa tj ogorki, pomiodory, marchewka, salata lodowa,cebula, czosnek,owoce jablka, cytryny w zimie mandarynki, pomarancza, banany musztarda, ketchup, dzem czy powidla, ser twarog, kefiry, jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego trzymacie olej w lodówce? Przecież się nie zepsuje...albo orzechy jakieś itp. Mój były sąsiad, starszy pan, trzymał cukier w lodówce, nawet sam nie potrafił powiedzieć dlaczego, tak się przyzwyczaił i zawsze cukier bach do lodówki :P Robiłam mu kiedyś zakupy jak złamał nogę, stąd wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w lodowce mam swiatlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki olej. Lniany np. bardzo szybko się utlenia, i jest zalecane przechowywanie go w lodówce. Oliwy, awokado, słonecznikowego i większości innych w lodówce trzymać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musztardy i ketchupu w lodowce nie trzymam nigdy tylko w szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie tylko w lodówce ale w ogóle w domu zawsze muszę mieć pieczywo oczywiście, zapas mleka, ser żółty,jajka, cebula, ziemniaki. To jest taki zestaw który bezwzględnie musi być i to tak z nadwyżką, jak czegoś zabraknie to czuję się zagubiona :) Inne rzeczy są zmienne i mogą być ale jak ich zabraknie to przeżyjemy, a bez tych wymienionych rzeczy żyć się nie da. W naszym mniemaniu oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem dlaczego trzymam orzeczy i olej olej lniany jest zminotłoczony i bardzo świezy, ważnosc tylko 3 miesiące i trzeba trzymac w lodówce a orzechy to chyba oczywiste, orzechy 'butwieją', mogą pleśnieć [czego nie widać] i najbezpieczniej trzymac je w lodówce moja lodówka cała jest zawalona orzechami i owocami oraz warzywami i w zasadzie nic innego w niej nie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomidorów i cytrusów nie powinno sie trzymac w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wędliny sery, serki, jogurty masło, margaryna jajka musztarda ketchup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasztety kilka rodz. Serki topione żółty ziarnisty twaróg.parowki ryba w puszce Mleko.maslo.dzemy smalce różne .ogórki. Sałatki w słoikach keczup musztarda śledzie Smietana jogurty warzywa I karma dla psow:) jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej by było co teraz macie i na ile osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centcompconta1982tjxyi
zawsze jajka, mleko, masło, margarynę Jasne http://nsu.pe/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×