Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozliczenie pit 2015

Polecane posty

Gość gość
Upewnij sie lepiej w jakims biurze księgowym, bo to „sliska” sprawa. Ja mogę polecic Ci www.biuroksiegowe.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej skorzystac z pomocy jakiegos biura księgowego, ja zawsze pity powierzam www.dekret24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaZ
Ja używam programu pitscan. Można za darmo pobrać go na pitscan.pl. 2014 tak już rozliczyłam, nie było żadnych błędów, a ja oszczędziłam czas i pieniądze. W tym roku zrobię dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof578
Nie wiem czy ktoś używał, ja z polecenia mam - PIT Scan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikarowa
na twoim miejscu zwróciłabym się do specjalistów typu http://www.businessmind.pl nie ma co ryzykować i płacić potem kary skarbówce. Za takie doradztwo zapłacisz grosze a będziesz mieć pewność że wszystko się zgadza, my tak z mężem robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz skorzystać z usługi firmy South Energy. Oni znają się na kwestiach rachunkowych. Krótki telefon i powinni ci pomóc w rozwiązaniu problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jednak upewnic sie u ekspertow, bo z pitami wiadomo jak to czasami bywa. Osobiscie moge polecic Ci to biuro www.biuroksiegowe.szczecin.pl na pewno pomoga w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez korzystam przy rozliczeniach z pomocy biura www.biuroksiegowe.szczecin.pl naprawde warto, przynajmniej ma sie swiadomosc, ze wszyskto bedzie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska0022
Rozliczanie PIT od kilku lat jest prostym zadaniem, w sieci jest masa przyjaznych i użytecznych programów, ja korzystam od kilku lat z http://fundacjarosa.pl/program-pit/ i rozliczenie PITU przez internet to kwestia 10 minut. Poczta i kolejki nie są dla mnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popros niech was rozlicza w www.ksiegowosc-torun.pl i wybiora rozsadna wersje:) mowie Ci to najlepsza opcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zwrócić uwagę jeżeli jest duża różnicy przychodów. Tak się dzieje, kiedy żona nie pracuje i nie ma żadnego bądź minimalny dochód a mąż np. miał dochód 85 tys. wciągu roku. W tym wypadku trzeba by opodatkować nadwyżkę stawką 32%. Jeżeli rozliczą się razem to nadwyżkę podatku oblicza się w podwójnej wysokości od połowy łącznych dochodów. I kwota ta będzie mniejsza gdyby mąż rozliczał się sam. Zrozumieć to pomoże Państwu program http://pity2015ng.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozliczeniem mojego PITa zajmuje się biuro księgowe z Katowic www.plus.katowice.pl. Ja się na tym nie znam, a tak mam pewność, że wszystko będzie dobrze zrobione. Możesz się ich zapytać co zrobić w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem czy choc jedna osoba skorzystała z jakiegos biura polecanego przez tych spamerów. marzy mi się, że kiedys na kafe będzie moderacja i tego typu wypowiedzi zostana usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja radze poradzic sie ekspertow, to jednak bardzo powazne sprawy, sprawdz firme www.biuroksiegowe.szczecin.pl zawsze tam rozliczam i wszystko zawsze okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj http://wypelnijpit.eu można pobrać za darmo program PIT Projekt. Jest bardzo prosty (dla początkujących jest kreator, który ułatwia wypełnianie zeznania), a wszystko zajmuje nie więcej, niż kilkanaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zawsze robie przez biuro rachunkowe, osobiscie moge polecic Ci www.akro.waw.pl swietna i szybka obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takojako
Łatwiej to zrobić samemu :) www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit Fajnie bo za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorzystaj z uslg biura rachunkowego www.ksiegowosc-torun.pl/ Pani Lidia CI pomoze, z kazdym pitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako księgowa doradzam rozliczyć się wspólnie bo wtedy zyskacie zwrot ulgi za ciebie 556 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie w tym roku pity rozliczy firma www.businessmind.pl/ wspolpracuja tez z jedna moja firma i jestem zadowolona z efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się na pitach, podatkach itp. dlatego wolę współpracować z rzetelnymi doradcami podatkowymi www.kws-tax.pl. Mam pewność, że wszystko będzie dobrze zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Jeśli nie pracowałaś to rozliczenie cię nic nie da meżowi. A mąż składał już PIT? Jeśli nie to może to zrobić w programie dostępnym na http://www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit Jest on bardzo intuicyjny, szybki w obsłudze i przede wszystkim darmowy. Wypełnicie w nim każdy rodzaj PIT-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Składanie deklaracji PIT przez internet jest naprawdę proste. Dokładne instrukcje jak to zrobić znajdziesz tutaj http://aty.pl/skladanie-deklaracji-pit-przez-internet/ Z tego co zauważyłam wśród moich znajomych coraz więcej osób wysyła deklaracje online i bardzo chwalą ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulllalulla
Psiapsiułka poleciła mi pitax.pl. Można genialnie prosto i za darmo złożyć e deklarację. Programik wręcz intuicyjny. Wystarczy wklepać swojego PITa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama nie pracuje rozlicza sie z moim tata i mój tata z tego tytułu ma zawszzwponad 500zl zwrotu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ściągnęłam program e- pity juz trzeci rok sama się rozliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margotka75
Bezpłatnie i mega szybko zrobiłam rozliczenie na pitax.pl Aplikacja sama jakby podpowiada co gdzie wklepać. Zero stresu. Już nigdy nie będę łaziła do US:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×