Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

newrus

Jak ją odzyskać?

Polecane posty

Witam! Chciałbym abyście pomogły mi w pewnym problemie. W skrócie chodzi o dziewczynę. Wszystko zaczęło się ponad 1,5roku temu. Często rozmawialiśmy i spotykaliśmy się. Po pewnym czasie kontakt się urwał... niestety z mojej winy :( Przez pewien czas nie mgła się spotkać. Mówiła że ma spotkania ze szkoły.Wtedy myślałem że ona mnie olewa. Ale po rozmowie z jej bratem okazało się że na prawdę nie miała wtedy czasu.Było to dokładnie rok temu. Do dziś nie mogę sobie wybaczyć tego co zrobiłem :/ Ale nie przedłużając wczoraj byłem na dyskotece ona tez tam była. Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy ona specjalnie tańczyła bliska mnie. Gdy ja siedziałem ona zaczęła tańczyć z koleżanką. (W tej chwili przyszedł do mnie sms nie zgadniecie co w nim było: wróżba a w niej że czeka mnie wielka miłość) Jej koleżanka wiedziała co było wtedy między nami. Po chwili zaczęły o mnie rozmawiać. Ja siedziałem od nich 1,5m może nawet bliżej. No i ta jej koleżanka zaczęła głośniej mówić mówić do niej "odzyskaj go" a ona aby ta była cicho. Wiem że jaj koleżanka mówiła to głośniej abym to usłyszał... Potem była wolna piosenka, a ona zaczęła tańczyć z jakimś chłopakiem. Miałem poprosić ją do tańca ale nie wiem dlaczego nie miałem odwagi... Zaczęła się ostatnia piosenka miałem do niej podejść ale ubiegł mnie ten sam chłopak... Spojrzałem się na nią a ona na mnie i po prostu wyszedłem. Tak się wkurzyłem, że musiałem iść posiedzieć w ciszy na dworze. Szybko wyszedłem i gdy się obróciłem ona się na mnie patrzyła. Nie wiem czy ona zrobiła to specjalnie czy tylko przypadkowo. Sam nie wiem o czym myśleć, cały czas o niej rozmyślam.Dziś ,gdy się z nią minąłem spojrzała się na mnie tak jak nigdy do tej pory. Jeszcze jak by było mi mało dziś w nocy przyśniła mi się... :C Chciałbym odzyskać z nią kontakt . Może do niej napisać na facebooku co u niej itp. lub porozmawiam z jej koleżanką. Pomocy! Przepraszam ze wszystko jest tak chaotycznie napisane ale niestety nie mogę się skupić. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz uczciwe zamiary , jest wazna osoba dla ciebie , to na co czekasz ? Jestes facetem , czy wydmuszka .Nie tylko napisz ale podejdz i popros o rozmowe .Nie jest wilkolakiem i nie zje cie , jak wilk czerownego kapturka . Do dziela marsz !!!!! Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem podobnie, tyle tylko, że to ja słyszałem codziennie, że jestem marzycielem, a ona realistką i ubliżała mi codziennie, porównywała do innych, upokarzała, traktowała jak woła roboczego, który miał ciągle coś robić w przeciwieństwie do niej, nigdy nie mogłem liczyć na dobre słowo w chwilach zwątpienia, a co dopiero pełny szacunek, więc postanowiłem, że się wyprowadzę i dam jej czas na przemyślenie tego jak mnie traktuje, znalezienia innej pracy i przemyślenia swoich zachowań. Wychodziłem z domu ze łzami w ochach rozglądając się po wszystkich kontach po raz ostatni, ale jej najwidoczniej było to obojętne. Postanowiłem sprobować ostatecznego sposobu. Zamowiłem urok miłosny na stronie http://magicznerytualy.pl - pomogło:) Teraz ona znowu jest moja w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozstałam sie ze swoim chłopakiem po 11 latach:(((mamy dziecko , pracujemy razem i było mi tym bardziej ciezko sobie to wszystko poukładac:( nie wiedziałam co robic. Przypadkiem trafiłam na stronę http://urokmilosny24.pl , poczytałam trochę opinii ( większość było pozytywnych) i zdecydowałam się skorzystać. I wrócił:) znowu jest swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ze łzami w ochach rozglądając się po wszystkich kontach po raz ostatni" - nosz k/u/r/w/a, to zdanie rozwala, a te konty w szczególności buhahahahaaaaaaaaaaaaa co za ortograficzny młot!!!! buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×