Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet po przejściach jak postepować

Polecane posty

Gość gość
ale mnie nie chodziło o rozwodnika z dziećmi. Chodziło mi o faceta któremu się rozpadł związek (nie wiem dlaczego) jeszcze przed ślubem i nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa zdradzany ma odbudowac związek jak jego zona lekkich obyczajów mieszka i żyje z innym? no ciekawa idea buahaha. ma być bardziej święty od papieża? jedyna mozliwa metoda to chyba chloroform i przytargać zakochaną w innym zonę do domu :D a potem nafaszerowac psychotropami no i oczywiscie pozbyć sie dumy własnej jak łatwo wam mówić takie komunały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadów oboje po przejściach i z dziećmi o które zresztą ciągle się kłócą. Każdy faworyzuje swoje. Sytuacja patowa. Szczególnie nie polecam pannom rozwodnika z dziećmi. Nie będziesz miała swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, wiem coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście p**********e... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi was dziewczyny, w dzisiejszych czasach nie można być niczego pewnym i kto wie czy kiedyś wy nie będziecie chciały ułożyć sobie życia mając dziecko z poprzedniego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pzu - porozmawiać co jeszcze go "boli" z poprzedniej relacji. zamknąć definitywnie przeszłość. ustalić wspólnie nowe zasady ważne dla obojga i... cieszyć się sobą z miłością , szacunkiem i oddaniem !!! powodzenia na nowej drodze życia :) <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kochane forumowiczki! Na wstępie opowiem Wam o sobie... Zawsze ciągnelo mnie do tzw. "niegrzecznych chłopców", leciałam na ich doświadczenie, tak dokładnie opisane w policyjnych kartotekach, ich system wartości, wypisany na przedramionach przez znajomego tatuażystę... Jednak związek z kimś takim to nie przelewki... Owszem, na początku jest świetnie, pokazywali mi lepszy świat szybkich samochodów i jeszcze szybszej kasy.. potem oglądałam już tylko wnętrza bagażników tych samochodów... nie myślcie naiwnie ze bedziecie szczesliwe z facetem po przejsciach.. oni się nie zmieniają, zmieniają tylko nas, kobiety i sprawiają, że i my jesteśmy po przejściach powodzenia kochane, ja odpusciłam sobie i wreszcie zyję normlanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam z rozwodnikiem,nie wyszło,teraz wiem dlaczego zona go zostawiła.Pamietajcie,zadna kobieta nie chce sama dzieci wychowywać,i nie pozbywa sie dobrego chlopa.Skoro dla tamtej byl niedobry to i w nowym zwiazku nie będzie inny,ludzie sie nie zmieniają.Nie wierzcie,ze jak poprzednia kobieta pomiatał,obrażał,bil,wyzywał to dla nowej sie zmieni.Bedzie z początku udawał,potem przestanie i wyjdzie szydło z worka.Nie zachodźcie w ciąże z rozwodnikiem bo albo bedziecie same z dzieckiem albo jeszcze bardziej poniewierane,bo powie ,ze kolejna chce go na dziecko złapać.Nikt nikogo bez powodu nie zostawia.Moja siostra sama z dzieckiem z rozwodnikiem,obiecywał slub ,jak zaszła w ciaze to robił wszystko żeby sobie poszła.Teraz ma jedno dziecko z ex mezem,drugie z nim.I jest sama.Przestrzegam przed rozwodnikami,oni nie chcą zwiazku,oni chcą sie bawic,a nawet jak sie ożeni to zdradza a kobieta siedzi cicho ,nie odchodzi,to kolejna porażka w życiu.Nie słuchajcie jaki to cudowny związek jest z rozwodnikiem,to bujdy.To piszą rozwodnicy bo nikt ich nie chce!!!!!!!!!!!!!!A jak panna sie z rozwodnikiem zwiaze to zawsze będzie sluchac ze nikt inny jej nie chciał,to są zazwyczaj takie chamy.Dobre chłopy są przy swoich zonach a s,,q*************,e,,,l,,,eee oszukują naiwne kobiety wmawiając jacy to oni biedni,jaka to ex byla niedobra,,,bla,bla,bla,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak postępować,-nie zadawać sie z tymi hoojamii to nie będziecie cierpiec.Im chodzi tylko o dope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×