Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kocica1989

Salony Sukien Kielce

Polecane posty

Witam wszystkie tegoroczne (i nie tylko) Panny Młode! :) W tym roku biorę ślub i szukam sukienki. Byłam w kilku salonach w Kielcach. Bardzo spodobały mi się dwie sukienki: jedna w salonie Contessa na rogu Paderewskiego i IX wieków Kielc, druga w MS Moda w Tęczy na Sienkiewicza. Obie mi się podobają strasznie, ciężko mi się zdecydować ale chciałabym zapytać Was o opinie na temat tych dwóch salonów. Jak wygląda realizacja zamówienia, obsługa po jego złożeniu, jakość wykonania sukni, czy salony dotrzymują terminów, "nie kręcą", trzymają się zamówienia itp. Nie chciałabym wprowadzać żadnych zmian więc nie boję się że np. zrobią to nie tak. Czytałam opinie na temat różnych salonów, w sumie znalazłam niepochlebne tylko o Paryżance której akurat nie brałam pod uwagę. Jeśli któraś z Was miała doświadczenia z tymi dwoma salonam-Contessa i MS Moda i może coś więcej powiedzieć na ten temat, to proszę serdecznie o pomoc :) Pozdrawiam i z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz szukała butów to polecam allinside.pl ;) Ceny w sklepach są ogromne, a tam za grosze można dobrać fajne ;) Są wygodne, sama mam kilka par stamtąd i uważam, że jakościowo są jak najbardziej OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swój ślub kilka lat kupowałam w Contessie etolę i welon. Obsługa była bardzo miła i pomocna chociaż zamówienie było na małą kwotę i mogło by im nie zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis bylam u Salonie Ms Moda na sienkiewicza jest drugie i trzecie piętro. Poszukuje sukni na wrzesień i chciałam poszukać jakiegoś fajnego wzoru bo słyszałam ze tam maja bardzo ładne sukienki. Wyszłam sfrustrowana. Obsluga i atmosfera bardzo fajna do czasu kiedy jedna pani sprzedawczyni kazala drugiej przynieść mi jakies wypychacze biustu. Zamarlam fakt mam maly biust ale bez przesady nigdy nie spotkałam się z takim mnie potraktowaniem. Jesli chodzi o suknie to maja bardzo ładne i ceny tez przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikora1234
Byłam. Zobaczyłam i wyszłam. pani ktora mnie obsługiwała bezczelnie miala przy uchu telefon i rozmawiala w najlepsze. zero przejecia mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda DM
Witam! Nie polecam M moda w Kielcach na planach. Oczywiście suknie piękne ale kobiety tam pracujące są nie stworzone do wykonywania tej pracy, byłam tam w tym roku i chciałam zobaczyć suknie dotykając. Podeszła do mnie jakaś starsza kobieta i zaczęła krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannamlodazwrzesnia
Salon w dolnej części pozamykany. Brak obsługi. A prosząc panie z góry o otwarcie wielka łaska. Rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po suknię pojechałam do Radomia, tam jest firmowy salon http://emmimariage.pl, a suknie mają przepiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×