Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu w ogóle młode mamy? Takie max do 25 lat?

Polecane posty

Gość gość
Jak dziewczyna wieku 17 lat zostaje matka to pewnie w wieku 34 lat zostanie juz babcia ..porażka . To juz wole zostać matka w wieku 40 lat niz babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe nie ma to jak podróże z pampersiakiem małym. Realizowanie swoich marzeń i ciąganie ze sobą dziecka wszędzie co by świat zwiedzić. Nie mam nic przeciwko dzieciom ale myślę że marzeniem takiego szkraba to sucho , czysto, dużo zabawek i mama obok w bezpiecznym miejscu ( dom , rodzina) a nie latanie po świecie, spanie w samochodzie czy samolocie, karmienie w przelocie gdzieś, zapachy spoconych osób, papierochy - i w tym stres mamusi bo nie ma gdzie przebrac itd. Jednak wybieram opcję wyjazdu ze starszym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiecie czego będziecie chciały jak będziecie miały 40 lat??? Macie 20 parę i się wypowiadacie na ten temat?? Zaskoczę Was.. czas szybko płynie u wierzcie, że w wieku 40 lat nie będziecie miały ochoty zostać babciami. Poza tym dzieci pójdą w swoją stronę i zostaniecie same już w tak młodym wieku. Pewnie niejedna z Was wówczas skusi się na kolejną ciążę, mimo, że teraz wydaje się Wam to nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23 lata i za 2 tyg mam termin, bede miec syna ktory nie ukrywajac jest "wpadka" sama bym sie nie zdecydowala jeszcze na dziecko ze wzgledow finansowych i ogolnie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 22 lata, mam 3 tyg synka. I powiem szczerze czasem jest mega ciężko. Przeważnie cały czas. Nie dziwie się teraz ze kobiety zachodzą w ciaze pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślisz, że jak później to jest lżej...ja urodziłam mając 19 lat...wtedy miałam mnóstwo energii i cierpliwości...moi rodzice i teściowie byli młodzi...teraz kiedy jestem po 40 tce w życiu nie zdecydowałabym się na dziecko...wreszcie mogę się realizować, nie w glowie mi pieluchy. Nigdy nie miałam poczucia, ze coś straciłam...bawić dobrze można się w każdym wieku...a w tym późniejszym nawet bardziej się to docenia, znacznie trudniej urodzić zdrowe dziecko i je wychować....także trzymajcie się mocno dziewczyny...kiedyś powiecie to samo co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonikwkwiatki
Ojojoj widzę że ktoś tu wie o moim życiu więcej niż ja :D No wiec muszę zaskoczyć tutaj co poniektóre: mam pojęcie co to jest beztroskie życie na studiach. I jakoś za tą "beztroską" nie tęsknie.. Wyszalałam się w liceum, w trakcie poznałam miłość mojego życia i z czasem dojrzałam. To że niektóre Panie potrzebują aż 30 lat+ żeby dojrzeć to ich sprawa i tego nie potępiam. Aczkolwiek widzę że niektóre panie tu się boją bycia babcią.. Jak masz 40 lat to masz 40 i bycie babcią bądź nie nic tu nie zmieni. Czasu się nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat i bycie babcia ? masakra ... Ja urodziłam dziecko w wieku 29 l i tak uwazam ze to za wcześnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jakas mloda pipa na pierwszej stronie pisze,ze wieku30lat nie ma sie juz takiej cierpiwosci jak kiedys haha kochana-wyksztalcilam sie,mam pewna pozycje zawodowa ktora zapewni wieksze korzysci w rodzinnym budzecie jak pojawi sie dziecko,widzialam kawal swiata,poznalam ciekawych ludzi,mam duze mieszkanie ktore wlasnie skonczylam splacac i czekam na pierwsze dziecko ktoremu jestem zapewnic wszystko i niezaleznie czy mialam20 lat czy 30 naleze do osob cierpliwych i raczej to nie zmienia sie z wiekiem,aha i pomimo wieku30+ nie mialam problemu zajsc w ciaze i dziecko nie ma ujawnionych wad a jak czytam ze17-19ki rodza i mydla tu oczy ze planowane i zadowolone to tylko mysle,gdzie beda mieszkac z dzieckiem i za co zyja bo wiadomo,ze niektore trafiaja na odpowiedzialnych partnerow ,ale widzac te maloletnie pary martwi mnie ta sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam, ja jakbym zaszła w ciąże ponieżej 25 rz to bym sie zabiła, byłaby to moja życiowa porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mam 23 latka i trzecie dziecko w drodze i ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 21 lat i mam jedno dziecko i teraz jestem w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonikwkwiatki
Gratuluję wam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2015.01.26 Taka jesteś wykształcona, a kultury ci brak . Tego nie studiowałaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata, kochającego męża i trzy miesięczną córeczkę. Dziecko było planowane i nie przeszkadza ani w studiowaniu, realizowaniu siebie i marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23lata i 7tygodniowego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.23 Niby wczesne, ale z biologicznego punktu widzenia najbardziej pożądane i najzdrowsze. Ciąża do 25 roku życia daje najmniejsze ryzyko powikłań i chorób genetycznych dziecka. x Piewsze słyszę. Rodziłam mając 28 lat i ginekolog powiedział że to idealny moment na pierwsze dziecko. xxxx Bzdura. to ciekawe dlaczego organizm kobiety jest gotowy do ciąży już 10 lat wcześniej? Jakby 28 lat był idealnym wiekiem dla pierwszej ciąży, to pierwszą miesiączkę dostałabyś w wieku 23-25 lat. Kitów ci nawciskał, żebyś w kolejnej do niego też przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.26 haha jakas mloda pipa na pierwszej stronie pisze,ze wieku30lat nie ma sie juz takiej cierpiwosci jak kiedys haha xxx Bo się nie ma:) Na razie to ty jeszcze nei urodziłaś i nei możesz na ten temat nic powiedzieć. Ja mam w tej chwili 38 lat, dzieci 12 i 14 i mogę powiedzieć, że niestety, ale nie ma się tej cierpliwości. Do tej pani co pisze, że w wieku 40 lat żadna nie chciałaby zostać babcią. A matką już tak? Sorry, ale nie chciałabym, aby moja córka została matką w wieku 16 lat, a to jest różnica. My które rodziłyśmy wcześniej zostaniemy same? Jakie same? A mąż to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 i trójkę:)najmłodszy niespełna dwa latka ale chyba w przyszlosci postaram sie o czwarte:)aha i żeby nie bylo nie jestem kura domowa pracuje zawodowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile z was, młode mamusie, nie miało ochoty się uczyć i pracować i wrobiło faceta w dziecko? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:11 a dlaczego siedzisz na forum, jeśli nie masz ukończonej podstawówki? Hm... Ja pracuje - zarabiam 2500 zł netto mc, a mam jedno dziecko i teraz bede starac sie o nastepne. mam 21 lat i chce zajmowac sie rodzina. A jak bede miec 30 lat to dzieci będą ze mną podróżować :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patola :/ boze 3 dzieci w tak mlodym wieku. Albo niespelna 3 tys i rodzina z wiecej niz 1 dzieckiem. Ta co ma tyle dzieci w wieku 23 lat to ciekawe kiedy zaczela. Zeby nie bylo sama mam 3 ale na pewno nie mam 23 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od tego jak zycie sie ulozy. Ja mialam 25 lat jak poznalam meza, 28 gdy sie pobralismy, 32 gdy urodzilam pierwsze dziecko, 35 gdy drugie. Z tym ze ja dopiero po 30tce pomyslalam ze chce byc matka. Czuje sie mlodo, mlodo wygladam i teraz dopiero mam cierpliwosc do dzieci. wsrod moich znajomych tylko dwie dziewczyny mialy dziecko przed 25 urodzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zarabia 6200 zł netto miesięcznie. gdzie ma jeszcze wypłacane 13stki i premie. Ja mam 2500 zł netto. Więc utrzymanie naszej 4 nie jest problemem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×