Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile razy w tygodniu cwiczycie

Polecane posty

Gość gość

Hej zastanawia się ile raz w tygodniu cwiczycie aby schudnąć... Ja od tygodnia chodzę na zajęcia fitness i widzę już pierwsze efekty... Zastanawiam się czy dobrze robię ponieważ ćwiczeń 5-6 dni w tygodniu po 2-3 zajęcia dziennie tzn. Tcb, shape, joga, stretching itp... Czy myślicie, ze przeginam czy jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wcale ale w zeszłym roku chodziłam codziennie na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle za za duzo...zaraz sie znudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba trochę przeginasz ale dużo zależy od tego jakie masz gabaryty, jaką kondycję i jaką stosujesz do tego dietę (sposób odżywiania) istotne jest też to czy chodzi o rzeźbę czy samo schudnięcie dopóki nie masz problemów ze stawami czy nie spalasz za bardzo mięśni powinno być ok chyba że masz zapędy na anorektyczkę ważącą 40 kilo, to już gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biegam 2x tygodniowo 45 minut (przebiegam wtedy jakieś 6-7 km). raz w tygodniu zumba, raz joga. w domu czasem skakanka, czasem hula hoop. Mel B cardio 1-2 x tyg. ważę 63 kg przy wzroście 171 cm. kiedyś ważyłam 66, niby tylko 4 kg więcej, ale mialam dużo więcej tłuszczu, teraz mam też mięśnie. jem co chcę no ale nie obżeram się. spożywam dziennie ok 2000-2300 kcal. aha pracuję 3 dni tygodniowo po 7 godzin, fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precosurcol1978pawnh
Hej zastanawia się ile raz w tygodniu cwiczycie aby schudnąć... Ja od tygodnia chodzę na zajęcia fitness i widzę już pierwsze efekty... Zastanawiam się czy dobrze robię ponieważ ćwiczeń 5-6 dni w tygodniu po 2-3 zajęcia dziennie tzn. Tcb, shape, joga, stretching itp... Czy myślicie, ze przeginam czy jest ok... Jasne http://sttl.in/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reivessingmi1980jxdcr
teraz wcale ale w zeszłym roku chodziłam codziennie na basen Jasne http://sqmin.tk/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nneljajefi1974fjhol
teraz wcale ale w zeszłym roku chodziłam codziennie na basen Jasne http://GET7.pw/fctr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie 3 razy, w domu. Nie mam czasu na siłownię i dlatego też pomyslałam o poradach trenera on line. Znalazłam http://metasport.pl/ gdzie są trenerzy, którzy pomagają przez internet dlatego od lutego chyba się zapiszę do jednego z nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mescambkhazed1982djvsx
chyba trochę przeginasz ale dużo zależy od tego jakie masz gabaryty, jaką kondycję i jaką stosujesz do tego dietę (sposób odżywiania) istotne jest też to czy chodzi o rzeźbę czy samo schudnięcie dopóki nie masz problemów ze stawami czy nie spalasz za bardzo mięśni powinno być ok chyba że masz zapędy na anorektyczkę ważącą 40 kilo, to już gorzej Jasne http://dnld.us/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kupiłem se narty we snowshopie i będę śmigał chyba 5x dziennie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się chodzić kilka razy w tygodniu . Polecam TBC Zajęcia przeznaczone dla wszystkich. Trening ogólnorozwojowy. Składa się z kilkunastominutowej rozgrzewki, części wzmacniającej oraz kilkuminutowego stretching. Maja na celu wzmocnić , ujędrnić i wysmuklić całe ciało. Część główna zawiera ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe. Mogą być wykorzystane stepy, ciężarki lub inne przybory. wzmacnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam joge, chodzę 2raz w tygodniu Zajęcia prowadzą do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Dzięki nim kształtujemy piękną, smukłą sylwetkę. Odczuwamy poprawę samopoczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tygodniu to nie mam czasu, ale sobota i niedziela to już pilnuje sie i idę na zajęcia do kluba , a jak jest pogoda to biegam. Ostatnio nie miałam energii i zakupiłam sobie zieloną kawę max. Na prawde działa przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadiaole
Wpadłam w treningi od stycznia w miarę regularnie 4 razy w tygodniu, mam dobrą energie i waga spada. Do mojej diety od niedawna dodaje zieloną kawę max. - to działa. Bardzo dobry naturalny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się spamerze ze skicentrum! to ta sama spamerska firma co spamuje rowerami! dzis składam pismo do uokik i na policje o spamowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację! Jest to firma CCR SPORT sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, my tez ich zaspamujmy naszymi mailami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie rano 10 minut brzuszków. TBC 2 x w tygodniu, lub basen 2 razy w tygodniu. tak już od gimnazjum mnie wzięło...mam dziś 27 lat, mam powiem nieskromnie piękne ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen miniumum 3 razy w tygodniu, czasem codziennie, jak na czterdziestkę na karku to mam niezłe ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja siłownia lub step 2x w tyg po minimum 1,5 godziny (rozpisany trening) do tego 2 x w tyg jogging. Dieta bez węglowodanów czyli bez chleba białego makaronów i słodyczy...herbatę słodzę, kawę tez. Mam 41 lat wzrost 168 waga 57. Zero cellulitu ;) urodziłam 4 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie 2 razy w tygodniu Silownia i zdrowe odzywianie :) 166 i 53 Kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez i tak wiekszosc z was ma nadwage lepiej isc na silownie a nie do kuchni 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×