Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

100% bachorów w polskich reklamach to sepleniące, głupie, wstrętne paskudy.

Polecane posty

Gość gość

Przez takie wybryki natury mam awersje do bachorów. Brzydkie to, tępe, sepleniące... Co oni mysla, ze zobacze jakiegos obsranego smierdzącego niemowlaka i kupie pralke Beko? Swoją drogą produkują jednorazowki, odpady, albo tępy bachor w reklamie winiary, proszku czy mebli albo plusa gsm. Do kogo są kierowane te reklamy? Do starych bab, psychicznych i pedofilow? Bo nie rozumiem. Same leki, banki i sepleniące brzydkie bachory, a na deser lisowska medialna prostytutka i ooj caly robert. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, medialna prostytucja, tanie granie na emocjach, np reklamy fundacji na tvnie juz widze jak mowia tym dzieciom "a wykrzyw bardziej glowke tak, zrob taka minke o tak" zeby bylo bardziej wzruszajaco i ludzie sie jarali. W reklamach winiary kreuje sie sztuczne zycie rodzinne gdzie wszyscy sa kochani, a dzieci grzeczniutkie i slodkie. W innych reklamach dobrze jak jest dupa i cycki. Dlatego wlasnie nie ogladam telewizji, rzygam tym plastikowym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fundacje to niezły przekręt, pralnie pieniędzy. TVN i Polsat ma milony na kontach, nie mogą sami dac tego miliona na dzieci ? Np taki Solorz Żak, zębaty wąsaty miliarder, zal mu doope sciska by dac troche kasy? Robią te durne reklamy i wyludzaja kase od ludzi + 23procent na podtek haha. Ja jak lecą reklamy sciszam telewizor by tej sraki nie oglądac, w komputerze i telefonie mam adbloka. Im mniej reklam widze tym lepiej dla psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nienawidzę bachorów w polskich reklamach. Rzygać mi się chce gdy widzę reklamę jakiegoś syropku i w niej sepleniącego,tępego bachora który wygląda na 9 lat, więc w końcu już dawno powinien mówić jak człowiek a nie jak debil. I te 10 letnie bachory w reklamach rosołu, idealne rodzinki... niedobrze mi jak włączam tv. Najgorsza jednak jest ta reklama, kiedy bachor ryczy na cały regulator, ciotki i babki się zachwycają nad tym czymś , później podają mu/jej jakiś lek i larwa się uspokaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dextbenylowt1976zmruf
zgadzam sie, medialna prostytucja, tanie granie na emocjach, np reklamy fundacji na tvnie juz widze jak mowia tym dzieciom "a wykrzyw bardziej glowke tak, zrob taka minke o tak" zeby bylo bardziej wzruszajaco i ludzie sie jarali. W reklamach winiary kreuje sie sztuczne zycie rodzinne gdzie wszyscy sa kochani, a dzieci grzeczniutkie i slodkie. W innych reklamach dobrze jak jest d**a i cycki. Dlatego wlasnie nie ogladam telewizji, rzygam tym plastikowym zyciem. Jasne http://www.macarol.com/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Was wkurzają dzieciary w reklamach to obejrzyjcie Tomeczka z Pierwszej miłości, to dopiero koszmar :O Od razu każdy inny telewizyjny dzieciak wyda Wam się lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snupifelum1980mdxsx
Też nienawidzę bachorów w polskich reklamach. Rzygać mi się chce gdy widzę reklamę jakiegoś syropku i w niej sepleniącego,tępego bachora który wygląda na 9 lat, więc w końcu już dawno powinien mówić jak człowiek a nie jak debil. I te 10 letnie bachory w reklamach rosołu, idealne rodzinki... niedobrze mi jak włączam tv. Najgorsza jednak jest ta reklama, kiedy bachor ryczy na cały regulator, ciotki i babki się zachwycają nad tym czymś , później podają mu/jej jakiś lek i larwa się uspokaja Jasne http://0je.org/f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanopocli1974bsxec
Fundacje to niezły przekręt, pralnie pieniędzy. TVN i Polsat ma milony na kontach, nie mogą sami dac tego miliona na dzieci ? Np taki Solorz Żak, zębaty wąsaty miliarder, zal mu doope sciska by dac troche kasy? Robią te durne reklamy i wyludzaja kase od ludzi + 23procent na podtek haha. Ja jak lecą reklamy sciszam telewizor by tej sraki nie oglądac, w komputerze i telefonie mam adbloka. Im mniej reklam widze tym lepiej dla psychiki Jasne http://schad.es/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teludneuli1986khvsc
Też nienawidzę bachorów w polskich reklamach. Rzygać mi się chce gdy widzę reklamę jakiegoś syropku i w niej sepleniącego,tępego bachora który wygląda na 9 lat, więc w końcu już dawno powinien mówić jak człowiek a nie jak debil. I te 10 letnie bachory w reklamach rosołu, idealne rodzinki... niedobrze mi jak włączam tv. Najgorsza jednak jest ta reklama, kiedy bachor ryczy na cały regulator, ciotki i babki się zachwycają nad tym czymś , później podają mu/jej jakiś lek i larwa się uspokaja Jasne http://url.callsteam.com/H47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×