Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ?

Polecane posty

Gość gość
grrrrbrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie szukasz SKARBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma Cię kto przytulić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu K może przytulić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiu A może przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie jesteś wybredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to nie misiu tylko niedźwiedziczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc16_08,a co pijesz ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym z toba spędzić resztę życia, ale tak się nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gallo
Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweChodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1...151617 18 Następne gość dziś misiu odezwij się gość dziś smutas.gif gość dziś usmiech.gif gość dziś grrrrbrrrrrrrr... gość dziś Odzywam się usmiech.gif gość dziś mnie szukasz SKARBIE gość dziś nie ma Cię kto przytulić??? gość dziś nie ma gość dziś Misiu K może przytulić oczko.gif gość dziś misiu A może przytulić gość dziś Nie może. gość dziś strasznie jesteś wybredna gość dziś a może to nie misiu tylko niedźwiedziczka? gość dziś może gość dziś Gosc16_08,a co pijesz ty??? gość dziś Chcialbym z toba spędzić resztę życia, ale tak się nie stanie... gość dziś Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz... Inne tematy z tej kategorii Blokada emocjonalna Czy można odzyskać zaufanie ukochanej ? gallo dziś Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweChodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1...151617 18 Następne gość dziś misiu odezwij się gość dziś smutas.gif gość dziś usmiech.gif gość dziś grrrrbrrrrrrrr... gość dziś Odzywam się usmiech.gif gość dziś mnie szukasz SKARBIE gość dziś nie ma Cię kto przytulić??? gość dziś nie ma gość dziś Misiu K może przytulić oczko.gif gość dziś misiu A może przytulić gość dziś Nie może. gość dziś strasznie jesteś wybredna gość dziś a może to nie misiu tylko niedźwiedziczka? gość dziś może gość dziś Gosc16_08,a co pijesz ty??? gość dziś Chcialbym z toba spędzić resztę życia, ale tak się nie stanie... gość dziś Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz... Inne tematy z tej kategorii Blokada emocjonalna Czy można odzyskać zaufanie ukochanej ? gallo dziś Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę Cię upić sobą, mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONA ? wciąż zagubiona W przeszłość zapatrzona ale pamiętała każdą wspólną chwilę TY ? nie chciałeś jej słuchać I nie umiałeś ufać zacierałeś wszystkie wspomnienia, A przez to straciłeś marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweChodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1...151617 18 Następne gość dziś misiu odezwij się gość dziś smutas.gif gość dziś usmiech.gif gość dziś grrrrbrrrrrrrr... gość dziś Odzywam się usmiech.gif gość dziś mnie szukasz SKARBIE gość dziś nie ma Cię kto przytulić??? gość dziś nie ma gallo dziś Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16_08
gość dziś Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz... x Przykro mi, ale to nie ja. Nie mieszkam w Irlandii i niczego mi nie odnosiłeś. Suma cyfr też Ci się nie zgadza, a to ważna wskazówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16_08
Ja już chodzę upita Nim. W chmurach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktora A mjeszka w irlandii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeeeeść :) jakie postępy w zobojętnianiu ?? Pisze tak ponieważ nie chce o Nim zapomnieć , chciałabym aby był mi obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1...151617 18 Następne gość dziś misiu odezwij się gość dziś smutas.gif gość dziś usmiech.gif gość dziś grrrrbrrrrrrrr... gość dziś Odzywam się usmiech.gif gość dziś mnie szukasz SKARBIE gość dziś nie ma Cię kto przytulić??? gość dziś nie ma gość dziś Misiu K może przytulić oczko.gif gość dziś misiu A może przytulić gość dziś Nie może. gość dziś strasznie jesteś wybredna gość dziś a może to nie misiu tylko niedźwiedziczka? gość dziś może gość dziś Gosc16_08,a co pijesz ty??? gość dziś Chcialbym z toba spędzić resztę życia, ale tak się nie stanie... gość dziś Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz... Inne tematy z tej kategorii KTO TAK JAK JA NIE CHCE MIEC JESZCZE DZIECI? on się złości na mnie ja na niego gallo dziś Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty... gość dziś DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweChodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1...151617 18 Następne gość dziś misiu odezwij się gość dziś smutas.gif gość dziś usmiech.gif gość dziś grrrrbrrrrrrrr... gość dziś Odzywam się usmiech.gif gość dziś mnie szukasz SKARBIE gość dziś nie ma Cię kto przytulić??? gość dziś nie ma gość dziś Misiu K może przytulić oczko.gif gość dziś misiu A może przytulić gość dziś Nie może. gość dziś strasznie jesteś wybredna gość dziś a może to nie misiu tylko niedźwiedziczka? gość dziś może gość dziś Gosc16_08,a co pijesz ty??? gość dziś Chcialbym z toba spędzić resztę życia, ale tak się nie stanie... gość dziś Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz... Inne tematy z tej kategorii Blokada emocjonalna Czy można odzyskać zaufanie ukochanej ? gallo dziś Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty... gość dziś DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweChodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1...151617 18 Następne gość dziś misiu odezwij się gość dziś smutas.gif gość dziś usmiech.gif gość dziś grrrrbrrrrrrrr... gość dziś Odzywam się usmiech.gif gość dziś mnie szukasz SKARBIE gość dziś nie ma Cię kto przytulić??? gość dziś nie ma gość dziś Misiu K może przytulić oczko.gif gość dziś misiu A może przytulić gość dziś Nie może. gość dziś strasznie jesteś wybredna gość dziś a może to nie misiu tylko niedźwiedziczka? gość dziś może gość dziś Gosc16_08,a co pijesz ty??? gość dziś Chcialbym z toba spędzić resztę życia, ale tak się nie stanie... gość dziś Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz... Inne tematy z tej kategorii Blokada emocjonalna Czy można odzyskać zaufanie ukochanej ? gallo dziś Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty... lapka.gif gość dziś Chcę Cię upić sobą, mogę? gość dziś ONA ? wciąż zagubiona W przeszłość zapatrzona ale pamiętała każdą wspólną chwilę TY ? nie chciałeś jej słuchać I nie umiałeś ufać zacierałeś wszystkie wspomnienia, A przez to straciłeś marzenia gość dziś DT Forum Strona główna Felietony Zdrowie i uroda Seks i związki Styl życia Kultura Kuchnia TV Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweChodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Chodź zakochajmy się. Na chwilę, na teraz. Na wieczność ? Poprzednie 1...151617 18 Następne gość dziś misiu odezwij się gość dziś smutas.gif gość dziś usmiech.gif gość dziś grrrrbrrrrrrrr... gość dziś Odzywam się usmiech.gif gość dziś mnie szukasz SKARBIE gość dziś nie ma Cię kto przytulić??? gość dziś nie ma gallo dziś Gosc 16_08...tylko ciebie kocham i tylko ciebie chce...na zawsze...nie moge nawet spojrzec na inna...tylko ty... lapka.gifsmiech.gif gość 16_08 dziś gość dziś Gosc 16_08...to musisz byc ty...myslimy tak samo...pamietasz... x Przykro mi, ale to nie ja. Nie mieszkam w Irlandii i niczego mi nie odnosiłeś. Suma cyfr też Ci się nie zgadza, a to ważna wskazówka. gość 16_08 dziś Ja już chodzę upita Nim. W chmurach. usmiech.gif gość dziś A ktora A mjeszka w irlandii??? gość dziś czeeeeść usmiech.gif jakie postępy w zobojętnianiu ?? Pisze tak ponieważ nie chce o Nim zapomnieć , chciałabym aby był mi obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chcę zapominać i nie chcę byś była obojętna.Chcę być z Tobą zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak to naprawić , co zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam Tęsknie za Tobą P, szkoda że tak to się skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×