Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolanoboli

problem z kolanem

Polecane posty

Gość wagan
Jak nastawienie psychiczne przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanoboli
do @wagan szczerze mówiąc fatalnie.Wciąż się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zescie mi narobili stracha. Miesiac chodze o kulach. Zeskoczylem na sztywna noge . Ulekarza niebylem ze strachu ,jutro ide. Nic mnie nieboli,tylko czasem zakuje miedzy zepka a wenetrzna strona kolana opuchlizna zchodzi. Moze kuzwa nic straszego? Przerabane. Poco ja to czytalem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanoboli
a co dokładnie ci dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście potrzebowali dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, polecam ofertę wypożyczalni www.zdrowie.naklo.pl ja przechodziłam rehabilitację w domu i to bardzo ułatwiło mi powrót do pełnej sprawności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagan
Juz pewnie jakis czas po "naprawie" kolana. Jak sie czujesz i jak sytuacja przebiega u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutek1988
Ja jestem po artro i powiem szczerze, że sam zabieg spoko w znieczuleniu ogólnym - ale dochodzenie do sprawności po zabiegu, to dopiero niezła mordęga. Trzeba ćwiczyć w domu zaraz najszybciej po zabiegu, pozniej udalo mi sie zalatwic rehabilitacje na nfz jakies 2 miesiace po, ale to dosc dlugo, a miesnie w nodze trzeba mobilizować. Prywatnie bylem na serii zabiegów w Profemedzie - głównie ćwiczenia instruktażowe i wzmacniające. Gdyby nie pomoc fizjoterapeuty z Profemedu, to rehabilitacja 2 miesiace po bylaby o wiele trudniejsza. Dlatego pamietajcie, ze po ingeencji w kolano rehabilitacje zacząć jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed operacją byłam bardzo zestresowana, ale jakoś poszło, czuję, że z dnia na dzień jest coraz lepiej. W Poznaniu mogę polecić dr. Jędrzeja Kosmowskiego, bardzo miły człowiek i zna się na tym co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież teraz to takie kwestie to już prawie, że zabieg a nie operacja - nie ma co panikować przejdzie się ją raz dwa i po kłopocie. To samo mowiłam mojemu tacie i teraz chodzi zdrowy. Wiadomo większość boi się położyć do szpitala chociażby na chwile bo człowiek bardziej chory wychodzi niżeli się położył na oddziale. Ale jak mus to mus. :) Po takim zabiegu poleciłabym Ci terapię cyriaxa (http://neurostyk.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomz
jak już jesteś po, to teraz "najprzyjemniejsze", będzie tylko lepiej, musisz postawić na dobrego fizjoterapeutę i kupić najlepszą ortezę. Ja kupiłem na MDH, mega duży wybór. Jak jeszcze nie wybrałaś, to chyba nie ma lepszego sklepu, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madzia
Hej. Nie wiem czy to normalne ale cały czas strasznie boli mnie kolano po artroskopii.. Spać przez ten ból nie mogę.. Od operacji za 7 dni minie miesiąc.. Miałam robioną plastyke rogów kostnych , wycinany fałd i błone maziową i coś tam jeszcze.. Opuchlizna jest już bardzo mała, kolano wygląda dobrze, jest w miare sprawne no może nie do normalnego chodzenia ale zgina się w 90° i normalnie prostuje. Chodzę o kulach ale nie daje rady długo. Do sklepu nie pójde mimo że mam blizko bo ból jest okropny. Cały czas strasznie boli. Robie okłady żelem i na początku pomagały a teraz już i to nie pomaga.. Nie wiem co mam o tym myśleć.. Czy to normalne żeby tak ogromny ból się tyle utrzymywał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam dwie artroskopię- jedną przeszłam super, zero bólu, nie brałam nawet tabletek przeciwbólowych- druga była okropna. Po pierwsze przez 2 miesiące zbierała mi się krew w kolanie, co opóźniało rehabilitację. Byłam na mocnych tabletkach przeciwbólowych. Dopiero po którejś punkcji zaczęło się poprawiać, ale dostałam przez ten czas nieźle w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Piotr Krawczuk to założyciel oraz kierownik ośrodka ArtroCenter, w którym wykonywałam operację swojej łękotki. Wszystko przebiegało bardzo dobrze i jestem całkowicie zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problemy z kolanem całe szczęście skończyły się na noszeniu ortezy żeby odciążyć staw i mógł się podleczyć. Miałam taką orteze z qmedinfo i była super, pomogła mi stanac na nogi, ale od tej pory jestem znacznie ostrożniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somocza

no ja miałam także z kolanem i mi pomogli wlasnie w Reha Expert - odpowiednia rehabilitacja zrobiła swoje, zaopiekowali się mną odpowiednio i dzięki temu wlasnie już mogę normanie się ruszać! rewelacyjny sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×