Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Odbiór mieszkania po wykończaniu przez fachowców

Polecane posty

Gość gość

Cześć Dziewczyny, kupiliśmy z mężem nasze wymarzone M w stanie deweloperskim, zgodziliśmy fachowców i jesteśmy umówieni na odbiór mieszkania z nimi po remoncie 31 stycznia. Dziś byliśmy tam, aby zobaczyć co jeszcze im zostało, czy aby na pewno skończą w terminie - w zasadzie mieszkanie jest mniej więcej gotowe, są meble itd, ale jest mnóstwo niedoróbek, które ja widzę, a fachowcy ciągle się tłumaczą, a to, że farby zabrakło, a że tutaj to taki po prostu mebel - a mówimy o niedomykającej się szufladzie w kuchni, którą montowali - chodzi o samozamykające się szuflady, które mega ciężko się otwierają ;/ dziwie się, że oni nie widzą tego co ja widzę gołym okiem, a fachowcem nie jestem. Płacimy im nie małą kasę, i chciałabym aby efekt był bez żadnych zarzutów. A widzę, że zapowiada się fuszerka. Oni tłumaczeń mają milion - biorę klapę od deski do ręki, a tam pęknięty mechanizm do montowania - pytam czemu, co to, a no że taki kupili - NO A CO MNIE TO INTERESUJE? ma być porządnie. Dziś wypisaliśmy z mężem na kartce wszystko to co nam się nie podoba, co mają poprawić, jednak podejrzewam, że będziemy się jeszcze z nimi bujać. Co mogę zrobić, aby wzięli się do roboty i nie gadali głupot ? Mąż mowi, że on by sam lepiej pomalował, a ci tłumaczą, że mogliśmy gładzie założyć to byłoby lepiej - szkoda, że nam tego nie proponowali jak remont zaczynali, może byśmy się zastanowili. Jestem zła. Czy wy też macie złe doświadczenia z wykończaniem mieszkania/domu? Dodam, że to małe miszkanie 46 m, a oni bujają się tam już 3 miesiące i w zasadzie grzebią się od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×