Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Sarilec
Doris, orgazm na pewno pomaga, dokladnie tak, jak napisalas - cialo zasysa plemniki kilka razy skuteczniej :) Maomi, ja kolejna wizyte mam 2 czerwca, chyba dzien po Tobie? Na tej wizycie bede miec wyniki ze wszystkich zleconych badan. Mam tez juz termin badan prenatalnych - 15 czerwca. Aneta, Annamaria, Evi odzywajcie sie co u was :) Natka, to raczej rzeczywiscie infekcja, choc ja mialam objawy swedzenia krocza jeszcze nim wiedzialam, ze jestem w ciazy I jak potem lekarz mi powiedzial - ph pochwy przezywa maly szok jak dochodzi do zapłodnienia i dostosowuje sie. Kasiek, główka do góry, grunt ze kruszynka rosnie prawidłowo, ale nastepnym razem wymagaj wiecej od gino. I po receptę poszłabym juz, 3 tyg. to za duzo czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi nadzwyczaj dobrze tylko, ze duzo spie. Wczoraj zasnelam przy tv o godzinie 19 a obudziłam sie dzisiaj o 8 :) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga no on akurat wroci na dni plodne ale ja w tym,cyklu nie biore clo, ale ide do gin w polowie cyklu bo mi sie duphaston skonczyl to odrazu zobaczymy jak tam pecherzyki, a ewentualnie clo zaczne na spokojnie brac od nast cyklu :-) a u Ciebie teraz czekanie na efekty :-) 3mam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia powiem ci na pocieszenie, że mam 33 lata, a własciwie w tym roku to mi pyknie 34:( sporo kobiet decyduje sie po 30stc nie dołuj sie, masz jeszcze tochę czasu, mój syn ma 12 lat w listopadzie, mnie tez sie zdawalo jak minełam 30 że zegar tyka, dopiero sie zdecydowałam w tym roku, ale to dlatego ze mąz nie był pewnien do konca, chciał, ale było zawsze ale... w końcu go mozna powiedziec przekonałam, że czas leci i ze po 35 będzie juz wieksze ryzyko wad idt. jakos poszło. :D dajcie sobie może chwile oddechu dwa, trzy cykle, może go to tez męczy, że tak naciskasz, ja wiem że bardzo chcesz, ale widzisz jak to wychodzi. Sarilec u mnie bez zmian moze troche lepiej mdłosci jakby lżejsze, ale brak mi apetytu nadal, a na chleb patrzec nie mogę:( mięso zjem, ale tylko kawałeczek kiedys byłam mięsożercą:) słodycze tez nie za bardzo i wysypało mnie na twarzy. Za to owocowa sie zrobiłma, banany, jabłka itd. moge zajadac. a ty jak?? maomi tak jestem spokojniejsza i dbam, dbam o moją kruszynke :) dopiero 8 tydzien zaczynam, a mam dosyć tych nudnosci. a u ciebie jak? kasiek kandydoza to chyba jakas infekcja pochwy? czy gdzie indziej ja masz? ja bym poszła lub zadzwonila, dla swiętego spokoju, jesli to dotyczy częsci intymnych, bo 3 tyg to troche duzo czasu. Justyneczka super że wszystko dobrze :) dbaj o siebie. Mnie czeka przeprowadzka do wiekszego domku obecnie mamy 2 pokoiki tylko, juz sie doczekac nie moge:) tylko ja taka narwana jestem mąz mi juz powiedzial ze mam nic nie robić, ale jak kobieta ma nie robic, nie urzacac swojego nowego domku, no jak? wiem wiem odp. mu będę sie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekanie ale się tak dluzy ze maskra jeszcze jakieś 7 . 8 dni w następnym tygodniu się wyjasni. objawow nie mam żadnych jedynie wczoraj tak dziwnie kulo mnie co jakiś czas tak na wysokości wzgorka lonowego ale nie wiąże tego z zagnieżdżaniem. a testu nie robie dopiero jakby @ nie przyszła mam dość tego rozczarowania 1 kreska. ale może to je pęcherzyki juz nie potrzebują wspomagaczy i się wszystko wyrównało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta 33 masz rację że jak mam pierwsze to i drugie będzie,ale w tym problem że te 2 dziecko się pragnie a te 1 wpadka,bez przemyśleń i jest.Ja mojego chyba z rok musiałam się naprosić żeby zgodził się na drugie i już to było wyczerpujące.Teraz jest 3 cykl starań i jak teraz się nie uda to potem przerwa na 3 m-ce przez te tab.anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Hej!!! No jeszcze nie urodziłam ale ostatnio mało buszuję w internecie ;-) Ostatnie dni przed porodem straszliwie mi się dłużą... czuję się dobrze i nie o to chodzi, ale same wiecie jak jest jak się na coś czeka. Czekanie jest wpisane w nasze życie, nigdy się tego nie wyzbędziemy :p Już chciałam urodzić, choć przeszło mi troszkę bo pojawiła się jakaś infekcja. Mam na szczęście zapas natamycyny, popijam wodę z cytryną i jem jogurty i szybko mi to pomaga. Jasne jest dl mnie, że to wina tego, że ostatnio jadłam więcej słodyczy (jakiś mam taki spust...) Dziewczyny (szczególnie w ciąży) uważajcie na to - łatwo się załatwić jedząc słodycze bo one powodują rozwój drożdży w organizmie i potem problem gotowy. Niestety nie czytałam dokładnie co się tu działo, chciałabym tylko pogratulować szczerze Justyneczce! I przekazać kciuki wszystkim pozostałym staraczkom :) Z innej beczki - w Zabrzu, 30 maja (sobota) są dni otwarte w szpitalu w którym będę rodzić - zachęcam dziewczyny ze Śląska do zwiedzania: http://www.szpitalzabrze.pl/index.php/aktualnosci/111-dzien-otwarty-w-centrum-zdrowia-kobiety-i-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Emilia to koniec z zobacz bo ta klinika wygląda super aż żałuje że u mnie takiej nie ma... ja ogólnie nie mam żadnych zachcianek mam brzuszek ale prxytyłam ok 2kg wiec nie jest źle :-) ja jadam jabłka i jogurty no i teraz pilnuje żeby coś słodkiego zjeść bo nic nie słodze a potem wydaje mi się że jestem słaba :-) jogurcik musi być a już nie mogę Sie doczekać truskawek :-) już prawie wybory śmiać mi Sie chce z tych ustawionych debat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia i jak u Ciebie ? Jakies objawy ? NIby @ ma byc w niedziele, jednak mam nadzieje ze nie przyjdzie :) zobaczymy. Bola mnie piersi, ale tak to zadnych innych objawow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anteko dziekuje :)* Blondyneczko trzymam a Ciebie kciuki!:* Iczozord dziekuje i zycze szybkiego i latwego porodu !!Buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Natka wydaje mi sie rownież tak jak innym dziewczyna,ze mozesz mieć jakaś infekcje najlepiej idź do gin dla twojego spokoju. Maomi koniec lipca jade do Polski i odwiedzę swojego gina zobaczymy co powie, moze owulacja nie występuje sama juz sie zastanawiam ale od kiedy zaczęliśmy sie starać to śluzu płodnego jak za karę brak i te długie cykle. Myślałam o tabletkach z oleju wiesiołka na poprawę śluzu któraś z was brała? Czytałam duzo dobrego na ten temat moze spróbuje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hej dziewczyny masakra mam koniec tygodnia, tyle roboty i jeszcze jutro mam wesele (nie moje, ja po slubie 7 lat :D:D)więc trzeba było poubierać małża i córkę i ja oczywiście na sam koniec musiałam lecieć po dodatki do kiecki. ale ja nie o tym, jutro mam dostac planową @, narazie nie odczuwam jej nadejścia ale ona przychodzi hukiem i od razu z bólami menstruacyjnymi więc w sam raz na wesele żeby spier... mi samopoczucie. także zapas ibupromu mam i jestem przygotowana. trochę pieką mnie sutki ale to chyba żaden specjalny objaw i dzisiaj dostałam śluzu wodnistego ale nie napalam się. więcej odezwe się w poniedziałek jak wrócę z poprawin :D:D:D:D iiiiiiiiiiiiiiiiii haaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na wesele 18 czerwca.Już mam sukienkę i buty,a dodatki na koniec.Gdzieś słyszałam,że jakąś dziewczynę też piekły czy szczypały sutki i była w ciąży.Ten temat strasznie sie zawiesz,tez jestem na innym temacie i tam wcale się nie zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestescie bardziej dosw bo widze ze staracie sie juz troche. Mi spoznia sie miesiaczka , 2 tyg mialam duzo sluzu, gestego wiec pewnie owulacja a reraz sucho. Czy zawsze jest tak, ze przed okresem jest sucho? I skoro jest sucho to nici z ciazy?? Bo tu u Was czytalam ze powinen byc sluz ???;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to bywa,ja miałam po @ zawsze sucho,a teraz jak nigdy mokro i tez nie wiem czemu,a miałam @ 4 maja i do teraz mam mokro.Ciało kobiety jest zagadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Witam, czy mozna dolaczyc?;) ja tez sie staram ale o drugie dziecko. Juz ponad 3 lata takze dobrze znam bol rozczarowania co miesiac. Mimo to jeszcze sie nie poddaje i wciaz wierze, ze sie uda choc tyle czasu bez efektow to kazdy normalny juz by to olal. Kiedy pytaja inni to wlasnie klamie, ze nie chcemy, ze nie planujemy rodzenstwa dla naszego dziecka i takie tam. Ale prawda jest inna. Czasem chcialabym umiec zrezygnowac z tego pragnienia. A jednak zawsze na kilka dni przed kolejna miesiaczka zaczynam myslec, ze moze jednak, moze tym razem. A potem jak zwykle. 1 test, 2 test, 3 test bo moze 2 poprzednie za wczesnie, za szybko, nie z porannego moczu. Szkoda gadac. W sumie, patrzac z boku, to nawet zabawne. Rozpisalam sie. Wiem. Ale... Dzis u mnie 40 dzien cyklu. Cykle mam rozne tj 34-38 dni. Czasem zdarzy sie tez taki 40 dniowy. Juz 3 testy za mna tj w 32, 37,39 dniu cyklu. Wszystkie negatywne. Zeby czasem zobaczyc 2 kreski to sobie musze owulacyjny zrobic;) ale kobiety, postanowilam ze dosc, ze juz, ze starczy i zaklinam los ten ostatni raz. Uda sie. Tym razem sie uda. W poniedz beda 2 kreski. Jestem w koncu czarodziejka. Zaczaruje wiec ten raz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby przed @ jest sucho a w ciąży powinien być śluz biały,bo po zapłodnieniu i zagnieżdżeniu macica wydziela śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćabc
Dzieki Emila za odp. U mnie mimo ze @ sie spoznia ponad tydz to jest sucho niestety. Czyli kicha. Nie mam objawow na @ ale pewnie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Czarodziejko 3 lata to rzeczywiście długo ale masz już dziecko więc chyba bezpłodność można wykluczyć. Robiłaś już jakieś badania? Może np. coś się rozregulowało z hormonami. Byłaś na monitoringu? Może warto sprawdzić czy cały proces przebiega prawidłowo i wysłać męża na badania, generalnie poszukać przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Witaj Doris. Cykl sledzilam, pecherzyki czasem rosna wolniej stad owulavja pozniej i cykl sie wydluza. Hormony ok. Maz slabszr nasienie. No ale kiedys bez problemu dziecko zrobilismy. No coz. Glow do gory i walcze poki menopauza mnie nie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz ! Walcz ! Masz już jedno dzieciątko, wiesz co się czuje i wogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
KochAne zrobilam test,negatyw,brzuch boli wiec czekam na okres, Zaczynam szosty cykl staran tym razem z monitoringiem, mam nadzieje ze w koncu sie uda, Upije sie Z tego powodu dzis jak nic Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek szkoda,a który dzień jesteś po @ ?U mnie też ost.szansa w tym m-cu,potem przerwana m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×