Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Ruda ja też mam dziś 24 dc i też nic nie czuję.Ale u mnie pogoda do bani,nie chce mi się iść do pracy,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
ja tez mam 24dc bk idziemy równo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitko, nie będę brała cały cykl, nie dopisałam wczesnej ze od 16 do 25 dc mam brać :) Blondyneczko ja mu ufam, jest sprawdzony ten lekarz nie tylko przeze mnie;) Moja znajoma tez miała wiele problemów żeby zajsc, nie tylko dojrzewające pęcherzyki i dzięki niemu ma już dzieciątko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olila no rozumiem :-) tylko skoro stwierdzil brak owulacji to po co duphaston... no ale okej ale hormony jakies robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
olilia ja też tak brałam i mówię ci to bez sensu równie dobrze możesz kasy nie wydawać i tego nie brać ... właśnie miałaś jakieś robione badania? hormony tarczyca itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
no chyba że przypadkiem będziesz miała owu i lek podtrzyma ci ciałko... ja bez clo owu po prostu nie miałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc smutas
Witam, co myslicie o in vitro tzn czy zdecydowalybyscie sie jesli wiedzialybyscie ze to jedyna szansa na dziecko? Moj maz ma bardzo slabe nasienie i nie daja nam szans na naturalne poczecie. Chyba nie naciagaja bo tyle miesiecy sie juz niezabezpieczamy...k nic;( jestem zalamana:( proponuja in vitro icisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam skierowanie na badania: tsh, prolaktyne I ft4. Blondyneczko jeśli mi się nie polepszy nic a on nadal mi nie przepisze clo to wtedy do łodzi do kliniki pojadę. Tam są lekarze którzy się specjalizują w takich sprawach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt230
Witam. Zaczne od początku.. Okres powinnam dostać 8 maja, dostałam 17. Trwał 5 dni. Dodam że robiłam test 15 maja i wyszedł pozytywny ale dopiero po kilku godzinach. Od wczoraj mam silne zawroty głowy i mdłości i ciagle odczuwam głod. Czy możliwa jest ciąża? A może ktoras miala okres w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może trochę nie na temat, ale liczę, że mi pomożecie...26 kwietnia wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną, 30 kwietnia miałam krwawienie z odstawienia, wg obliczeń owulację miałam 19 maja, 20 i 21 maja uprawiałam seks bez zabezpieczenia, nie staramy się o dziecko, lecz mam teraz pewne obawy, iż mogło dojść do zapłodnienia. Wiem, że wydaje się być to naiwne i odpowiedź powinna być dla mnie jasna, iż możliwość taka istnieje, ale pytanie jest następujące: otóż wczoraj wieczorem dostałam dość ostrego bólu jajników, pół nocy nie przespałam. Moim zdaniem jeszcze zbyt wcześnie na jakiekolwiek objawy, a towarzyszące mi od dziś uczucie "wzdętego" brzucha może wynikać z odstawienia pigułek. Czy wiecie może jak rozróżnić ciążę od efektów odstawienia tabletek antykoncepcyjnych? Dodam, że po odstawieniu, prócz małej huśtawki emocjonalnej i tkliwych piersi nic mi nie dokuczało (jeszcze:))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres mi się spóźnia 5 dni, test wczoraj byl negatywny, czy beta bylaby taka sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może trochę nie na temat, ale liczę, że mi pomożecie...26 kwietnia wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjną, 30 kwietnia miałam krwawienie z odstawienia, wg obliczeń owulację miałam 19 maja, 20 i 21 maja uprawiałam seks bez zabezpieczenia, nie staramy się o dziecko, lecz mam teraz pewne obawy, iż mogło dojść do zapłodnienia. Wiem, że wydaje się być to naiwne i odpowiedź powinna być dla mnie jasna, iż możliwość taka istnieje, ale pytanie jest następujące: otóż wczoraj wieczorem dostałam dość ostrego bólu jajników, pół nocy nie przespałam. Moim zdaniem jeszcze zbyt wcześnie na jakiekolwiek objawy, a towarzyszące mi od dziś uczucie "wzdętego" brzucha może wynikać z odstawienia pigułek. Czy wiecie może jak rozróżnić ciążę od efektów odstawienia tabletek antykoncepcyjnych? Dodam, że po odstawieniu, prócz małej huśtawki emocjonalnej i tkliwych piersi nic mi nie dokuczało (jeszcze:))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzis jest 35 dc( okres co 30 dni), @ brak, test wczoraj robiony wyszedl negatywny, czasami mnie pokłuje brzuch, 2 tyg temu ból brzucha mnie obudził, a raz strasznie chcialo mi sie pic, wypiłam sporo różnych soków ale nadal suszyło, czesto boli mnie głowa, innych objawów nie mam, sama nie wiem co myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
beta negatywna, okres spóźnia się trzeci dzień, jestem załamana.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamyczek jestem w podobnej sytuacji, tyle że u mnie już 5 dni po @ i bety nie robilam, tylko test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
dzwoniłam do gina, mam zaczekać jeszcze do końca tyg, jak @ nie będzie zrobić kolejne hcg i wtedy zobaczymy co robić dalej bo może przesunęła się owu. chyba go pos..rało za przeproszeniem że ja będe po 35 zł płacić co kilka dni za bete. zrobię test sikany i dziękuję. jeszcze dowiedziałąm się że moja koleżanka z pracy wraca niedługo z macierzyńskiego, jak się nie zmienimy to zwolnią dziewczynę która teraz jest i nie będę miała zastępstwa. porażka na całej linii........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamyczek a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
czuję się normalnie, nic mi nie jest. tylko trochę czuję większe piersi i dokuczają sutki, nic specjalnego, tak może być i przed okresem. w sobotę, kiedy mialam dostać planiową @ czułam się tak jakby mnie zaraz zalało: miałam rozwolnienie jak zawsze i bołe okresowa jak zawsze więc byłam pewna że to zaraz będzie @ , a tu nic.....zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie podobnie, hmm cierpliwosc potrzebna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek kurde szkoda ale spokojnie może faktycznie coś się przesunelo :-) Ruda a zawsze cie bolały czy nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi nigdy mnie nie bolały przed @ wyjątkiem byl czas kiedy przyjmowałam duphaston,w pierwszej ciąży piersi zaczely mnie bolec dopiero okolo 8tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki ! Czy przy implantacji zarodka występuje różowy śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćglupiepytanie
Czy przed okresem powinien wystepowac jakikolwiek sluz czy powinno byc calkiem sucho? Blagam odpwoiedzcie bo jako staraczki zapewne wiecie pls pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze.? Gratuluję przyszłym mamusiom!!! Nie miałam naprawdę czasu, a to małe chore a tu wyjazdy itp... A więc w tym cyklu jak juz wspominałam postanowiliśmy ostatni raz spróbować. Cykle mi się tak popieprzyly, teraz owu miałam w 12 dc (w 13 dc usg owu potwierdzona). Dziś jestem 9 dni po owulacji i test ciążowy pokazał mi już druga bladziutka kreseczke :-) szczerze to mam cykora i nikomu oprócz was tego nie mówiłam, poczekam jeszcze tydzień. Zawsze wcześniej o kilka dni od spodziewanej @ test mi wychodzil i oby to nie był zły znak tak jak ostatnio. Mam same najgorsze myśli ale też nadzieję że się uda mi donosić ta ciążę, tego wymarzonego synulka :-) jutro idę na bete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×