Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Przyznam soe, ze tylko raz bylam u ginekologa na badanich takich kontrolnych. Ginekolog powiedzial mi ze jest wszystko ok, zepbil mi morfologie i powiedzial ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka bardzo Ci gratuluje! Znam Twoja historie i wiem, ze nie było łatwo, tym bardziej sie cieszę, ze sie Wam udało! Dbaj o siebie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mój 26 dc, czy mogę zrobić test teraz, czy którejś z Was w tym dniu wykazał pozytyw? Co do okresu, mam regularny co 30dni, wypada 21.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja bym poczekała, wyjdzie negatyw i sie zdolujesz, a i tak pewności miec nie będziesz:) ale oczywiście zrobisz jak chcesz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka dziekuje. Gosciu poczekaj pare dni,ja testowalam po terminie @ i byl negatyw.Dopiero po nastepnych 7 dniach okazal sie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Justyneczka i Marta GRATULACJE Kobietki!!! a ja sie podłamuje kolejna osoba w ciązy w moim otoczeniu :( ehh a my nawet starać sie nie mamy jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie martw sie mam tak samo juz powoli przestaje watpic ze bede miala swojego bobaska. Jednak troszke nadziei pozostaje. Okres mam regularnie wszystko ok nie wiem czemu nie jest mi pisane miec dzidzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
pulowa to chyba testujemy razem , bo wychodzi że twój 31 dc to sobota więc wtedy najpewniej testować. ja też sikam w sobotę . nie liczę na nic, chociaż podświadomie trzymam za siebie kciuki. objawów brak, jedynie co to czuje cały czas podbrzusze i tyle........ale w poprzednich cyklach też tak było więc.... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
kur..na znowu zawisło jak mam pisać posta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik Twój luby wyjechał tak? Poczekaj jak wróci to zadziałacie z podwójna siła:) ktory nasz dc? Moze nie wszystko stracone?:) mój wyjeżdża jutro i juz tęsknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik jestem z toba mam tak samo chcialabym rowniez miec takiego malego szkraba kochac go i uczyc wszystkiego. Tak go pragne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Pulowa to nie ma co gadać o klinice bezpłodności.... musisz iść do lekarza bo cytologia to niewiele ci powie... idź do lekarza powiedz ze minęło dużo czasu chciała byś badania po robić i że myślisz o monitoringu niech zobaczy kiedy i czy dochodzi do owulacji.... może jest w innym terminie niż myślisz.... różnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ginekologa Zawsze powinno sie miec meza przy calym badaniu nawet na fotelu bo pada diagnoza wtedy ginekolog nie p******i glupot bo mamy swiadka.A chyba sie nie lrepujecie wlasnego partnera i by widzial badanie do tego tez czest pyta podczas badan gdy mowi ginekolog.Bo po badaniu to daremne wtedy polowy nie mowi ginekolog i potem gdy kolezanka mowila bo meza miala po badaniu powiedzial ze pani sie przeslyszalo!Dlatego cale badanie powinien uczestniczyc i przy porodzie wspierac nas.A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 art 21 do obenosci osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badan i zabiegow Zawsze decyduje o obecnosci Pacjent nie lekarz!A co do sztucznych zaplodnien by nie przechodzic droge przez meke gdybysmy nie mogli miec dziei to bysmy zdecydowali sie na faceta co by zaplodnil oczywiscie seks zawsze w obecnosci meza.Na szczescie mamy dzieci i maz byl przy porodach i zawsze jest podczas Kazdego badania obok mnie.Wiem ze dewoty beda krytykowac wspolny porod i badanie przy mezu,lecz to ich sredniowieczny zacofany Problem Pozdrawiam Wszystkich Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby się udało trafić w owulka bo przytulanko było tylko raz w weekend a przed owulka codziennie dziś idę do gina i powie czy pęcherzyk pękł. jeśli wszystko okaże się ok to zagnam swojego na badania nasienia. Mam trochę dość już tego ciągłego wyliczania. zastanawiam się czy odpuścić ale kiedyś też było na spontan przez ponad rok i nic nie było tak źle i tak jeszcze gorzej chyba łapie dola dziewczyny! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi teraz gdy ten mój sie wybierze jeszcze raz do tej swojej lekarki która wystawiła złe skierowanie zapyta się jej gdzie konkretnie może sie udać z tym skierowaniem bo mój mąż mówi że już nie ma ochoty jeździć od szpitala do szpitala a ta lekarka powinna wiedzieć gdzie miałby się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Paulowa no strasznie uczucie :( jak sie dowiaduje ze ta ew ciazy tamta ehh takie przykre ze nawet ja dzialac nie moge :( Dc mam 10 przy 30dnIach mialam 28 ale po tabletkach sie zmienilo Nie ma szans jak on wroci to będę przed @ jak zwykle Nitka moj pojechal w ubiegla sRode i wraca przrd Bozym Cialem o ile uda sie zjechać :( 3 5 tyg pozniej posiedzi z 3-4 dni i znów :( A Twój na ile wyjezda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Aga kochana nie tylko Ty go lapiesz ale w gr raźniej. Okaże sie ze z Toba Ok to wyslij go na badania , ja tez mam tskit zamiar ale non stop go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zaciekawie u ciebie i jak tu trafić w owulka :-/ tak bym chciała żeby w końcu się udało eh teraz trzeba czekać 2 tyg czemu to tak długo trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to straszniedlugo... Współczuje Ci strasznie... Mój wyjeżdża sporadycznie, teraz tylko na pare dni. Oj masz kobieto Cierpliwość..:) Dziewczyny doradźcie, wydaje mi sie ze mam lub za chwile bede miała owulacje. Ciągnący przezroczysty sluz i temp nieśmiało pnie sie w gore. Myśle zeby isc dzis na wizytę wieczorem zeby sprawdzic pecherzyki, czy lepiej zaczekać do następnego tygodnia az temp skoczy? I wtedy isc po luteine i clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka nie wiem bo jak już będzie po owu to powie że tylko była ale nie wiesz jaki był pęcherzyk czy miał odpowiednią wielkość i czy z takim pęcherzykiem może dojść do zapłodnienia bo przecież mogą być pęcherzyki przerośnięte itp jeżeli Sie jednak zdecydujesz to do wiesz Sie czy w ogóle jest owu i jamie masz endo w tym czasie.... Agnieszka trzy mam kciuki daj znać co powie ci lekarz, mam nadzieje że jak będzie po owu to lekarz da ci duspathon na podtrzymanie i rozwinięcie Sie ciałka żółtego ja od razu po owu to brałam.... kasik przykro mi bo rzeczywiście wy nie macie Sie jak starać :-( nie traci nadziei będziesz musiała czekać aż trafisz w te dni twojemu też pewnie jest smutno że ciągle go nie ma :-( .... gość ja każde badania teraz jakie mam są przy partnerze a mój lekarz Sie cieszy ze jestem z kimś he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,piersi bola coraz bardziej,poza tym spokojnie.Miedzy 16 a 19 ide do gina,zobaczymy co sie tam dzieje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje Evi :), obawiałam się już, że za każdym razem płaci się tyle samo co za wizytę. A ile razy i w jakich odstępach chodziłaś na ten monitoring ? chciałabym namówić na to mojego ginekologa ale nie wiem czy będzie to możliwe ze względu na pracę. Kurcze, niby wiem, że to dopiero 4 cykl starań i nie ma co się aż tak niecierpliwić i skoro zwlekałam tyle lat to mogłabym jeszcze trochę poczekać ale tak we mnie walnęła chęć posiadania dziecka, że próbuję wszystko zrobić w tempie ekspresowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dziś będę u gina i będę płacić za monitoring to ci powiem jak wygląda to u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 16dc, wczoraj były starania zobaczymy z jakim efektem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agnieszka :). Porozmawiam z nim jeszcze o badaniach, z moich internetowych poszukiwań wynika, że dobrze zbadać: prolaktynę, progesteron, lh, fsh, tsh (nie wiem czy badać znowu jak miałam badany ze 2 lata temu), androstendion, estradiol. Jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka gratuluję kochana :-) świetna wiadomość :-) daj znać koniecznie jak tam po wizycie :) Marta gratuluję :-) pewnie też będziesz mieć termin w okolicach świąt :) Olilila zdrówka życzę 🌻 gościu mimo skoku temperatury i pozytywnego testu owu ja nie miałam owulacji prawodpodobnie bo pęcherzyki były jakieś lipne - jeśli masz możliwość to umów się na monitoring lub idź na wizytę kontrolną w czasie kiedy podejrzewasz że będziesz miała owulację - wtedy się dowiesz z grubsza na czym stoisz. agnieszka masz duże szanse :) ja też miałam zbliżenia dwa dni i w przeddzień owulacji i potem dzień po niej a się udało - czego i Tobie życzę :) daj znać po wizycie co powiedzial lekarz :) Pulowa witaj :) z testem poczekaj najlepiej do dnia przewidywanej @ - teraz jest za wcześnie i test nic nie pokaże :) jeśli starasz się od roku to nie czekaj dłużej - ja też zakładałam że wszystko jest ok i poszłam do gina po 9 miesiącach badań a okazało się że mimo skoku temperatury i testów owu niby pozytywnych nie mam owulacji - dostałam clo i po pierwszym cyklu zaszłam :) zmarnowałam dużo czasu przez to założenie że rok czasu mogę się starać na luzie :) Nitka może lepiej idź dziś sprawdź czy pęcherzyki rosną - może lekarz da Ci coś na wsparcie ich wzrostu - clo się bierze w pierwszych dniach cyklu i powinno się mieć monitoring żeby nie powstały torbiele, zwłaszcza jak ktoś ma nieregularne cykle. ja nie miałam monitoringu ale miałam cykle jak w zegarku i bez żadnych plamień, ale lepiej dmuchać na zimne Doris przykro mi że jednak @ przylazła :( monitoring na pewno nie zaszkodzi :) jak masz możliwość to skorzystaj :) przynajmniej się dowiesz na czym stoisz :) Ruda gratuluję! ;-) widać przejażdżka dała dobre efekty ;-) trzymam kciuki za pozytywny test za dwa tygodnie :) kasik kamyczku głowy do góry - wiem że się łatwo mówi, ale nie ma się co dołować, nie macie na to wpływu, a stres i nerwy w niczym Wam nie pomogą 🌻 jesteśmy z Wami - na pewno niebawem się Wam uda :) blondi nie odpuszczajcie lekarce i najlepiej od razu po wizycie u niej od razu zadzwońcie do placówki do której Was skieruje i sprawdźcie czy to znowu nie jakaś pomyłka - nie dajcie się spławić. jak się okaże że tam gdzie Was skierowała nie da się wykonać tych badań to idźcie od razu do niej i naciskajcie aż do skutku :) kiedy się wybieracie do niej? Baletko co u Ciebie? robiłaś test? kasiek co u Ciebie? Twój facet się odezwał czy baz zmian? blondyneczko co tam porabiałaś w weekend? :) iczozord jak się miewasz? Evi kiedy masz kolejną wizytę? ja dziś obudziłam się pierwszy raz bez uczucia mdłości, teraz jest ono delikatne, ale dużo mniejsze niż wcześniej :) mam nadzieję że mdłości mi mijają :) aż w szoku jestem :) a poza tym bez zmian :) dowiedziałam się od teściowej że kuzyni męża również będą ojcami w tym roku - jeden za dwa tygodnie a drugi w lipcu i obaj będą mieli chłopców więc mąż stwierdził że w takim razie u nas pewnie dla równowagi będzie dziewczynka :) cieszę się że nasz maluch będzie miał rówieśników mimo że mieszkamy daleko od siebie :) szkoda tylko że z mojej strony rodziny nikt nie będzie miał maluszka :) a tak poza tym to spędziłam weekend w większości czasu sama i z teściową bo porwała mi męża do pomocy przy sprzątaniu i potem wracali razem i on siadał do pracy, więc się nim nie nacieszyłam, ale jeszcze tylko tydzień - półtora i będzie po remoncie, a my w końcu pobędziemy troszkę sami :) życzę Wam wszystkim miłego dnia :) przepraszam za tasiemce - nie zawsze udaje mi się zajrzeć na forum i nadrabiam zaległości masowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×