Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

maomi mam dopiero 10dc dzis i juz tyle sie dzialo w tym cyklu, a ja juz mam doswiadczenie z clo i nie robily mi sie torbiele, ale w tym cyklu w innych dniach bralam clo jestem poprostu ciekawa co sie dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka spokojnie, u mnie ostania @ 16.05., owulacja 20dc i pęcherzyk ciążowy w piątek miał 4mm, jeżeli lekarz powiedział, że wszystko ok to na pewno tak jest. Martwieniem się nie przyśpieszysz jego wzrostu, musisz czekać cierpliwie te 2 tygodnie, na pewno się opłaci :). A ja właśnie wróciłam z Izby Przyjęć bo plamienie znowu przerodziło się w krwawienie więc na tym się moja cierpliwość skończyła. Pęcherzyk dalej siedzi jak siedział, nic się u niego nie zmieniło od piątku, Pani ginekolog zbadała mnie też tradycyjnie powiedziała, że nie widzi póki co nic niepokojącego, zapisała dodatkowo Luteinę dopochwowo oraz nospę 3 razy dziennie i kazała zastanowić się nad wzięciem zwolnienia po tym tygodniowym urlopie na którym aktualnie jestem. Mam wielką nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Doris32 napewno będzie dobrze musisz leżeć i odpoczywać a będzie dobrze. Dzidziuś chciał do Ciebie zawitać to już z Tobą zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
doris ja w ciązy też miałam plamienia, stwierdzono to jako zagrożenie ciązy, i tydzień leżałam w szpitalu potem 2 tyg zwolnienia w domu i leciałam z duphastonem. l4 to nie taka zła rzecz, a dużo wypoczniesz i organizm się zregeneruje. na pewno wszystko będzie dobrze, tylko zero stresu. maomi nie robie nic w tym miesiącu. nie chodzę na monitoring, nic. biorę tylko wiesiołka, poprawa śluzu jest więc łykam i zobaczę co będzie. mój obiecał że zrobi badanie nasienia jak nie wyjdzie w tym miesiącu. także luzik. lena nie denerwuj się, na tym etapie lekarz niewiele zobaczy, możesz iść na betę aby zobaczyć czy łądnie przyrasta. wtedy bedziesz spokojna. nitka, agnieszka, trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris no pewnie idź na zwolnienie i odpoczywaj bo to też dla ciebie najważniejsze! u mnie bez zmian dziewczyny! jeszcze 3 dni i zaczynam swój długi urlop wakacyjny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Doris nie ma co ryzykować lepiej idź na l4 ... i kontroluj cały czas to bo w razie dalszych krwawień jedź znowu na IP żeby to sprawdzali... lena myślę że nie masz co Sie denerwować bo jesteś na wczesnym etapie spokojnie czekaj na termin kolejnej wizyty... u mnie ogólnie okazało Sie że mam podwyższone CRP wiec dostaje antybiotyk no i mam anemię... dostaje leki i czekam ... licze na to że w piątek będą wyniki posiewu i będę mogla iść do domu :-) mam towarzystwo ale dziewczyny chyba dzisiaj wychodzą i zostane raczej sama... na szczęście mam książkę i TV na monety he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Hej dziewczyny. Pytanie do zaciazonych. W 7 tygodniu mialam juz cos takiego i szybko minelo ale od dwoch dni kilka razy dziennie czuje takie doslownie sekundowe napiecie brzucha i odpuszczenie. To nie boli, nie krwawie, brak tez innej wydzieliny. Nie wiem czy to normalne czy to jakies skurcze. Zobacze jak bedzie dzisiaj. Jak bedzie sie to powtarzac to juz zajlepalam sobie wizyte na czwartek :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę na zwolnienie dziewczyny, uwielbiam swoją pracę ale są ważniejsze rzeczy. Martwię się tylko strasznie żeby to wszystko nie wskazywało na puste jajko ale pozostaje mi tylko czekać do USG 11go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta :) musze sie wygadac, mojemu nie chcę tyle nadawać o tym że może jestem w ciąży, bo nie chcę żeby się cieszył za wczasu. No i poza tym to może tylko moja wyobraźnia i wielka nadzieja :) Dziś jest 21dc, cykle mam regularne co 28dni. Owu według moich odczuć i obserwacji była 13-14dc (12dc silny ból jajnika,który poprzedza owulację z tego co wiem). Od 3-4 dni bolą mnie piersi przy każdym najmniejszym dotyku, a od wczoraj na jednej widać żyłki (w kierunku od mostka do sutka),wczoraj delikatne, dziś bardziej widoczne. Nigdy wcześniej ich nie zauważyłam (chociaż może zawsze były przed @, ale ja nigdy na nich uwagi nie zwróciłam ehh). Jak sie smarkam to widać żyłki krwi, no a dzisiaj niosąc torbę z zakupami na przedramieniu tak mocno otarłam sobie skórę ze mam "malinkę" (a nigdy w życiu nikomu się nie udało zostawić na mnie tej "ozdóbki"). Dobrze ze jest to forum, można się fajnie całkiem anonimowo wygadać. Oczywiście nie liczę na odpowiedzi typu że jestem w ciąży, bo te objawy mogą coś znaczyć, ale wcale nie muszą, po prostu chciałam się tym z kimś podzielić, usłyszeć (przeczytać) słowa: oby to było to,powodzenia ;) a wiem że na Was można liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
AnnaMaria, nie wiem czy możemy myśleć o tym samym, ale ja czasami jak się szybko poderwę z krzesła albo z łóżka, to czuję takie ukłucie, jakby punktowe. Tak poza tym, to niewiele czuję "w brzuchu", poza jednorazowym uczuciem latania motyla, może to był jakiś fikołek maluszka. Miłe to było. Jeżeli to napięcie wzbudza Twój niepokój, to podejmij temat ze swoim lekarzem - nie warto się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Annameaeria jeżeli cie to nie pokoi to możesz zapytać Sie o to swojego lekarza ale jeżeli jest to taki bardziej dół brzucha to pewnie są wiązadła i mogą cie bolec wiec jeżeli nie ma przy tym innych dziwnych dolegliwości to raczej martwić Sie nie musisz... lekarz pewnie zaproponauje nospe :-) mikaja ty już tutaj kiedyś pisała i wiesz że takie objawy mogą coś oznaczać albo nic...chcesz być pewna to zrób bete albo czekaj na dzień @. Juz po takim czasie widać że każdy inaczej przechodzi ten początek ciąży wiec bez testu lub bety to jest wróżenie :-) Agnieszka a ty mialas teraz ten monitoring ? Leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Hej! Dzisiaj juz mnie nie napina. Moze to wczoraj od przemeczenia troche porobilam w domu i nachodzilam sie, kolezanka mi pisala ze aktywnosc seksualna tez robi swoje. Chcialam brac nospe jak ostatnio mowila Pani dr ale teraz jest ok :) Mama za to wyczytałam, ze to moze ruchy dziecka bo u osob bardzo szczuplych sa szybciej wyczuwalne. No nie wiem moge tak gdybac:) Teraz jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi cykl bez monitoringu a leków nie potrzebuje bo mam prawidłowa owulacje jest wszystko ok. mój po urlopie idzie na badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi,tak już tu pisałam odnośnie clo które moja p.ginekolog mi przepisała (bez badań), a ten wątek przeczytałam od 1 strony, więc jakoś tak czuję więź z Wami ;) Będę cierpliwa,poczekam jeszcze tydzień (chociaż z drugiej strony cierpliwość nie jest moją mocną stroną, istnieje szansa ze na weekend mi jej zabraknie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Dziewczyny powiedzcie mi nieświadomej co to jest to clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli dokładnie wiem kiedy zaszłam w ciążę (wiadomo, monitoring) to wiek ciąży w dalszym ciągu liczy się od terminu ostatniej miesiączki czy terminu owulacji? owulację miałam 3 tygodnie od daty miesiączki więc chyba to totalnie bez sensu dodawać te 3 tygodnie do wieku ciąży? annamaria clo to Clostibegyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Agnieszka kurcze już myślałam że się udało, ale podejście masz dobre. Wypoczniesz na urlopie, zresetujesz się, rozluźnisz. Ponoć wtedy kiedy się nie czeka życie nas zaskakuje. mój też na drugi miesiąc robi badanie nasienia, przynajmniej tak się zadeklarował, jak w tym cyklu nic. Muszę powiedzieć że ten wiesiołek robi robotę, śluz już mam, czuje mokro cały czas co widać też na majtkach( sorki za doslowność), więc może coś tym wskuram. Doris termin ciąży liczy się od daty ostatniej miesiączki, mimo że znasz moment zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jest totalnie nielogiczne, to jeszcze jak nie byłam w ciąży to miałam już 3tygodniową ciążę? :) Teraz powinnam być w 6tc ale wymiary pęcherzyka na to nie wskazują, ginekolog, który zna datę owulacji w piątek powiedział, że to tak wcześnie, że nie dziwne, że widać sam pęcherzyk a biorąc po tc to powinno już zaczynać być widać zarodek. Jestem totalnie skołowana tymi datami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria ja takich skurczy nie mam - czasem coś mnie ciągnie delikatnie w miejscu jajników ale w samym brzuchu nic - dobrze że już Ci przeszło :) uważaj na siebie :) clo to clositlbegyt - lek wspomagający owulację :) agnieszka szkoda ze @ przylazła ale cieszę się że masz mimo to pozytywne nastawienie :) może urlop zdziała więcej niż momitoringi ;-) mikaja mam nadzieję że Ci się uda ale niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć czy Twoje objawy coś znaczą :) a brałaś jakieś leki w ty, cyklu - pytam bo pisałaś coś o clo :-) Doris w sumie to termin owulacji też nie do końca jest miarodajny bo do zapłodnienia mogło dojść dzień czy dwa później a do zagnieżdżenia jeszcze później więc dla orientacji liczy się od terminu ostatniej miesiączki :) nie przejmuj się wielkością zarodka bo nie masz na to żadnego wpływu a stres Ci nie pomoże - poczekaj do następnej wizyty albo zrób betę dwa dni z rzędu i zobacz czy dobrze przyrasta - to Cię powinno uspokoić że wszystko jest dobrze :) kamyczku powodzenia w działaniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Doris, nie przejmuj sie tymi wyliczeniami. Zobaczysz, juz na nastepnej wizycie zobaczysz duzo wiecej I nawet wiek ciąży moze pojdzie do przodu. Ja na pierwszym badaniu miałam określony 6t5d, a juz niecałe dwa tygodnie później było 9t. Zarodek nadgonil. Na usg genetycznym ustala z najwieksza prawdopodobnoscia jaki jest termin porodu i bedzie ta data brana mocno pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, po prostu panikuję po krwawieniu i plamieniach i boję się żeby nie było pustego jajka płodowego i dlatego wszystko tak skrzętnie liczę. Muszę się uspokoić, co ma być to i tak będzie. Dzisiaj już tylko niewielkie brązowe plamienia, mam nadzieję, że jutro pozbędę się ich całkowicie. Chciałabym iść wcześniej na USG ale myślę, że skoro wyznaczył mi na 11go to przewidywał, że wtedy będzie coś widać a nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Doris odpoczywaj dużo i czekaj na termin wizyty bo wcześniejsza wizyta może nic nie dać bo jest dość wcześnie :-) maomi a ci tam u ciebie wymioty juz minely :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Evi jak tam w szpitalu? Walesasz sie w kapciach i koszuli po korytarzach?:) współczuje Ci, za oknem tak ładnie! Aga szkoda, jedz na urlop i działaj:) a gdzie jedziecie? W Polskę czy dalej? Maomi a ktory to juz tydzien u Ciebie? Ja mam jutro 28 dc, w tamtym cyklu w tym dniu dostalam@, tzn porównałem sobie druga fazę:) dzis juz niestety czułam zbliżająca sie @.. Dziewczyny czy gin jest w stanie sprawdzic czy nie zrobiła mi sie torbiel kiedy bede podczas okresu? Tzn chyba wtedy nie zrobi usg dowcipnego, ale czy takie zwykle usg wykryje torbiel? Wiecie cos ba ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Annamaria - na temat Twoich objawów, które opisałaś mogę się trochę wypowiedzieć gdyż ja tak mam od początku ciąży.. brzuch się napina napina i po chwili puszcza. są to skurcze, które po prostu osoby szczupłe bardziej odczuwają (tak mi powiedział lekarz) dlatego mniej więcej od 15 tygodnia zażywam magnez oraz nospę rozkurczowo. warto powiadomić o tym lekarza :) też się przestraszyłam, ale powiedzial mi że to normalne, ale leki kazał brać :) także przy następnej wizycie powiedz o swoich obawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka jeżeli stosujesz clo to pewnie masz monitoring wiec wtedy by zobaczył torbiel... no nie wałesam Sie bo nie ma gdzie... biorę leki i ciągle po nich spie i tak jutro 6 dzień w szpitalu ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi dzieki,czuje sie ogolnie tak sobie,mdlosci i ogolna bezenergicznosc nie minely,,,jutro mam wizyte u ginekologa.Nie wiem czy z usg czy bez.Dam znac po :) Evi dlugo jeszcze tam bedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi No miałam monit ale mój gin pojechał i nie dokończył, wiec nie wiem czy pecherzyk pękł, jaj miałam ostatnie usg to mówił ze zaraz pęknie, a pewna nie jestem, a przed kolejnym cyklem z clo musze wiedzieć na 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Nitka moze ci zrobic normalne usg nawet w trakcie @ , pelny pecherz musi wtedy byc to zobaczy wszystko dokladnie. Evi to juz za niedlugo wyjdziesz na wolnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Miaa dzięki za odpowiedz dzisiaj juz bylo calkiem dobrze i napinania nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×