Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Evi1705
Gościu oczywiście objawy mogą być podobne do ciąży ale wcale nie muszą jej oznaczać. Najlepiej poczekaj 3 dni i testuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Goście:) jedynie test Wam prawdę powie. Gościu nr 1 testuj! Jesteś juz po terminie wiec test bedzie wiarygodny. Gościu nr 2 ja juz przechodziłam przez chyba wszystkie możliwe objawy, ktore kończyły sie @, poczekaj jak radzi Evi i testuj:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Lenka trzymaj sie jakos!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, brak mi słów... przykro mi, mialam nadzieje ze wszystko potoczy się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Lenka przykro mi, trzymaj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_matrioszka
Witam, właściwie nie oczekuję porady, bo wiem, że przez neta trudno cokolwiek poradzić, ocenić... Obecnie jestem w 24 dc. 7 dni temu było używanie ;) Cykle moje trwają 29-31 dni. Dziś na papierze zauważyłam jasnoróżowe maleńkie plamki... Dwie godziny temu zaczęło mnie boleć w podbrzuszu, ale był to trochę inny ból niż przed @, takie jakby kłucie połączone z uciskaniem. Coś takiego przytrafiło mi się pierwszy raz. Trochę się przestraszyłam, teraz ból się zmniejszył. @ powinnam mieć w weekend. Nie nakręcam się, bo to nic nie da, aczkolwiek dało mi to do myślenia... Pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy używanie? chyba jednak się nakręcasz skoro tu piszesz:) taka prawda w kazdym razie powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnę moje bety 29.06 - 642 01.07 - 788 03.07 - 1407 06.07 - 2260 Co myślicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Gościu, przyrost i wartości bety ewidentnie świadczą o ciąży. Ja swoja pierwsza betę miałam 5000, ale robiłam ja pod koniec 5tyg ciąży, poza tym to sprawy indywidualne. Umów sobie wizytę do ginekologa za jakiś min tydzień i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
moja beta z wczoraj to ok. 1880 i to jest 7 tc od miesiączki ale ginekolog mówiła (co jej zresztą 3 razy powtarzałam), że owulacja musiała być bardzo późno, twierdzi, że ciąża na bank nie jest obumarła. Te wszystkie normy to o kant wiadomo czego potłuc i tak naprawdę tydzień ciąży koryguje się w trakcie badań jak chodzisz do ginekologa (tak powiedziała ginekolog, która mnie wczoraj badała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrioszko oczywiście Twoje krwawienie mogło oznaczać implantację, ale wcale nie musiało. Za 5 dni wszystko sie okaże, życzę Ci jak najlepiej:) Dziewczyny czy wiecie moze, czy na badania tsh, LH i fsh trzeba byc na czczo? Szukałam na necie ale jasnej odpowiedzi nie znalazłam:( Co tu tak cicho? wszyscy wyjechali?? A moze za gorąco na odwiedzanie sieci?:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie!!!!! TSH na 100% na czczo! Reszty niestety nie wiem. Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I masz babo placek:) na wszelki wypadek pójdę na czczo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
TSH badam regularnie. Nie musi byc na czczo. Laboranci i lekarze potwierdzaja. Co do reszty nie wiem. Z ostrożności poszłabym na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze, ja też robie regularnie i nawet w szpitalu ostatnio przypomnieli mi, żebym była na czczo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja robiłam na czczo ale to dlatego że robiłam inne badania a poza tym co mi uszkodziło nie zjeść rano śniadanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odzew kobietki! Forum znowu ożyło! Blondyneczko jak sytuacja u Ciebie? Cos sie wyjaśniło z tą torbielą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Cześć kobitki wiem nie odzywałam sie długi czas nawet nie mam pojęcia co sie teraz dzieje na forum z braku czasu miałam straszne urwanie głowy w pracy. Dziś zrobiłam test myślałam,ze znowu nici ale okazało sie,ze wyszły dwie kreski !!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena gratuluje :) Za to ja miałam jutro testować-jutro termin @, a ta bladź przyszła dziś o 5.30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena gratuluje :) Za to ja miałam jutro testować-jutro termin @, a ta bladź przyszła dziś o 5.30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Mikaja887 dziekuje :) u mnie tez przychodziła cholerna @ tym razem myślałam,ze tez mnie nawiedzi a tu taka niespodzianka:))) myślałam,ze z wc wyskoczę ale wzięłam najpierw prysznic zeby ochłonąć i pobiegłam do mojego narzeczonego razem sie poplakalismy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko jak ja Ci zazdroszcze :( ale pewnie dobrze o tym wiesz bo wcześniej też pewnie zazdrościłaś tym które zobaczyły II kreski ;) jak chyba każda staraczka ;) Jeszcze raz wielkie gratulacje i dbaj o siebie i fasolke :) dla Twojego narzeczonego tez gratulacje za trafne "strzelenie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Marlena gratulacje :-) teraz dużo odpoczywaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane a odpowie ktoś na mój post? Przypomnę moje bety 29.06 - 642 01.07 - 788 03.07 - 1407 06.07 - 2260 :( co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu myślę, że jesteś w ciąży :). Jest jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×