Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Dajcie spokoj Dziewczyny,gosc wpisal ze 3 razy wyniki bety , 5 dziewczyn odpisalo a ta ciagle swoje, jak dokladnie nie umie czytac to juz jest jej problem... Milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość od Czarnoskórych nieźle podszywasz się pod moje pytanie i tworzysz jakieś chore historie, zajmij się czymś pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślę gościu ze teraz to cie nikt dotknąć nie chce taki jesteś karakan i gruba swinia. I stąd się na mnie uwziales. Schudnij to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefreetete
Cześć Dziewczyny :) dawno mnie nie było. Lepiej po prostu żadnemu gościowi nie odpisywać. Przecież Ci gościowie, którzy proszą o analizy to też podszywy - zobaczcie, wyniki takie same jak kilkanaście stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, co tu sie dzieje? Blondyneczko, całe szczęście, ze udało mu sie tak znaleźć odrazu, o pracę, a zwłaszcza o dobra, teraz bardzo trudno.. Ktoś testuje w najbliższym czasie? Pewnie Aga, ale ona teraz na wczasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem niebieska już, postanowiłam się zarejestrować co by nikt się nie podszywał. teraz co tu się dzieje na tym kafe to ola boga. ja jestem po owu, kiedy była to nie wiem :D czekam więc na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek 85
Czasami będę też pomarańczowa :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę podszywaczu. Jestem niebieska i taka pozostanę, więc na pomarańczowo to już nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwy kamyczek wypowiada sie na temat i znamy juz nieco z jej zycia.Wiec podszywaczu nie blaznij sie...co za typ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski Kamyczek85
Kamyczku nie popadaj w schizofrenię. :-) Ale Twojemu Lubemu zazdroszczę takiej fajnej Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różnokolorowy Kamyczek85
Wygrałaś coś pięknego w życiu Kamyczku. Radość z tego smutnego i beznadziejne życia. Mam nadzieję, że jesteś tego swiadoma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Blagam.. Skonczmy z tym nonsensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarilec //// nie przeginaj jesteś tak zgorzkniała jak moher z pierwszej ławki u rydzyka - byleby zaistnieć zazdrosnica, że to nie ciebie podszyw komplementuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Hahaha. Ten język i ilośc zgromadzonej frustracji.. To raczej mężczyzna. Silnie zaburzone ego. Pisz sobie co chcesz. Kamyczku. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
w sumie też mam zaburzone ego mimo iż jestem kobietą ale mam też zeza i może to od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy Kamyczek85
Ale o co teraz CHODZI? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno nie zaglądałam, miałam chyba z pół roku przerwy (przygotowania do wesela i teoretycznie wyluzowałam i sobie odpuściliśmy ;) ). Pamiętam dziewczyny, które są tu najdłużej, może i one mnie jeszcze pamiętają: blondyneczkę, agnieszkę, iczozord, justyneczkę...A jeśli nie to nic nie szkodzi, podłączam się na nowo ;-) Właśnie mija 2 lata jak się staramy. To mój drugi cykl z duphastonem, dziś jest 28 dc (mam 30-31 dniowe) i dziś rano zobaczyłam bladą drugą kreskę. Nie wierzę w to co widzę i nawet jeszcze nie umiem się cieszyć, bo boję się czy to na pewno się udało :) Kreska jest dość blada i pojawiła się po około 5 minutach (nie później), tyle, że zdążyłam głowę umyć, to nie mogło trwac dłużej. Ciąglę gapię się na ten test, będę testowała jeszcze za 2 dni, w dniu spodziewanej @. Mam pytanie: czy beta przed terminem @ powinna wyjść i czy mogę ją zrobić o każdej porze dnia? Jestem w takim szoku i tak niedowierzam, że boję się komukolwiek o tym powiedzieć, dopoki nie będę na 100% pewna, a to da mi chyba tylko beta. Dziewczyny, jeśli to prawda, to oszaleję ze szczęścia :D Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to czego nie chcesz mi dać wtedy kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami jasne ze pamietamy! No racja troche czasu Cie nie bylo...;) Gratulacje ! Bete mozesz juz robic,hcg jest wykrywane zaraz po implantacji i wciaz rosnie.Pora dnia tez nie ma znaczenia.Wyniki powinnas dostac po kilku godzinach:) Jesli kreska byla nawet slabo widoczna to test z krwi ja potwierdzi! Super. :)) Witamy w gronie przyszlych mam. Dziewczyny jak sytuacja?? Kto testuje? Gabi!!!!!!!???? Juz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Czesc dziewczyny! Wypoczywam nad morzem wiec pozdrowienia :) Jak sytuacja u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami jasne ze Cie pamietam :-) super wiesci, jak test jest pozytywny beta na bank wykaze ciaze :-) gratuluje Ci Kochana i dbaj o siebie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie już normalnie. Brudzenie po zabiegu juz mi przeszło i spokojnie mogę juz czekać na @. Czasem mnie zabili tam na dole teraz po tym zabiegu ale moze to sa oznaki gojenia sie tego co mi tam zrobili podczas zabiegu ale jest to znosliwe do wytrzymania bo sa to bóle chwilowe i tak co jakiś czas.. Tylko teraz sie zastanawiam czy mogę normalnie kochać sie z mezem. A jak wy myslicie? Mogę juz normalnie sie kochać z mężem ? Czy moze cos sie stać podczas stosunku skoro jestem po tym zabiegu kolposkopii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×