Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Hehehe dzięki wgl za odzew :) Wiem, że jestem, ale za wolno beta rośnie :( Ale nie wiem, czy to na tyle wolno, by się martwić i czy to wyrok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez moje problemy przeczytałam mnóstwo wpisów na przeróżnych forach i mnóstwo informacji w necie i mogę powiedzieć jedno: przyrost to przyrost, może sugerować nieprawidłowości ale nie musi. Zdarzało się, że laskom beta przyrastała wolno i wszystko było dobrze, zdarzało się, że rosła idealnie i skończyło się źle. Jeżeli się martwisz to umów się na wizytę do Twojego ginekologa i porozmawiaj z nim, jeżeli nie możesz to jedź na Izbę Przyjęć, powiedz, że jesteś w ciąży i masz bóle i też ktoś Cię zbada i z Tobą porozmawia. Dla mnie Twój wynik to beta, która przyrasta, nic innego nie wywróżę z tego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Chyba zaczynam sie niepokoić.. :-( A wiec w piątek miałam wykonany zabieg kolposkopii i w szpitalu mówiono mi ze do 3 dni krwawienie powinno po tym ustąpić. A dzis jest juz 4 dżin po zabiegu a ja wciąż brudze, co prawda tak od niedzieli ciągle brudze bo tak mocno krwawilam do soboty. Nie wiem czy mam sie zaczynac martwić czy jeszcze dac czas temu czy co robić. Jak myślicieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris jadę jutro do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi a moze te 3 dni tyczy sie krwawienia a brudzenie moze byc troche dluzej, zadzwon do swojego lekarza jesli masz jakies watpliwosci Gosciu beta ewidentnie wskazuje na ciaze wiec nie wiem po co sie sama nakrecasz i robilas tyle razy bete, wyluzuj i umow sie na wizyte do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka moze masz racje.. Ale chyba dzwonić nie będę do mojego lekarza bo ma teraz sporo klientek przed wolnym to wiesz także podejrzewam ze gdzies w połowie sierpnia będę miała wizytę u mojego gin i w tedy dopiero pewnie sie dowiem więcej na temat wyników z tego piatkowego zabiegu bo znając życie sama ich dokładnie nie z rozumiem he Także po czekamchyba jeszcze bo jjeśli brudze teraz to możliwe ze to tam w środku sie goi po zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
evi1705 dziekuje:)) ale teraz nadszedł czas co robić dalej test pozytywny a za niespełna dwa tygodnie lecimy do Polski samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Ola dostałam przy podcieraniu szaro-brązowego śluzu. nic mnie nie boli, nie ma śladu krwi..... Niepokoję się trochę..... 4 dni było spokoju od plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ja miałam 2 czy 3 dni przerwy z plamieniami aż do niedzieli więc znowu postanowiłam się przejechać na Izbę Przyjęć, ginekolog mnie trochę uspokoiła, było widać cień zarodka, mówiła, że jeszcze tydzień i jak wszystko dobrze pójdzie to powinno bić serducho, wykluczyła krwiaka, polipy, poronienie, obumarcie i nawet nie kazała mi leżeć, powiedziała, że nic tym nie zmienię, nie wie skąd plamienie i czasami jest tak, że po prostu występują i nie znaczą nic złego ale zawsze trzeba je skontrolować. A jak sytuacja wygląda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Ola No więc to było jednorazowe plamienie :D Teraz od 12 godz nic się nie dzieje :D Dziękuję serdecznie doris za wiadomość :) Ja jutro jadę do szpitala na kontrolę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres(tak mi sie wydaje) dostałam we wtorek(wieczorem) środa, czwartek normalne krwawienie, piątek również wiczorem silny ból krzyża, sobota ból podbrzusza i skrzep, teraz trochę pobolewa podbrzusze. czy to mogło być poronienie? byłby to 4 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gisciu nie wiem,ktorym gosciem jestes... Bylas/jestes w ciazy,ze piszes czy moglo byc to poronienie i "bylby to 4 tydzien" ? Jesli nie jestes w ciazy to moze to delikatny okres,a jak jestes to moze to plamienie tylko.Sa przypadki,ze kobiety maja krwawienia przypominajace miesiaczke a sa w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord Karolek jest cudowny! Zdrowka :D Marlena gratki :))) duzo spokoju i byleby do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam być w ciąży bo z dwoma partnerami sypiam a to plamienie to na pewno poronienie z murzynami tak jest, zapładniają i zostawiają na lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Byłabym zapomniała! Iczozord, gratuluje Karolka! Piekny synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena gratuluje! Dziewczyny mam wyniki badań ale nie mam pojęcia co one oznaczają:) wg norm na wyniku wszystko jest ok, teraz clo zaczynam i 11dc na monit:) zaczynamy walkę od nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi no wlasnie bo mowa byla,o krwawieniu, a brudzenie to nie krwawienie :-) informuj jak sytuacja :-) gosciu jakie poronienie, normalny okres, nie nakrecaj sie, nowe cykl nowa szansa :-) Nitka super!!! :-) jak masz ochote to pochwal sie wynikami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko moge napisać, moze ktoś sie zna:) TSH 1,196 μIU/ml FSH 4,05 mIU/ml LH 4,80 mIU/ml Normy: TSH 0,550 — 4,78O FSH faza folikularna 2,5 - 10,2 faza owulacyjna 3,4 - 33,4 faza lutealna 1,5 - 9,1 ciąża < 0,3 LH faza folikularna 1,9 - 12,5 faza owulacyjna 8,7 - 76,3 faza lutealna 1,5 - 9 ciąża < 0,1-1,5 Chyba wszystko w normie, czytałam ze ważny jest stosunek LH do FSH, ale wychodzi mi ze tez sie mieszczę w granicach. Dzis sie dowiedziałam ze moja koleżanka która starała sie juz dwa lata zaciążyła, wiec nadzieja odżyła u mnie na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siedzę na urlopie w Krakowie pozdrawiam :-) gratuluję nowym zaciazonym :) u mnie nic ciekawego nie liczę nawet dni będzie co będzie . buziaczki :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka faktycznie wszystko wporzadku a sprawdzalas czy pekaja pecherzyki? tsh masz idelane :-) podobno dla kobiet ktore chca zajsc w ciaze tsh powinno byc miedzy 1 a 1,5 ;-) Agus zazdroszcze... ja zasuwam codziennie do pracy i juz mam dosc tych upalow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tych cyklach co monitoriwalam to pękały:) myślałam ze cos wyjdzie nie tak skoro mam tak długie cykle, przynajmniej zdałabym przyczynę a tak to nadal nic:( Ja tez do pracy codziennie i klimatyzacja w pracy juz nie daje rady, dzis mieliśmy 28 stopni, pot po tyłku spływał:) Aga zazdroszczę strasznie, odpoczywaj i nic nie licz, No i działa, działaj, działaj!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie upierdliwa ta uroda:) Blondyneczko a Twoj mężczyzna to zmienił prace, ze juz nie wyjeżdża? Czy postawił sie szefowi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka zmienil prace bo postawienie sie nie mialoby sensu bo w poprzedniej pracy sa tylko delegacje i praca polegala na wyjazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On już się domyśla że to poronienie i uważa że nie umiem nawet dziecka odnosić przez mój duży temperament. Gdzieś czytałam że można dokonać mechanicznej aborcji samemu, a szaleję z popędem, z zabaweczkami przeróżnymi. Może to przez kulki? Za dużo, zbyt małe i za głęboko? Sama już nie wiem co o tym myśleć, tyle mi do głowy natłukł ojciec dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw uciecha z kija do bejsbola :D aa teraz szlocha jedna przez druga :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimna ZOSIA
xD :) z bejsbolem powiadacie :) xD LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto im zinterpretuje moje Wyniki - czekam i czekam i nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to Gość od bety to odpisałam Ci wczoraj, o ile dobrze pamiętam to Sarilec też napisała Ci to samo - to jest ciąża i beta przyrasta, czego jeszcze oczekujesz? nawet ginekolog nie będzie w stanie powiedzieć nic innego niż my bez badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscie wezcie sie jakos opisujcie inaczej bo nie wiadomo komu tu odpowiadac.Jedna chce pomocy a inne robia sobie zarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×