Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny. Co do tych testów owulacyjnych z allegro chciałam Wam przestawić jak to się u mnie sprawy miały. Robiłam te testy i ani jeden nie wykazał, że była owulacja. Za każdym razem kreska kontrolna wyraźna, druga bledsza. Nawet się dziwiłam bo czułam, że mam owulację. Cykle miałam regularne i w miarę poznałam swój organizm. Owulacja była tak jak myślałam i teraz jestem w 14tc. Miałam to szczęście bo starałam się dwa cykle i w drugim właśnie korzystałam z tych testów. A kupiłam je z czystej ciekawości i nie sądziłam, że tak szybko się uda. Powodzenia dziewczyny!!! :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu tylko na chwile ja natomiast po tym negatywnym nastawialam sie na miesiaczke...jednakze dwa dni przed drugim testem czulam taki spokoj.Choc i tak chyba bardziej myslalam ze to bedzie kolejny dluzszy cykl...w sumie to rozum swoje a serce ku ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawska
Justyneczko, dziekuje za info. Troche to pocieszjace;) moje cykle sa tez niestety nieregularne ale w inny sposon niz twoje tzn nigdy nie zdarzaja mi sie krotkie cykle tylko wlasnie dluzsze tj tak miedzy 31-45 dni. Dlatego nigdy nie wiem, czy marnowac pieniadze na test w 32 dniu cyklu czy zawsze jednak powinnam czekac do 45 dc i jesli wtedy nie przyjdzie@ to testowac. Zastanawiam sie na ile wiarygodny jest test wykonany w 30 dniu cyklu u osoby takiej jak Ty, czy ja. Tylko kase trace bez sensu. Musze byc moze bardziej swiadoma swojego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Niezla kicha z tymi testami owulacyjnymi he he...nie wykazaly Ci owulacji a Ty w ciaze jednak zaszlas. No cud nad cudami;) i to pokazuje, ze trzeba sie regularnie starac i tyle. Jak ma byc ciaza to bedzie chocby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu bym testowala koko 36-38 dc.Tak jk mowisz zbyt wczesnie to nie ma pewnosci czy negatywny naprawde zaprzecza ciazy.Dodatkowo po drugim tescie w 46 dc poszlam na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Do gosc ciekawska: moim zdaniem powinnas czekac do 45 dc bo wtedy taki test jest w miare wiarygdony. Natomiast niepotrzebnie sie madrze bo robie sama dokladnie odwrotnje czyli tak jak ty;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy gościu, mi zawsze mówili ze jesli masz nieregularne cykle to robi sie w pierwszym dniu spodziewanej @, biorąc pod uwagę najdłuższy cykl... Wiec w Twoim wypadku to 45 dzien. Na mnie testy owu nigdy nie działały, zawsze wychodzą pozytywne;) wiec nie kupuje.. Justyneczko jak po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawska
Dziewczyny bardzo dziekuje za odpw. Bede sie starala teraz robic tak jak wy tu radzicie. Poczekam do 45 dnia cyklu i zatestuje. Ja tez czytalam o tym co napisalas Nitka. Problem jest w tym, ze ciagle mnie kusilo zeby test zrobic wczesnie. Justyneczko a czemu myslisze, ze warto tez isc ma bete gdyby test wysżedl negatyw w 45-46 dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzisiaj u ginekologa, 10dc i pęcherzyk dominujący ma 12,5 mm, endometrium 8mm. Powiedział, że owulacja powinna być w niedzielę. Cieszę się ogromnie, ze w ogóle coś się tam dzieje :). Mam przyjść w następną środę (3 dni po owu) i zobaczyć co się zadziało. W ogóle to rozmawiałam z nim o testach owulacyjnych i powiedział, że mogą pokazywać owulację ale nie muszą i to nie świadczy o tym, że jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi czy któraś z was przed monitoringiem robiła jakieś badania z krwi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi czy któraś z was robiła przed monitoringiem jakieś badania z krwi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska ja bylam na becie w 46 dc:) juz po pozytywnym tescie. Nitka po wizycie wiem tyle,ze jest pecherzyk zoltkowy,zaridka jeszcze nie widac,wczesna ciaza.Idzie w dobra strone.Musze zrobuc toxoplazmoze i odczyn coombsa na poczatek bo man rh-.W srode za tydzien kolejna mam madzieje konkretna wizyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Justyneczko, to czekamy i fajnie, ze wszystko dobrze. Czy ginekolog dal mi luteine/duphaston tak na wszelki wypadek? Czy nie trzeba? Wiem, ze niektorzy biora ale nie wiem dokladnie dlaczego jednym od razu daja a innym dopiero jak cos jest nie tak np. Plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Justyneczko, Oczywiscie literowka...chodzilo mi oto, czy Tobie lekarz dal luteine??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olila dzisiaj byłam na pierwszym z dwóch USG, pytałam o badania ale powiedział, ze na razie nic nie badać. Zobaczymy co się stanie w tym cyklu i w następnym, jak nic to skieruje na badania i włączy leki. W ogóle jeżeli chodzi o badania to na pierwszej wizycie skierował mnie na grupę krwi, toxo i CMVIgM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko dzieki,oby pojawilo sie echo za tydzien...i jak mam tyle wytrzymac w oczekiwaniu??.Co do lekow to nic mi nie kazala brac.Narazie nie mam dolegliwosci to nie ma potrzeby.A luteine sie bierze gdy progesteron za niski,potrzebna do utrzymania ciazy :)nie wiem czy mozna ja stosowac profilaktycznie czy tylko kiedy jest taka koniecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie wlasnie 10 tydzien wybil. W czwartek ide na wizytę. A jutro powinnam miec ostatnie wyniki badan na toksoplazmoze, rozyczke i cytomegalie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Justyneczko, ja bralam luteine w pierwszej ciazy ale dopiero od 7 tug kiedy okazalo sie ze mam lekkie plamienia. Dlatego Cie pytalam? Nie wiem czy daja na wszelki wypadek, wlasnie pewnie nie. Jesli nie masz plamien, nigdy nie poronilas etc to pewnie nie ma potrzeby ale oczywiscie za tydz zawsze mozesz zapytac co twoj lekarz sadzi o tej sprawie. Moja nowa lekarka uwaza, ze na wszelki wypadek nie nalezy jej brac. Tylko jak sa plamienia. Wszesniejsze poronienia lub niskimprogesteron w 2 fazie cyklu czy cos tam:) ale zapytac zawsze warto. Na pewno bedzie u ciebie wszystko ok. Ja w pierwszej ciazy trafilam na usg dopochowoe bardzo wczesniej i bylo malo co widac, a juz tydz pozniej lekarz potwierdzil, ze jest ciaza, ze sie rozwija i bylo wszystko do przodu czego i Tobie zycze. A przede wszystkim niczym sie nie stresuj bo sama slyszalas dzis od lekarza, ze wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olilia to Twoje zdjecie? Nie masz problemu z tym, ze piszesz jako Ty? To samo pytanie do Emilii29 czy to Twoj synek? Nie chcialabym pokazywac zdjecia dziecka bo po co? No ale kazdy robi jak uwaza. Czasem lepiej pisac anonimowo. Poruszamy tu bardzo prywatne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris, masz regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Czarodziejko dzięki.Przyznam szczerze,że jestem trochę zaniepokojona...w pierwszej ciąży na usg byłam w 5 tyg.według płodu.Wtedy lekarz zaznaczył jakieś krzyżki:P a powiedz mi właśnie jak wcześnie byłaś w pierwszej ciąży na usg??Chyba będę miała baaardzo długie 8 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyneczko, ja w pierwszej ciazy bylam wlasnie w 4/5 tyg. Wedlug terminu miesiaczki to byl 5 ale przy moich cyklach to nie dam sobie glowy urwac, ze realnie to odzwierciedlalo stan faktyczny. I bylo dokladnie jak u ciebie. Ze jest ok, chyba bedzie dobrze i zapraszam za 7-10 dni. Oczywiscie przybieglam za rowny tydzien i byl zarodek takze luzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
To powyzej to ja tylko zapomnialam sie podpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×