Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Kamilusia122 juz po cichutku Tobie gratuluje oby wszystko ułożyło sie pomyślnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Ruda Dziękuję :-) narazie się nie podniecam za Bardzo martwią mnie ostatnio długości moich cykli, zawsze jak w zegarku a od kilku miesięcy a to Dzień dłużej a teraz owu w 12 dc to czyli za 14 dni powinna być @ cholera wie nie wiem nawet kiedy mogłabym się spodziewać okresu. Jajnik oczywiście boli prawy, ten sam z którego były ostatnie dwie ciążę zakończone Bardzo szybko niepowodzeniem. Och dziewczyny jakbym mogła to bym wam podarowała moja zdolność do Szybkiego zachodzenia omijając oczywiście zdolność poronien . Bóg daje mi szansę ciazy na zawołanie tylko niech mi Jeszcze da szczęście w donoszeniu. Pozdrawiam was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
A co najlepsze - wogole nie czułam implantacji. Żadnych boli, kłuć nic. Albo uwagi nie zwracalam bo miałam ciężki okres córka miała zapalenie płuc i tydzień siedziałam w Szpitalu potem druga córka oskrzela i tak w kolko. Nawet schudłam 3 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
kejt230 nie powinno się odczytywać wyników z testów przeprowadzonych kilka godzin wcześniej, taka informacja widnieje nawet na niektórych opakowaniach. W poprzednim cyklu robiłam test przed wyjściem do pracy, był negatywny, zapomniałam go wyrzucić i po przyjściu była widoczna druga kreska, w ciąży nie byłam. Jeżeli dostałaś @ to nie wydaje mi się, że jesteś w ciąży. To są dosyć rzadkie przypadki (według mojego ginekologa) a i krwawienie nie wygląda wtedy standardowo, jest mniejsze i często trwa krócej niż w poprzednich cyklach (to też info od mojego ginekologa). Gość z 13:50 - ciążę od efektów odstawienia tabletek antykoncepcyjnych najlepiej odróżnić testem ciążowym w terminie spodziewanej @ :). Póki co nie możesz mieć żadnych objawów ciąży bo nawet na zagnieżdżenie może być jeszcze za wcześnie. Czekaj cierpliwie i tak nic nie przyśpieszysz. Kamilusia122 gratuluje tak po cichu żeby nie zapeszyć, musisz myśleć pozytywnie. będzie dobrze !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! Na początek chciałam bardzo podziękować za wszystkie odpowiedzi. Wczoraj robiłam test- z porannego moczu-3 dni przed planowaną @ i 16 dni po ostatnim stosunku no i niestety wynik negatywny. Myślicie ze moge to już uznać za wiarygodny ? Że jednak sie nie udało? Moje upławu białe jak kaszka, takie kremowe cały czas trwają lecz nie są duże, swędzenie ustąpiło ale do tego od czasu do czasu boli mnie podbrzusze i jajniki-nie mocno na kilka sekund zaczynają boleć potem przestawają nei zdaża się to często ale jednak troszke mnie to niepokoi bo nigdy przed zbliżającą się @ tak nie miałam. Jak myślicie co to moze być? Ginekolog dopiero 11 czerwca. A z dzieciątkiem to chyba moge się pożegnać w tym miesiącu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia to zbadaj jeszcze fsh i lh, to są hormony ktore odpowiadaja za owulacje, a przepisywac duphaston i nie wiedziec kiedy jest owu to jest nie odpowiedzialne a byc moze czasami masz owu tylko pozno a duphaston bierzesz od 16 ale zbadaj na wlasna reke te 2 hormony , ten pierwszy odpowiada za wzrost pęcherzyków a ten drugi za pękanie... a ja mialam fsh za niskie i dostalam clo:) wiec zobaczysz jak u Ciebie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka 3 dni przed spodziewaną @ test może jeszcze nie pokazać dwóch kresek. Jeżeli dobrze pamiętam i to był ten niepełny stosunek w 9dc to moim zdaniem marne szanse na ciążę, jeżeli coś mi się pomyliło to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Direjam wydaje mi sie ze moze, skoro niektóre dziewczyny piszą ze maja lekkie, chwilowe plamienie, inne ze nitki krwi w śluzie a jeszcze inne różowy sluz. Kamyczku nie łam sie, kiedyś wszystkie sie doczekamy, wiem, ze ta sytuacja w pracy jeszcze wszystko zaognia, ale myśle ze jak Ci sie uda to i dla Ciebie znajda zastępstwo!:) Gościu z 13.54 beta wykrywa wczesniej ciaze, niż zwykle testy, ale tez moze sie okazać ze jest taka sama jak test, kiedy nie będziesz w ciazy. Kamilusia super wiadomość! Dziewczyny mam pytanie, czy po owulacji macie jakiś sluz? I czy bola was nadal jajniki az do @, czy wszystko ustępuje? Hnmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris 32. Nie nie pomyliło, dobrze pamiętasz. Mój nieszczęsny ukochany z ktorym sie widze raz za jakiś czas i to jeszcze zazwyczaj w trakcie okresu i max 3 dni po nim. Jeszcze do tego ostatnie kochanie bylo nie pełne... teoretycznie to było 15 dni po stosunku więc tak jak mowisz marne szanse, test może pokazałby już delikatną kreseczkę przynajmniej. A tam nic, nawet pod świetłem :D :/ Tylko właśnie nie wiem co mogą oznaczać te moje dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy często testy się mylą? zwłaszcza po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris nie nie pomyliło ci się. Tak to ja i mój nieszczęsny ukochany , który z zagranicy przyjeżdża przeciętnie w dniu moich miesiączek i jest max 3 dni po nich przy mnie, a do tego w 9dc ten nieszczęsny stosunek. Teoretycznie test był 15 dni po stosunku więc jednak daje wiarygodność dosyć sporą , tak myśle ? Tylko właśnie niepokoją mnie te nietypowe objawy, miałam po owulacji zawsze dosyć sucho, i jeszcze te podbrzusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka - na temat śluzu nie mogę się wypowiedzieć bo po owulacji nie obserwuję go już jakoś mega dokładnie ale w ostatnim i przedostatnim cyklu jajniki bolały mnie z przerwami do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podczas owulacji przez max 3 dni kłuje brzuch co jakis czas i czasem czuje mokro, sluzu nie pamietam:) To ja gosc z 13,54:D Dzięki za odp. Pobolewał mnie co jakis czas brzuch przed terminem@ (baardzo czesto) i po terminie teraz ale mniej.Czytalam ze jednym z objawow jest metaliczny smak w ustach, nie wiem co to takiego bo nigdy w ciazy nie bylam ;D ale któregoś dnia nie mogłam się napić, a to sok z jagód, a to z malin i za cholere nie szlo..Nie bede sobie dopisywac tych objawow bo nie chce sie zawiezc. Test wczoraj byl negatywny a @ nadal nie widac i nic sie nie zapowiada specjalnie sie nie zapowiada aby przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nitka ja od kilku cykli zaobserwowalam ze od owulacji do samego okresu było mokro, śluz po owu raz gesty raz wodnisty . Jajnik tez mnie ćmił kilka dni po owu w cyklach bez staranek. Także różnie bywa. Implantacje ostatnio (3 miesiące temu) czułam objawiala mi się takim jakby pulsowaniem wyraźnym po prawej stronie w okolicach pępka i zaś cały Dzień podbrzusze bolało. A teraz nic kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Sluchajcie jesli miesiaczka sie opoznia tzn ze owu tez byla pozno? Bo chyba niemozliwe zeby faza lutelna trwala tak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ja tez nie wiem kurcze a mi sie spoznia okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka jeżeli stosunek był niepełny (zakładam, że nie doszło do wytrysku wewnątrz) to jedyna szansa była w plemnikach znajdujących się w płynie preejakulacyjnym z tym, że niektórzy mężczyźni podobno nie produkują go w ogóle. Stąd te marne szanse, pomijając już nawet fakt, że u Ciebie było bardzo wcześnie więc musiałabyś mieć krótki cykl żeby trafić na owulację. Myślę, że powinnaś spokojnie czekać na @ a dolegliwości może biorą się właśnie z jej bliskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek z tego co czytałam wywnioskowałam, że przesunięta @ oznacza właśnie przesuniętą owulację, faza lutealna może trwać do 16 dni więc to nie ona opóźnia cykl tylko owulacja - poprawcie mnie jeżeli się mylę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Kamilusia trzymam kciuki! Dziewczyny nie wiem nic na temat tych roznych faz:p ale owulacja jak widac po mnie moze byc bardzo pozno...u mnie byla spokojnie gdzies kolo 22-24 dc...31 dc test negatywny,moze gdybym zrobila za 2,3 dni juz bylby pozytywny,jednak czekalam tydzien i bach dwie krechy. Trudno powiedziec ile moze trwac... Czekam na Wasze 2 kreski,w koncu jeszcze wiosna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Natka twój dziwby śluz świadczy chyba o infekcji o której już wcześniej pisałyśmy... kamilusia trzy mam kciuki i jeżeli test będzie pozytywny to może lepiej żeby lekarz przepisał duspathon ze względu na wcześniejsze straty... kamyczek rzeczywiście kocha trochę a miała robiony monitoring bo jeżeli zależy ci na czasie to chyba nie ma co czekać.... blondyneczka a ty kiedy startujesz z staraniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi w tym cyklu zaczynamy bo maz wraca w piatek nad ranem, ale w tym cyklu bez clo ale ide 14dc do gin to odrazu sie dowiem jak z owulacja w tym miesiacu :-) teraz bez stesu bo on wraca na stale i w kazdy cykl beda starania, juz nawet zapomnialam jak to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzięki bardzo za troskę :* Póki co trzymam się tego, co mi lekarz przepisał.. :) a później będziemy się zastanawiać co dalej:) przy roku starań 2 miesiące to pikuś to poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) ja znow mam problem, dzis pod prysznicem zauwazylam ze w srodku mam brazowy sluz, na zewnatrz nic nie wyplywa, nie wiecie co to moze byc? Jutro zadzwonie do gina ale jestem ciekawa co wy o tym myslicie, czy to normalne. Wczesniej nie sprawdzalam co sie w srodku dzieje bo sie balam tam grzebac a dzis mnie podkusilo (sory za doslownosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
blondyneczko :) ja dopiero doczytałam, że Twój mąż wraca na stałe! Rany jak super! Już nie ucieknie Wam żaden cykl! Teraz chwila, moment i dołączysz do mamusiek! TRZYMAM KCIUKI MEGA MOCNO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dziewczyny dostalam @ Zaczynam 6cykl, tym razem z monitoringiem wiec licze ze sie uda, Ile trzeba miec nadzieji i cierpliwosci, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Blondyneczka pewnie jestes preszczesliwa co :-) ? Kamyczek eh znam ten ból :( ale ja znacznie więcej mam cykli za sobą :-( dziewczyny kurde trace nadzieje dziś 25dc nic się nie dzieje tylko cycki bolą ale tak mam czasem przed @ boje się ze znowu się nie uda musze czekać jakieś 3 dni jeszcze ale chyba trace nadzieje jakoś ze się udało wręcz się boje kolejnego rozczarowania :-(( Kasiek dzwon koniecznie do swojego lekarza i zobacz co ci powie nie bój się wiem wiem łatwo powiedzieć ale jak nie ma na zewnątrz to chyba nie tak źle hm ale w sumie się nie znam. Dzwon koniecznie i daj znać :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×