Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czasem chcę się poddać

Czy którejś z Was udało się doprowadzić do tego

Polecane posty

Gość gość
z autopsji nie znam bo nie jestem frajerka, ktora musi miecc meza, aczkolwiek mojego obecnego partnera poznalam tuz po porodzie jego grubasa z rozstepami na brzuchy, stara swieta prawda, ze najlepiej poderwac w faceta w czasie trwania pologu jego zony. Swoja droga nie wiem czemu tak placzecie jak was facet zdradza, troszke samokrytyki i pracy nad soba Tymczasem sio sio stad do zmiany pieluch i innych arcyciekawych zajec przy waszych niby cudownych dzieciaczkach, ktorym zafundowalyscie patologiczny model rodziny bez tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowo-klucz dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najlepiej poderwac faceta gdy kobieta jest w pologu"..-dno dna....Brak slow po prostu nie miesci sie to w zadnym schemacie.Jak bardzo niskievpoczucie wartosci musi miec baba ktora moze poderwac faceta ktorego zona jest w pologu.Swoja droga zycze powodzenia w przyszlosci jak sama urodzisz:) I pisze to laska 170cm wvrozniarze S ze stala praca swoim mieszkaniem i wieloma innymi juz prawdziwymi wartosciami typu milosc dzieci ,rodziny i meza(ktory w pologu sie opiekuje i miluje:) nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z autopsji nie znam bo nie jestem frajerka, ktora musi miecc meza, aczkolwiek mojego obecnego partnera poznalam tuz po porodzie jego grubasa z rozstepami na brzuchy, stara swieta prawda, ze najlepiej poderwac w faceta w czasie trwania pologu jego zony. Swoja droga nie wiem czemu tak placzecie jak was facet zdradza, troszke samokrytyki i pracy nad soba Tymczasem sio sio stad do zmiany pieluch i innych arcyciekawych zajec przy waszych niby cudownych dzieciaczkach, ktorym zafundowalyscie patologiczny model rodziny bez tatusia Wiesz co szkoda mi ciebie!!!!! Na serio bardzo szkoda,ty k***a nie masz bladego pojęcia o miłości jaką darzy się dzieci. I tak mam arcyciekawe zajęcia z moim synem ma mnie kto przynajmniej po pobycie w szpitalu i kolejnej dawce chemii odebrać ze szpitala,mam kogoś kto pobeczy ze mną w nocy jak moje włosy na poduszce zostawały. A ty co masz???Musisz mieć chudy,zadbany tyłek.musisz uważać bo jak cię choroba dopadnie to przy chemii bardzo często mocno się tyje wbrew pozorom.Uważaj głupio babo na siebie bo wtedy ani samowystarczalna możesz nie być,ani tego faceta możesz nie mieć bo wiesz ani piękną ani atrakcyjną możesz wiecznie nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to straszne przykre dla nas kobiet ale niestety wyglad,figura i umiejetnosci w lozku czesto decyduja o rozwodach, nie popieram tego ale niestety zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz racji do pani powyzej... Zawsze znajdzie sie piekniejsza i sexowniejsza od nas.Zawsze jest ktos lepszy.Nie ma idealow i na tym polega milosc ze te niedoskonalosc w kims kochamy.Gdybys miala racje nie byloby szczesliwych zwiazkow 50plus...Jezeli ktos nie nadaje sie do monogami to nie przez gruba d**e zony albo nudnego czy spasionego meza-oni nie maja w sobie pierwiastka nornalnosci.Ta laska piszaca o wielkim brzuchu zony i facecie ktory ja porzucil w pologu sama sobie wij***ata na d**e.Wiekszosc z nas majac 20kilka lat ma super cialo i atrakcyjnosc.Majac 30plus i dzieci mozna wygladac juz dobrze,estetycznie(pisze o przecietnych kobietach)potem jezeli nie ma pomocy chirurga i full kasy jest po prostu prozaicznie czyli zmarszczki,oponka,itp.To naturalne.A co z panna stanie sie wtedy,co z jej pologiem?Ciagle bac sie ze maz zostawi bo dupa nie ta a wokol mlode ciala.To nie milosc to przedmiotowosc,zezwierzecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis, gdybym jeszcze raz miala wychodzic za maz to nie zrobilabym tego,dzis kobieta kobiecie wyrwie faceta,przyjaciolka przyjaciolce kolezanka powyzej ma racje to zezwierxecenie no ale nie oklamujmy sie faceci na to leca,wiec sama po 18latach malzenstwa i porodzie 3 dzieci mysle po cichu o skalpelu chirurgicznym, bo w najgorszym przypadku tylko ja strace,maz dobrze zarabia, pelno mlodych kobiet kreci sie wokol niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up,up,ostatni gosc..jakbys mi slowa z ust wyjela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDZIWA kobieta nie idzie po alimenty, jesli nie chce placic to nie, ale gdzie wam do prawdziwych kobiet zebraczki,gdybyscie byly cos warte to nikt by was nie zostawial xxx Tylko zawodowa qrwa nie idzie po alimenty, bo nie wie kogo ma skarżyć. Tylu na raz ją pieprzyło, że sama nie wie który zmachał jej bękarta, a przecież pół miasta nie zaskarży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe,,,oj idiotki, idiotki, prostytutka przynajmniej biora kase za sex a wy sie dalyscie wydymac za darmo to dopiero trzeba byc bezmozgiem aaa...zapomnialam sex z wami nie byl wart ani grosza,dlatego was zostawil a jak bede chciala to bede spac i z calym miastem przeciez cos twojego pokroju co chodzilo z brzucyhem jak dynia i zmienia pampersy nie bedzie mi dyktowalo, wroc spokojnie do swojej doslownie gownianej roboty i zmieniaj pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz w twoim wypadku to szkoda że matka takiemu bezmózgowiu zmieniała pieluchy i chciała się w tym gównie babrać. I że brzuszysko miała jak dynię i jeszcze kasę na bezmózgowie przez lata wywalała. I po co to wszystko???By takie ścierwo z niej i jej podobnych kobiet się nabijało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz moja mama tez jest druga zona i jest nia do dzis bo wlasnie w przeciwienstwie do tamtej byla zawsze zadbana,usmiechnieta,tamta zawsze smetna,zaryczana,ojciec sam o niej mowic ze to pomylka losu i nie chce miec z nimi nic wspolnego, po latach batalii w koncu zostali bez niczego ,wiec do mojej mamy nawet sie nie porownuj,ty jestes porzucona jak smiec mezatka, moja mama zas jest kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żal kobiety, że takiego śmiecia wypluła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz mamie raczej nie zal,jest radosna pelna zycia kobieta rozgoryczenie, smutek to raczej domena porzucanych mezatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz moja mama tez jest druga zona i jest nia do dzis bo wlasnie w przeciwienstwie do tamtej byla zawsze zadbana,usmiechnieta,tamta zawsze smetna,zaryczana,ojciec sam o niej mowic ze to pomylka losu i nie chce miec z nimi nic wspolnego, po latach batalii w koncu zostali bez niczego ,wiec do mojej mamy nawet sie nie porownuj,ty jestes porzucona jak smiec mezatka, moja mama zas jest kims No nie mam zamiaru się do twojej mamy porównywać,bo ktoś kto takie bezmózgie babsko urodził nie może się ze mną równać. I z czego ty się cieszysz?Z tego masz ojca s*******a,który nie zadbał o swoją rodzinę???Powiedz z czego??? Zostali bez niczego i wiesz splunąć na cokolwiek po takim szmaciarskim tatusiu,i srać na taką idiotkę siostrzyczkę. Ciekawe tylko do kogo upomnisz się razem ze swoim tatusiem jak przez przypadek np dopadnie cię białaczka,albo inna choroba?? Do grubej,zaryczanej d**y,do jej dzieci czy będziesz zdychać w swojej chorej nienawiści?? Bo w tym układzie to tylko ty jesteś chora i to na tyle poważnie że może zastanów się nad wizytą u psychiatry. A jeżeli już tak piszesz że po batalii zostali bez niczego to ja ci powiem że ja doprowadziłam do takiej batalii że to kolejna żona za chwilę będzie bez dachu nad głową.A wiesz dlaczego??Bo ona,on i ich dzieci chuj mnie obchodzą,co nie zmienia faktu że zadne z nich kosztem mojego dziecka żyć nie będzie.Kij ma zawsze dwa końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wiesz moja mama tez jest druga zona.." No jest się czym szczycić. W piaskownicy też sie tym chwaliłaś? I co? - sypały ci dziec****ach do majtek? I miały rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez w was wulgarnosci, a co do mojej rodziny to mam ja pelna a wy co w zyciu osiagnelyscie?! zgotowalyscie najgorszy los dziecku-patologiczna rodzine, nie potrafi,lyscie przy sobie zatrzymac meza,najgorsze co moze byc dla kobiety to to fakt, ze facet nie widzi w niej kobiety, ze go nie podnieca, to straszna degradacja i te wasze calonocne szlochy, placze z bezsilnosci w poduszke, wycia az na caly dom, wiem bo kiedy ja stekalam z rozkoszy z moim facetem zza sciana jego wtedy jeszcze zona stekala i ryczala z bezsilnosci, te wasze paranoje,ten brak do zycia to chodzenie jak zombi po domu,dlaczego tak strasznie zapuszczacie sie i tracicie to co najcenniejsze na wlasne zyczneie,przeciez mozna tryskac energia, sexapilem, jezdzic, zwiedzac byc szczesliwym a wy na wlasne zyczenie wszystko psujecie i jeszcze bezszczelnie wyciagacie reke po alimenty,strach z wami spac..fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymcvzasen zmykam, wiecie karnawal i te rzeczy,przygotowania na jutrzejsze szalenstwo, a przepraszam, wy nie wiecie ...z kim byscie dzieci zostawily, kto by z wami poszedl ciao mamuski, czas zaczac flirtowanie z mezem, o ile wiecie o co chodzi, demony sexu hahahahaahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes mloda glupia-tak sobie tlumacze twoje wpisy.Mam 35lat,2giego meza a 1szego zostawilam oczywiscie nie bez przyczyny-hazard,patologiczne klamstwa.Chcial terapii i wybaczenia.Chca uratowac dzieci i siebie odeszlam i to byla dobra decyzja.Ale ja nie o tym.Czytam ciebie i wiem ze dla ciebie jedyna ogromna wartoscia jest wyglad i sex.Cieszysz sie z cudzego nieszczescia i jak psychopata nie masz empatii ani uczuc wyzszych.Jestes dumna bo "odbilas faceta jak jego zona byla w pologu".Dla mnie druzgocace...Tragicznie smutne ze ty sie tym szczycisz.Powiedz dziecko co zrobisz jak stuknie ci 35lat i pojawia sie pierwsze zmarszczki przy oczach,urodzisz dziecko a moze wiecej i figura mimo ze w rizmiarze S nie bedzie ta sama?A wokolo mlodsze fajniejsze?A obok ciebie ktos dla kogo najwazniejszy jest twoj tyleczek i sex.A zycie we dwoje jest rozne-sex powszednieje i potem jest nadal fajny ale pod warunkiem ze jest milosc a ty postrzegasz siebie jako wartosc sama w sobie a nie dobry towar bo teraz sie sobie podobasz.Odbiegam od tematu bo nie o tym topuc ale jestes strasznie niedojrzalai taka pelna nienawisci do innych kobiet.Po co?Wiem ze solidarnosckbiet to mit i to wlasnie one sa sobie najbardziej wrogie,ale twoja postawa i nienawisc do matek i dzieci jest irracjonalna-masz sama matke ,nie wierze ze nie chcesz byc matka... Moze zmadrzejesz ale jefno jedt pewne-bardzo wiele osob skrzywdzilas i jestes z tego dumna.Oby moi bliscy i ja jak najrzafziej na takich ludzi jak ty trafiali. A wyglad i dla mnie jest b wazny za bardzo pewnie.Bo zrozumiesz za kilka lat ze zawsze beda od ciebie lepsze a obwinianie kobiety za odejscie to dowod twojej infantylnosci.Ciagle bredzisz o grubych d****h i rozstepach..A co z tymi pasztetami ktore sa kochane i maja dobrych mezow-ba czest przystojnych.Dlaczego oni nie odchodza i ba sa dobrzy,kochaja zone i dzieci.Jak to sie w twojej glowie systematyzuje?? Bo sa faceci dupki i normalni dojrzali mezczyznu.Podobnie sa baby lenie i brudasy i sa normalne kobiety ze sklonnoscia do tycia ale dobre,starajace sie ird.Nie wiem czy cokolwiek z tego przydlugiego wywodu dziecko zrozumiesz.... Zal tej kobiety dzieci ciebie zal bo czeka cie taka sama dola jak zgotowalas poprzedniczce.Sama sie uprzedmiotowilas i jedyna wartosc ktora w sobie upatrujesz to mlodosc a tym samym wysika jedtrnosc skory i brak rozstepow:) Tego twojego konkubenta s********a mi nie zal wcale.oby do niego to wszystko wrocilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez w was wulgarnosci, a co do mojej rodziny to mam ja pelna a wy co w zyciu osiagnelyscie?! zgotowalyscie najgorszy los dziecku-patologiczna rodzine, nie potrafi,lyscie przy sobie zatrzymac meza,najgorsze co moze byc dla kobiety to to fakt, ze facet nie widzi w niej kobiety, ze go nie podnieca, to straszna degradacja i te wasze calonocne szlochy, placze z bezsilnosci w poduszke, wycia az na caly dom, wiem bo kiedy ja stekalam z rozkoszy z moim facetem zza sciana jego wtedy jeszcze zona stekala i ryczala z bezsilnosci, te wasze paranoje,ten brak do zycia to chodzenie jak zombi po domu,dlaczego tak strasznie zapuszczacie sie i tracicie to co najcenniejsze na wlasne zyczneie,przeciez mozna tryskac energia, sexapilem, jezdzic, zwiedzac byc szczesliwym a wy na wlasne zyczenie wszystko psujecie i jeszcze bezszczelnie wyciagacie reke po alimenty,strach z wami spac..fuuj A tu cię boli frajerzyna alimenty płaci no to wiele wyjaśnia. I ty myślisz głupia babo że wiecznie bedziesz młoda,seksowna,tryskająca energią???Puknij się w ten ptasi móżdżek. Jak dla mnie to jesteś nic nie wartym szmaciskiem którego nie stać na wolnego faceta i musi zadowalać się ochłapem. A alimenty nie są żadną łaską,od tego jest wyrok sądu i niczego nie potrzeba wyciągać. Widzisz głupia pipo ja sobie dzisiaj w nocy wsiadam w samochód z moim m podjedziemy odebrać młodzież z imprezy urodzinowej,zaliczymy nocny seans z jakąś pizzą. A ty piłuj pazurki,pilnuj się bo już wiesz jakiego c***a masz koło siebie pierwszy twój problem ze zdrowiem,figurą i już siedzisz sama jak kołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem chcę się poddać
,,Do autorki walcz i nie zniechecaj sie.Umorza wnos od nowa. powodzenia" Podziękuję jak z nim skończę. Cieszę się,że udało ci się. ,, Mój" też zapewne zawiasy dostanie bo nie karany ( chyba). Raczej już sprawy nie umorzą, bo zrobiliby to już dawno. Zbyt wiele świadków przesłuchali, a pani z Policji nie daje za wygraną w poszukiwaniach. Zamierzam być oskarżycielem posiłkowym. Chcę być na sprawie od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem że daleka droga do zamknięcia w więzieniu bo o to pewnie wam chodzi słusznie zresztą. Owszem za pierwszym razem prawie pewne zawiasy,za drugim wyrok ale to nie oznacza że sobie posiedzi.Jeżeli wyrok ma poniżej roku pisze sobie o dozór elektroniczny i ma w nosie bo nie siedzi w odosobnieniu.Mój braciszek dalej nie płaci mimo że już drugi wyrok ma kary bezwzględnej.I dopóki sedziowie nie zaprzestaną tak szafować dozorem elektronicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem chcę się poddać
,, a co do mojej rodziny to mam ja pelna a wy co w zyciu osiagnelyscie?! zgotowalyscie najgorszy los dziecku-patologiczna rodzine, nie potrafi,lyscie przy sobie zatrzymac meza,najgorsze co moze byc dla kobiety to to fakt, ze facet nie widzi w niej kobiety, ze go nie podnieca, to straszna degradacja i te wasze calonocne szlochy, placze z bezsilnosci w poduszke, wycia az na caly dom, wiem bo kiedy ja stekalam z rozkoszy z moim facetem zza sciana jego wtedy jeszcze zona stekala i ryczala z bezsilnosci, te wasze paranoje,ten brak do zycia to chodzenie jak zombi po domu,dlaczego tak strasznie zapuszczacie sie i tracicie to co najcenniejsze na wlasne zyczneie,przeciez mozna tryskac energia, sexapilem, jezdzic, zwiedzac byc szczesliwym a wy na wlasne zyczenie wszystko psujecie i jeszcze bezszczelnie wyciagacie reke po alimenty,strach z wami spac..fuuj" O czym ty kobieto piszesz? Jaką patologię dziecku zgotowałam? Męża nie potrafiłam zatrzymać? Kobieto ja walczyłam o to, aby się od niego uwolnić a nie go zatrzymywać. Nigdy nie płakałam przez faceta i nie będę płakać. Płakałam w zasadzie dwa razy : podczas rozprawy rozwodowej ( aby dostać rozwód ) i gdy dowiedziałam się, że mam raka. Nie jestem też zapuszczona i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem chcę się poddać
,,A ja wam powiem że daleka droga do zamknięcia w więzieniu bo o to pewnie wam chodzi słusznie zresztą. Owszem za pierwszym razem prawie pewne zawiasy,za drugim wyrok ale to nie oznacza że sobie posiedzi.Jeżeli wyrok ma poniżej roku pisze sobie o dozór elektroniczny i ma w nosie bo nie siedzi w odosobnieniu.Mój braciszek dalej nie płaci mimo że już drugi wyrok ma kary bezwzględnej.I dopóki sedziowie nie zaprzestaną tak szafować dozorem elektronicznym." Na moje to chociaż grzywnę niech dostanie. Chcę tylko usłyszeć : ,, winny zarzucanego mu czynu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty kobieto piszesz? Jaką patologię dziecku zgotowałam? Męża nie potrafiłam zatrzymać? Kobieto ja walczyłam o to, aby się od niego uwolnić a nie go zatrzymywać. Nigdy nie płakałam przez faceta i nie będę płakać. Płakałam w zasadzie dwa razy : podczas rozprawy rozwodowej ( aby dostać rozwód ) i gdy dowiedziałam się, że mam raka. Nie jestem też zapuszczona i jestem szczęśliwa. To mamy podobnie ja płakałam trzy razy.Pierwszy jak rozwaliłam szybę z bezsilności z powodu patrzenia na k******o mojego już eks męża,drugi jak się szczęśliwi rozwiodłam i trzeci jak się dowiedziałam że mam raka. Ale na szczęście żyję,i alimenty dla syna to to czego nigdy nie odpuszczę,prędzej on co tydzień wp*****l na ulicy dostanie niż jemu się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodawaqqq
okrutne jest to zycie, czlowiek czlowiekowi wilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zycie, trzeba miec zawsze cos swojego,majatek,prace a nie liczyc ze ktos bedzie nas utrzymywal,wspolfinansowal, chociaz nie popieram rozwodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe,,,oj idiotki, idiotki, prostytutka przynajmniej biora kase za sex a wy sie dalyscie wydymac za darmo to dopiero trzeba byc bezmozgiem aaa...zapomnialam sex z wami nie byl wart ani grosza,dlatego was zostawil a jak bede chciala to bede spac i z calym miastem przeciez cos twojego pokroju co chodzilo z brzucyhem jak dynia i zmienia pampersy nie bedzie mi dyktowalo, wroc spokojnie do swojej doslownie gownianej roboty i zmieniaj pampersy xxx Gownianą robotę to masz ty tępa dzido, gdy opitalasz jęzorem z****** o***t obcego faceta i żebrzesz za to parę groszy, bo ja to od dawna mam dorosłe dzieci i męża, który zarabia tyle, ze stać nas na wszystko, czego tylko zapragniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrashC
Po1.: Nie ma sensu wysylac do wiezienia, bo i tak nic Ci z tego nie przyjdzie. Po 2.: Jesli alimenty sa zasadzone, to sa 2 (a wlasciwie 3) sposoby: - albo oddac do komornika, ktory sciagnie ww alimenty; - albo zglosic sie do Urzedu Miejskiego o zasilek (nie pamietam, jak on sie nazywa), a oni na jego poczet i tak beda scigac tego, ktory 'wisi' alimenty; - zrobic i jedno i drugie - wtedy obie sprawy pojda rownolegle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×