Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ludzie uwazaja ze urzednik panstwowy dobrze zarabia

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego szmata? Bo 3500 zarabia? Rozumiem, że jesteś rozgoryczona zarobkami ojca, ale nie jest to powód do wyzywania innych. W urzędach są różne stanowiska, niektóre wymagają rzadkich specjalizacji i w takiej sytuacji i te 3500 to nie dużo. Pracuję w sadzie i tu Panie sekretarki zarabiają po 1800 po 20- 30 latach pracy, a zachrzaniaja jak małe samochodziki. Woźne jeszcze mniej a znam dziewczynę, która była woźną z magistrem dziennym po UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, tak to jest, jest część pracowników zatrudnionych po znajomości, który się o******lają za większe wynagrodzenie i część normalnie przyjętych do wykonywania czarnej pracy za jałmużnę, oto typowa sytuacja jaka teraz panuje w naszym p*********m kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duża część urzędników ma odpowiedzialność finansową za błędy w kwocie 12 pensji, to ogromna odpowiedzialność nawet jak na kiepskie zarobki chyba żadna kasjerka nie chciała by takiej odpowiedzialności nawet jeśli musi zwracać to są to groszy a nie 12 swoich pensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
media robią nagonkę a urzędników a tak naprawdę taki dziennikarz często zarabia sporo więcej trąbią ile to urzednik nie bierze ale najczęściej sporo zarabiają i owszem ale kadra zarzadzająca, która ze zwykłym szeregowym urzędnikiem nie wiele ma wspólnego a szeregowi sa od czarnej roboty, a jeszcze nagonka w mediach już się spotkałam że facet plunął mojej znajomej w twarz, mi samej potrafił facet przyjść i powiedzieć że żyje z jego podatków, śniadanie sobie kupiłam za jego pieniądze, więc nie dość że jest ciśnienie w środku to jeszcze pretensje, wyzwziska i obelgi od klientów od kurw również byłam zwyzywana - a byłam zwykłym szeregowym urzędnikiem ale przecież urzędnik to nie człowiek tak nie ma rodziny na utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×