Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jestem zlodziejka?

Polecane posty

Gość gość
ale tu nie chodzi o moje widzimi sie... maz nie ma jak dojezdzac busami do domu... tamta dlugo droge jest nie rowna i okropnie stroma.. to jest sytuazja bez wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecim zaplaccie z 7 tys za ten pasek i po sprawie napewno sie zgodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam takich pieniedzy, wiec nie zaplace, bo nie mam z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego paska nie grodzila i 2pol 2 sasiad bomy potrzebujemy dosc duzej drogi ze wzgledu na busy(bardzo bogaty i wszystkich ma w kieszeni) probowalam zagaic to zaczal mi grozic zeniech ja sprobuje wyciagnac reke po jego choc metr z jego dzialki.. x Wtf? Napisz to po polsku. W ogóle opisz problem jakoś składniej, bez błędów, używając wielkich liter i interpunkcji, bo trudno zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamta dlugo droge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamtą długą drogą miało być. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosc ze chcesz droge to jeszcze za darmo. Ty sie ciesz gdyby ci wogole chcieli za kase ja odstapic. powiedz ze bedziesz placic 100 zl miesiecznie moze sie zgodza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jeżeli Twoja działka przylega do ich działek, to zaproponujcie, że oddacie tym sąsiadom część swojej działki, a oni w zamian oddadzą Wam po części ze swoich działek i będziecie wtedy mieli swoją osobistą własną drogę i nikt nie będzie Wam nic gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni maja wszystkoo juz zaprojektowane i nie wiem jakich przekonac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli maja juz zaprojektowane wszystko to po ptokach. pogodz sie z objazdem lub wyprowadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale sąsiedzi mają racje wina jest twoja bo powinnaś sprawdzić przed wybudowaniem jak nie miałaś możliwości tego sprawdzić to możesz się sadzić ale z gminą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz być sławna i skończyć u Jaworowicz w programie o zgodę sąsiedzką to się stawiaj mosz racyje bedzie telewizyja jak nic ale możesz tyż grzecznie i po pańsku wybór należy do ciebie no i znowu zawsze są 2 wyjścia żeby nie było.No i jak podobało się?DO SALOMONA ZA NIC NIE PÓJDZIECIE SPÓŹNILIŚCIE SIA TROCHA.napisał,PAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety wsi polska odwieczna walka o miedzo-drogę a ta sosiadeczka to casem nie po pawlakach albo kargulach moZe jaka 5 woda po kisielu.np.PAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jest taka sytuacja to właściciel drogi(działki na której jest droga) musi wam dać służebność taka służebność powinna być w formie aktu notarialnego można ustalić kwotę/rekompensatę dla właściciela działki na której jest droga. szerokość drogi to minimum 3m jeżeli się nie dogadacie, to w sądzie dostaniesz służebność ale będzie musiała płacić jakąś kasę (rocznie)za to no i wertepy jakie są takie będą, chyba, że sami utwardzicie podłoże jeżeli pójdziesz do sądu to dostaniesz s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×