Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wskakuj do mojego wozu! :)

Polecane posty

Gość gość

Właśnie chciałem wkleić jeden artykuł gdy okazało się że nie ma gdzie:) skasowali temat bo trolle tak się rozpanoszyły że normalna korespondencja była niemożliwa..., bardzo to przypomina sytuację murzyna który chciał mieć h....ja do ziemi i poszedł do szamana a szaman obciął mu nogi... Mo/dek trollem? Wspomniany artykuł: Oto profil psychologiczny typowego "trolla internetowego" ... i wreszcie doczekaliśmy się naukowego portretu tzw. trolla internetowego. Eric Buckles z University of Manitoba w Kanadzie stworzył profil psychologiczny typowego internetowego trolla… Eric Buckles badania rozpoczął od bardzo banalnej ankiety internetowej. Naukowcy pytali w niej o ulubioną formę spędzania czasu w Sieci. Odpowiedzi „trollować” udzieliło zaledwie 5,6% ankietowanych. Kim jest internetowy troll? Wikipedia dość dobrze opisuje ten gatunek: "Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji". Analiza cech charakteru trolla dokonana przez zespół kanadyjskich naukowców wygląda tak: "trolle to osoby u których często występują takie cechy jak makiawelizm (instrumentalne traktowanie innych, skłonność do manipulacji), narcyzm, sadyzm i cechy bardzo często występujące u psychopatów – brak empatii oraz wyrzutów sumienia". Co najbardziej znamienne, Buckles twierdzi, że to właśnie sadyzm jest „dominantą” jeśli chodzi o charakter typowego internetowego trolla: „Zarówno troll jak i sadysta czują radość z zadawania cierpienia innym. Sadyści po prostu uwielbiają się dobrze bawić a Internet to często ich plac zabaw”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego topiki są kasowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwóch kolegów. - I co? postawiłeś się w końcu żonie? Pokazałeś kto rządzi? - No jasne, nawet przyszła do mnie na kolanach - Oooo, i co Ci powiedziała? - Wyłaź spod łóżka tchórzu !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może chodzi o to,by w ten sposób wymusić na biegaczach po tematach zatrzymanie się na JEDNYM wątku?Denerwujące jest to,że każdy temat po kilku postach jest zdominowany przez tych samych użytkowników,a temat wątku przestaje być przez nich kontynuowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nękanie w Internecie Wielu użytkowników dopuszcza się w Internecie zachowań, których powstydziliby się w innej sytuacji. Wulgarne słownictwo pojawiające się na internetowych czatach czy nieprzyjemne żarty otrzymywane w komunikatorach, których autorami często są dzieci i młodzież, zastąpiły dawne dowc**y telefoniczne, gwarantując większe poczucie anonimowości. Oczywiście anonimowość w Internecie jest tylko pozorna i jeżeli dojdzie do zgłoszenia poważnego naruszenia regulaminu lub prawa, właściciel serwisu lub policja zajmują się ściganiem sprawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy odpowiadać na zaczepki, bo reakcja tylko zachęci sprawcę do dalszego działania. Najlepszym sposobem na pozbycie się natręta jest doniesienie o jego zachowaniu dostawcy Internetu, z którego usług korzysta nękająca nas osoba (możesz go zidentyfikować na podstawie unikatowego numeru IP), administratorowi serwera konta pocztowego, z którego został wysłany niepożądany e-mail . W przypadku złamania prawa przez "żartownisia" (np. stosowanie gróźb) sprawę najlepiej zgłosić na policję, przekazując jej dowody w sprawie - wydrukowane listy elektroniczne, archiwa rozmów z komunikatorów i inne (należy je również zachować w wersji elektronicznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 3MNN
Gościu nie martw się zjedz pomarańcze, może nawet soczysta jeśli lubisz. Powinno Ci przejść.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kresko bez kreski a może pójdziesz gdzieś zamordować kogoś? bo przecież możesz , no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie jest uznawać posty niewygodne jako trollowanie.Albo klepiemy się po plecach,albo won.Jestem tu z ciekawości,z chęci doświadczenia czegoś nowego.Czy mylę się,że użytkownicy aktywnych dniem i nocą tematów nie mogą mieć czasu na życie prawdziwe?Że to tutaj tylko kreacja,iluzja?Zachwycacie się literkami i jesteście w stanie osaczyć grupowo kogoś z zewnątrz tylko dlatego,że nie podziela waszego entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14:25 powiedz tak szczerze i otwarcie , Buckles ma rację? trolowanie sprawia ci sadystyczną przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megalomanie 14:35 nawet nie wiesz jak się mylisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie jest uznawać posty niewygodne jako trollowanie.Albo klepiemy się po plecach,albo won.Jestem tu z ciekawości,z chęci doświadczenia czegoś nowego.Czy mylę się,że użytkownicy aktywnych dniem i nocą tematów nie mogą mieć czasu na życie prawdziwe?Że to tutaj tylko kreacja,iluzja?Zachwycacie się literkami i jesteście w stanie osaczyć grupowo kogoś z zewnątrz tylko dlatego,że nie podziela waszego entuzjazmu. x W pełni się z Tobą zgadzam. Wszak Ciz sama pierwszy tematy jaki założyła był dla odrzuconych. Co ciekawe teraz jest celebrytką, która swą obecnością zaszczyca 3 tematy (bądź poważna CiZ). Jeśli wyjdziesz na temat i będziesz szczebiotać jak one to będzie cud-malina, zwrócisz uwagę, wyrazisz inne zdanie - pozamiatane,"won! Idioto, po co mnie czytasz itd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zachwycacie się literkami i jesteście w stanie osaczyć grupowo kogoś z zewnątrz tylko dlatego,że nie podziela waszego entuzjazmu." x Nie wiem, o czym mówisz gościu. Nie interesuje nas entuzjazm osób z kolei nami nie zainteresowanych. Chcemy tylko (jak każdy uczestnik forum zapewne, każdy normalny), żeby nie zalewano nam tematów złośliwym spamem. Będę instalować skrypt do uwalania dlugich postów, podobno dobrze się sprawdza, ale szkoda że muszę to robić, bo w ogóle nie powinno mieć takie coś miejsca. Nieważne. Piszę niezalogowana, bo na szybko, bo woła mnie ten real, którego nie mam ;) Ciotka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY nikogo nie osaczałyśmy. Prosimy od dawien dawna o jakikolwiek dowód na to. W odpowiedzi - jest cisza. I kolejne oszczerstwa. Zastanówcie się nad sobą, tak dla odmiany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepsze jest gdy pojawia się facet. Wszystkie go obskakują, a on się cieszy jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody? Wszystkie tematy Wam usuwają tak jak wilkowi. Nie dziwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś W takim razie robienie tego przeszkadzając dziewczynom w pisaniu na ich jedynym temacie nie jest zbyt sprytne. ;-) gość dziś żelazna logika. Nie rozumiem A i nie rozumiem B, to znaczy że muszą być ze sobą związane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca jest to prawdą, że chodzi o zatrzymanie tzw. biegacza na jednym wątku. Ja mam swój temat i w zasadzie tylko tam piszę, sporadycznie gdziekolwiek indziej a i tak usuwane są tam moje posty, które moderacja kasuje według swojego widzimisię oraz obraża moją osobę często w niewybrednych słowach. Osobiście nie obrażam tam nikogo, nie używam wulgarnych słów, nie naskakuję na nikogo. Toczące się tam rozmowy są swobodne z nutą flirtu i morzem poczucia humoru. I co ? Jest ktoś na tyle mądry żeby mi powiedział o co w takich razie chodzi moderacji? Albo to są jakieś osobiste animozje albo to taki chwyt by coś się działo nie ważne co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu 14:42 "Co ciekawe teraz jest celebrytką, która swą obecnością zaszczyca 3 tematy (bądź poważna CiZ)." 3 tematy, na których stale się udzielam... Nie wiedziałam, ze ktoś mi liczy też sporadyczne wpisy na innych tematach... no nieważne :) Gościu, tak bez złośliwości, na ilu tematach bywasz? :classic_cool: ps. i nie uważam się za celebrytkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madelline przeczytaj pierwszy post , zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno do gościa z 14:42 "zwrócisz uwagę, wyrazisz inne zdanie - pozamiatane,"won! Idioto, po co mnie czytasz itd" " zastanów się po co tak bardzo chcesz zwracać komuś uwagę. Jakieś kompleksy? (i uwaga, znów piszę bez złośliwości :)). Nie rozumiem tego, serio. Próbujecie pokazać, że traktujemy to forum poważnie, a właśnie tak nie jest, bo to Wy macie jakieś uwagi, komentarze do naszych "pitoleń" o niczym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka osób pisze tu z dystansem.Skąd zawiść wśród was i między wami,wy którzy na niebiesko się słodyczą oblewacie,a bez logowania wykończacie?Czy to nie jest oznaka poważnego podejścia do pisania na forum?Pytałam już jak zaniedbane życie erotyczne trzeba mieć w realu i jak wielkie potrzeby z tym związane,żeby tutaj wianuszkiem wzdychać do poezji koke np?Gdzie jesteś mały książę,wróć bo tęsknota w głowie miesza....Możecie zrozumieć,że to dla kogoś może być śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeśli mam ochotę te dziecinne zachowania wyśmiać to mam do tego prawo.Tak jak ty do wzdychania.Ile ludzi tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu z 15:48 skoro masz dowody na to, że to my niezalogowane wykańczamy innych, to proszę bardzo - wstaw je tu :) A może to Ty pomarańczko biegasz po tematach i próbujesz wszystkich skłócić - udowodnij, że to nie Ty 😴 Można tak bez końca... ps. Na temacie u Koke'a jeszcze mnie nie było ;) , wzdycham zazwyczaj w realu :D Ale też nie obrażam czy nie ośmieszam innych, którzy tam bywają. To nie świadczy dobrze o Tobie. Tym się różnimy :). ps.2. jak dużo musisz mieć czasu wolnego, żeby wszystko o wszystkich wiedzieć? nie zaniedbujesz przypadkiem "prawdziwego życia" ;) ? Tak z ręką na serce przyznaj ile czasu poświęcasz na forum? (jako gość oczywiście :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to proste, jak budawa cepa. Nie interesuje Cie temat, nie czytaj, nie udzielaj sie. Sa inne tematy, a co lepsza jest opcja Dodaj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×