Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są kobiety spod znaku 'Panny'?

Polecane posty

Gość gość
kobiety spod panny są dretwe w lozku, seks nie musi istnieć dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunvelouvri1975lmwha
No ale jeśli się pannie spodobałeś to już jakiś znak dobry. Jasne http://dnld.us/29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:03,zgadzam sie,zimne,wredne,falszywe,klamia,obgadują za plecami,lubia siać ferment,w lozku drętwe,tylko po bozemu,porazka taka baba,one przewaznie to lesby,poszukaj doopci spod raka to zobaczysz co to seks.teraz mam taką pipke,zazdrośćcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego lesby? Ona mi wygląda na taką co lubi, ma sexowne usposobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna panna jak kocha to na amen,jest wierny,czuły,troskliwy,oddałby życie za ukochaną,pracowity,umie zarobic kase,jak nie kocha to zdradza,oni trudno sie zakochują,przede mną mial wiele kobiet ale żadnej nie kochał ,mówil mi to i wiem nawet zdradę mi wybaczył bo nie chce zebym odeszła.nie wiedzialam ze istnieją jeszcze tacy faceci.seks super,sama nie wiem co takiego zrobilam ze tak mnie pokochał,oni lubia piękne,zadbane,eleganckie i mądre kobiety,wygląd i higiena u kobiety są dla nich najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie faceci nie interesuje tylko kobiety więc dlaczego to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11,to sam zobaczysz,tylko udaje,nic ciekawego ci nie zrobi,taka kloda,ale zależy kto co lubi.i nie prędko ci da,nie opłaca sie czekać i starać poszukaj babki rak,skorpion -one wiedza jak to robić a kobieta panna dziecinna w lozku.jak pukniesz to napisz czy mam racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jest gorąca i wcale nie udaje. Skorpiony mają ciężkie charaktery, wiem bo sam jestem i nie chciałbym takiej dziewczyny, a raki to takie niewiadomo co. Poza tym tu nie chodzi tylko o sex, kręci mnie jej osobowość, otwartość, zadziorność, poczucie humoru i kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziorność o tak,jak cię op******i to zobaczysz,o byle co sie drze,ale ty masochistą jestes,nie pytaj tylko sam zobacz co to za okaz - to dopiero ciezki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, tyle że nie opierdala mnie, ale innych, to mi się podoba. Lubię być masochistą. Co Ty co tak wrogo nastawiony do Panien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panny nie chcą brać siusiaka do buzi nawet pod groźbą strzała z liścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa.. i co jeszcze powiesz ciekawego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wogole nic nie chcą takie przychlasty,i będziesz chodził jak zegarek a seks to na boku,a jak sie dowie to ci oczy wydrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrogo nastawiony,zmarnowałem trochę czasu na taka ,zobaczysz sam,dlugo nie wytrzymasz,ciebie nie rypie bo na razie sie maskuje,franca straszna nie będę chodzil jak pies .wspimnisz moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty skorpion ona panna to sie pozabijacie bo to nerwys narwany,wariatka,lubi buntować innych na innych,już dość miałem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbym chodzić jak pies przy niej. Nie przeraża mnie ta myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same dopy a nie chłopy tu siedzą,to chłopie po co pytasz jak jestes ciepła klucha to będziesz stale j/e/b/a/ny przez nią.ale jak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega to że ta Twoja dala Ci w kość to nie znaczy że każda Panna musi być taka stuknięta. Ogarnij się. Pewnie to ona kopnęla Cię w zad i teraz się żalisz biedaku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by z taka wytrzymam,nie żale sie tylko dobrze radze,mam panią,jestem w zwiazku,a o pannach nie chce slyszec .uwielbiam moja pania rak,ciepla,mila,wesola,madra,inteligentna,dobrze gotuje,ladna do tego,ze mi zazdroszczą a w sypialni extra,lubi experymenty,otwarta erotycznie i lubi przejąć inicjatywę co uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 Nie prawda potrafię osiągnąć pełną satysfakcję z przyjemnośc***artnera, wystarczy że będzie to ten na punkcie, którego zwariuję, rzadko mi się zdarza, ale po całości ;-) Pani Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiętne jak sobie w końcu pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiętne jak 100 diabłów,ogień w łóżku...jak już trafią na faceta,który umie zadbać o kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywają mściwe, jeżeli ktoś mocno przesadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa zarozumiale.pedantki.zlosliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ci za plecami dope obrobi to ci szczena opadnie i to będą same klamstwa tylko kto oprócz niej będzie to wiedział.wredna fakszywa najgorszy znak dla baby..poszukaj baby rak ciipka nie do zajechania i nie wrzeszczy nie obgaduje nie jest dwulicowa wesola szalona doopka lubi seksik na rożne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same poszkodowane goście przez Panny... Ojojoj :O Biedne biedactwa,które dostały po doopie Skoro to wiedzieliście,było się pchać pannie w łapska?! Choćby gość z 20:17... Biedactwo... Było roochać raczki,nieboraczku a nie z łapami do PANNY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobilem,rocham raczka i jest mi dobrze.kto chce byc popychadlem niech do baby spod panny uderza ,koszmar!!!!!!moja pani to nie raczek nieboraczek ladna wykształconą dobrze zarabia a ty co zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raka nieboraka Ci mam zazdrościć?! P o ******* ł o Cię?! A co...Panna nie może być ładna i wykształcona? Tylko raki mają na to patent? Ten nieboraczek to było do Ciebie,półgłówku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka jest panną. Nie dość że ma zryty łeb to jeszcze od paru lat nie śpi z ojcem.. Unikam ludzi zwłaszcza kobiet z pod tego znaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne sa wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×