Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są kobiety spod znaku 'Panny'?

Polecane posty

Gość gość
moja matka też jest panna i chyba nie wie z kim mnie ma bo do dziś nie poznałam swojego ojca a w metryce mam wpisanego faceta który nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wścibskie. Pedantki do potęgi. Cześto pracoholiczki choć jest tego również inny powód ... dobry sposób żeby się wymigać od seksu, który mógłby dla niej nie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa jest spod znaku Panny Największa fleja jaką znam :O Seks też chyba lubi bo zaciążyła 17 razy W domu w ogóle nie sprząta,ma 10 kotów,które łażą po stole i zlizują talerze,bleee I faktycznie...pasuje do waszych opisów jak ulał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aseksualne dziwaczki cięzkie w obyciu skrupulatne pedantki Realistki bez polotu/wyobraźni B. przyziemne sztywne Zawsze musi byc na ich albo jest zwada próbuja dominowac a raczej ma być zawsze tak jak one chca wg ich planu Zanm co najmniej 14 panien-każda zgodnie z opise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i wszystkie 14 Ci opowiedziało że nie lubi se/xu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 16:03 Dobre to było! :D Też się nadziwić nie mogłam...Aż 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatywy Osoby spod tego znaku sprawiają wrażenie nieśmiałych, lecz wynika to raczej z niechęci wysuwania się na pierwszy plan. Brak im życiowego optymizmu. Na wszystko patrzą z rezerwą i powątpiewaniem, co prowadzi do pesymistycznego patrzenia na świat. Dlatego może spotyka ich mniej rozczarowań niż innych. Mimo dużych predyspozycji umysłowych i praktycznych Panny nie są stworzone do rządzenia ani dominowania w otoczeniu. Brak im zdolności przywódczych, przebojowości, tupetu i przebiegłości. Stronią od efekciarstwa i błyskawicznych sukcesów. Na eksponowanych stanowiskach nie czują się najlepiej i nie lubią grać pierwszych skrzypiec. W efekcie zajmują w pracy znacznie niższe stanowiska od posiadanych kwalifikacji i wykształcenia. Osoby urodzone pod znakiem Panny w towarzystwie nie czują się najlepiej. Także i inni w ich obecności nie czują się wniebowzięci. Wynika to z powściągliwości, braku serdeczności i wylewności Panien. Tylko w niewielkim stopniu ulegają namiętnościom, nie dają się porwać szaleństwom, nigdy nie zapominają się, co jest z pewnością pozytywne, ale... jakże wesoło się później takie momenty wspomina! Panny są niezwykle wrażliwe na opinie dotyczące ich osoby. Nieopatrznie wypowiedziane słowa krytyki biorą sobie do serca i nie są w stanie ich zapomnieć. Urazy chowają długo, choć w sposób zamaskowany. Osoby spod znaku Panny są bez wątpienia konserwatystami. Niechętnie przyjmują wszelkie zmiany w pracy, otoczeniu i trybie życia. Wszelkie nowości napawają je obawą, więc z góry nastawione są do nich negatywnie. Wszystko, co jest wielkie, zbyt widoczne, budzi zainteresowanie, zraża je. Najlepiej czują się w małych zespołach, nad spokojną, nawet mrówczą i żmudną pracą. Na działania wielkie lub ryzykowne brak im odwagi życiowej. W małżeństwie Panny pozostają wierne, lojalne i opiekuńcze, ale wiele z nich wybiera mimo wszystko życie samotne. Te ostatnie stają się z wiekiem zgorzkniałe i drobiazgowe. Lubią do wszystkiego się wtrącać i okazywać niezadowolenie. Pewnie dlatego przyjęło się powiedzenie "marudny jak stara panna" - co zapewne bardziej odnosi się do znaku zodiakalnego niż do stanu cywilnego. Pozytywy Panny są chyba najbardziej zorganizowanymi ludźmi ze wszystkich znaków. Naczelnym ich hasłem jest obowiązek, porządek i organizacja. Już od najmłodszych lat są systematyczne, pilne i ostrożne. Wyglądają ponad wiek poważnie, co może nasuwać myśl, że odbywa się to kosztem ich młodzieńczej niefrasobliwości i lekkości. Takie już są, że muszą wszystko dokładnie przemyśleć, zastanowić się, a dopiero później powziąć decyzję. Improwizacja i postawa "jakoś to będzie" nie ma u nich zastosowania. Zamiłowanie do porządku jest u Panny tak duże, że niejednokrotnie staje się chorobliwe. Sama czyni się niewolnicą swoich zasad. Oprócz porządku, bardzo przestrzega systematyczności, dokładności i punktualności. Jest uczciwa i sumienna. Panny odznaczają się znakomitą pamięcią. Dużo czytają i przyswajają sobie wiadomości. Wiedza ta jest starannie uporządkowana w ich umyśle i poszufladkowana, co ma związek z zamiłowaniem do porządku. W szkole Panny są zawsze pilne i starannie odrabiają lekcje. W życiu także cały czas pracują nad sobą. Zamiłowanie do książek sprawia, że często przewyższają wiadomościami swoich rówieśników. Osoby spod znaku Panny odznaczają się umysłem bystrym i logicznym. Wszystko, co robią, musi mieć sens, być celowe i uzasadnione. Nie oglądają się na innych, a powierzoną pracę starają się wykonać same. Najbardziej żmudne i zawiłe problemy do rozwiązania, przy których innym zabrakłoby cierpliwości, Panny będą się starały niespiesznie rozwikłać. Nic zatem dziwnego, że spod tego znaku wywodzi się największa liczba laureatów nagród naukowych, w tym również noblistów. Stanowisko pracy Panny będzie przykładem dla innych. Jeżeli jest to biuro, dokumenty będą na swoim miejscu, a niezbędne informacje uzyska się bez trudu. W warsztacie narzędzia będą oczyszczone i ułożone na swoim miejscu. W domu również są bardzo zorganizowane i samodzielne. Potrafią wszystko zaplanować i zrealizować w sposób optymalny. Nie tylko panie, ale również i panowie spod tego znaku są pedantyczni. Swoje ubranie czy osobiste przedmioty starannie składają, układają i przechowują. >>>>> żaden ze znaków im nie dorówna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.25 widać obrzydliwie śmierdzisz:):):) a panny są do bólu pedantyczne,smród je uśmierca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny baby przykre kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest to co piszecie;) Ja podchodze z dystansem do takich opisow,niektorzy widac biora na serio az za bardzo :D Ja akurat znam raka z takimi cechami jak piszecie wyzej/dwulicowa,zimna,powazna,tępa/ Jestem panna i jestem przebiegła, brudu nie znosze fakt, mam obsesje na tym punkcie, jestem perfekcjonistką ,twardo stapam po ziemi ale nie brak mi polotu :p obyta tez jestem, lubie blyszczec,nie wybaczam zdrad...zadnych, ani faceta ani przyjaciol. nie jestem taka zla jak tu opisujecie, jestem lubiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biurowe cichodajki. Zero namiętności ale przynajmniej w przerwie p*****asz. U mnie sa 3 takie i wszystkie Panny mężatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwaczki,ciezkie w zwiazku,choleryczki,kłótliwe ale na początku milutkie udają,z daleka od nich,wykończą cię nerwowo,falszywce jakich mało tylko obgadują innych za plecami.Porazka taka baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety spod znaku panny to zwykłe puszczalskie szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Panną i zaprzeczam pedantyczności, chociaż porządek jest miły moim oczom, zachowanie go bywa niewspółmierne męczące dlatego polubiłam "chaos kontrolowany" wokół siebie. Co do drobiazgowości i czepialstwa - dawno już stwierdziłam, że szkoda nerwów. Sprawy łóżkowe - obecni tu atakujący pewnie wrzuciliby mnie do wora aseksualnych, ponieważ kompletnie nie interesuje mnie seks z obcymi ludźmi czy powierzchowne flirty, romanse. A o tym jaki jest seks w pełnym zaufania, kochającym się związku nie wiedzą bo i nie ich sprawa. Co ciekawe, wszyscy moi przyjaciele są zodiakalnymi Lwami, a najbardziej krzywdzące w życiu okazywały się Raki (właśnie obłudą i egoizmem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lew raczej nie dotrze do raka ,więc rak się zawinął właśnie bo jest szczery i nie będzie udawać ,a co lewki się poskarżyły na raczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny to suki bez serca przekonałem się o tym boleśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cichodajki. Udają świetnie porządne a tak naprawdę fałszywe zimne szmaty. Zazdrosne o wszystko i wszystkich tylko im ma prawo się powodzić. Specjalność: obrabianie tyłka za plecami i puszczanie się na boku tak żeby nikt nie widział a wszyscy wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jestem panna i może i ja się wypowiem. Panny są bardzo inteligentne i ambitne. Wymagające w stosunku do faceta i są to wymagania dość wysokie. Facet musi być ambitny, pracowity, zaradny. Kiedyś poznałam lenia z pod znaku raka i myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok. Facet musi być facetem a nie kobieta w męskim ciele. Staram się dobrze wyglądać. Dbam o siebie. Jeżeli pracuje to oddaje się pracy w 100%. Dbam o relacje rodzinne. Usuwam ze swojego kręgu znajomych piranie a jak trafi mi się super znajomość to dbam jak o brata czy siostrę. Mam super pomysły na prezenty i wszyscy to chwalą. Jestem uparta i złośliwa. Tępie jakieś patologiczne zachowania. Jak ktoś mnie okłamuje to wylatuje z mojego kręgu ziomali. Nie mam wielu znajomych bo wymagania mam z kosmosu 😊rzadko kto jest w stanie im sprostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Panny są zbyt ambitne i za bardzo poukładane a to ludzi wokół w...ia. Choć też nie wszystkie bo znam kilka. Sam znak zodiaku niewiele powie o czlowieku więc nie wiem po co się rozpisujecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bingo

Panny to zboczone nimfomanki. Pierd. olą się na mrugnięcie. Następna ich obsesją to kasa. Swoją inteligencję wykorzystują tylko do tych celów.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Bingo napisał:

Panny to zboczone nimfomanki. Pierd. olą się na mrugnięcie. Następna ich obsesją to kasa. Swoją inteligencję wykorzystują tylko do tych celów.

 

 

He he, wypisz wymaluj moja byla i jeszcze napady agresji z rękoczynami włącznie. W końcu odeszła, stwierdzila, ze jeśli nie odejdzie to w końcu mnie zabije A poza tym za biedny dla niej byłem z moimi dochodami prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Bingo napisał:

Panny to zboczone nimfomanki. Pierd. olą się na mrugnięcie. Następna ich obsesją to kasa. Swoją inteligencję wykorzystują tylko do tych celów.

 

 

Wszystko sie zgadza i jeszcze bywają agresywne, potrafią rzucić sie z łapami jak coś nie po ich myśli. Należy też przyznać,że  nie wpadają w nałogi ale potrafią dać w palnik bardzo ostro, znaczy raz na jakiś czas to ich ulubiony reset. Miałem naprawdę "kolorowe" życie z jedną p anną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×