Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Uniś29
Basiak ja też myślałam, że się nie uda... A udało się w najmniej oczekiwanym momencie.... Starajcie się i czerpcie z tego przyjemność :) Ale pomyśl też o monitoringu bo np. może być potrzebny zastrzyk na pęknięcie itp. Basiak a przypomnij jeszcze ie masz lat? Przeprasza, ale nie pamiętam ;) Dziewczynki wejdźcie na e-maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu głowa do góry, bardzo mocno Ci kibicuję :) Tyle już przeszłaś-zabieg, czas na zregenerowanie, zobaczysz, że teraz się uda. Najważniejsze nie myśleć o tym zbyt często.. wiem łatwo się mówi, u mnie jak już chwilowo dałam sobie na luz to i tak mniej więcej obliczałam kiedy może być ten moment. Nie dołuj mi się tam, idź na usg wtedy będziesz wiedziała czy coś ruszyło :) Uniś no jaki brzusio zgrabny :):):) Fajne fotki!! Ech kiedy ja się za to wezmę???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - fiu fiu :) slicznie! bardzo zgrabnie wygladasz, pewnie niewiele Ci do wagi przybylo, super! Basia - glowa do gory, my z mezem jestesmy prawie 6 lat po slubie, ponad rok staran, bralam clo, zastrzyki na pekniecie pecherzykow, potem poronilam i dopiero sie udalo :) takze trzeba duzo cierpliwosci - niestety, wierze ze i Tobie sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basiu zawsze możesz liczyć na wsparcie :* My wszystkie wiemy co to znaczy starać się... Merci, Domi dziękuję za mile słowa :) Na razie przytyłam 7 kg a do końca jeszcze trochę czasu mamy więcej coś tam jeszcze przybierzemy :) Domi jest to super pamiątka więc zrób sobie parę zdjęć np. w koszulce na ramiączka.... Może potem odstawia Ci zastrzyki i brzusio się wygoi to najwyżej powtórzysz sesję ;) Ale coś tam wyślij koleżanką na e-maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - to malutko przytylas, i dobrze, ja tez tak mialam, przez cala ciaze 10kg, ale powiem Ci ze w koncowce najwiecej i bardzo szybko przybieralam na wadze, co pare dni wiecej :) Dorcia - co u Ciebie? dzisiaj masz urodzinki, wiec wszystkiego dobrego, spelnienia marzen i zeby Ci sie wszystko dobrze ulozylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho! :P Uniś namówię w ten weekend męża na takie fotki ale jak wyjdzie to nie wiem :P Byłam dzisiaj na krwi i tsh mi podskoczyło do prawie 7 :/:/:/:/ świetnie,wrrr....ale może odstawimy te zastrzyki bo ładnie mi spadły te d-dimery , z 2,82 na 1,88 :):):) przestraszyłam się z tą tarczycą bo ładnie mi się trzymała na poziomie 1 coś, tylko w tamtym mcu 3 coś miałam , zwiększyliśmy dawkę a tu tak wzrosło :( dzwoniłam do endokrynologa, mam spokojnie poczekać do czwartku na wizytę, bo już chciałam dzisiaj prywatnie jechać do niej. Tak właśnie czułam , że coś mi się dzieje ze mną, na twarzy nowe niespodzianki powyskakiwały, humor do kitu ... W ogóle dzisiaj rano wstałam siku i miałam wrażenie jakby mi Mała chciała wyjść, brzuch mnie zaczął kłuć jak na okres, ech stracha miałam :( codziennie śnią mi się już koszmary, że jestem na sali już i mnie rozcinają, ach mówię Wam do sierpnia oszaleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi ni też się śnią takie głupoty... Człowiek budzi się wystraszony. Mnie też czasami pobolewa brzuszek w nocy. Nie jest to mocny ból aczkolwiek też się martwię... Na szczęście jest to żadko. A co do tego tsh to faktycznie masz bardzo wysokie i ja też bym zaraz dzwoniła do lekarza ;) Ale jak kazała czekać do czwartku to wie co robi ;) Merci dzisiaj rano się ważyłam i jest juz 8 kg, w ciągu tygodnia +1kg aż się zdziwiłam ;) Dorcia ja tez przyłączam się do zyczonek urodzinowych :) Wszystkiego co sobie wymarzysz :* A ja już po wizycie. Wody płodowe na szczęście bez zmian (ulżyło mi), szyjka 45mm, wyniki z moczu i morfologii mogą być ;) Więc jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dzisiaj zrobiłam w aptece wyprawkę dla siebie i Wojtusia do szpitala. Zostały mi jeszcze do kupienia jakieś pieluszki z wycięciem na pępuszek (w supermarkecie ich nie było) oraz woda półlitrowa z dziobkiem do Tamtum Rose. Myślę, że pamiętałam o wszystkim, ale wszystko wyjdzie w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - moze masz, ale napisze, co dwie glowy to nie jedna ;) 1. mokre chusteczki dzieciece 2. pieluszki z wycieciem na pepuszek polecam Happy 3. Octenisept - do psikania pepuszka, szybko u nas sie wygoil i odpadl 4. Woda morska do noska (taka od 1 dnia zycia) - czesto maluszki maja pozapychane noski, a ustami nie umieja oddychac wiec sie przydaje, do tego aspirator do noska - zeby oczyszczac 5. sól fizjologiczna - do przemywania oczek, po porodzie oczka zazwyczaj ropieja, wiec przemywa sie sola fizjologiczna, najlepiej kupic 10-15 sztuk, pare groszy kosztuja + do tego płatki kosmetyczne najlepiej dzieciece bo nie strzepia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis super, że wszystko dobrze na wizycie :) ja wizytę mam już w środę :):) doczekać się nie mogę :) Ja też już wyprawkę mam całą jeśli chodzi o apteczne rzeczy, pampersy, chusteczki, torbę też już spakowałam :D niech sobie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci widzisz torbę spakowałam, ale o chusteczkach mokrych nawet nie pomyślałam ;) A ta woda morska to pierwsze słyszę... Ona jest w ampułkach czy w sprayu? Używałaś? Domi na pewno wszystko w środę będzie dobrze :) Julka sobie rośnie :) A zdradzisz ile Ty przytyłaś? Basiak masz juz lepsze samopoczucie? Siła i ochota na starania skumulowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - tak, uzywam tej wody do dzisiaj, to jest w sprayu, mam STERIMAR BABY, jest od 1 dnia zycia, czasami ciezko aspiratorkiem wyciagnac "kozy" ;) a jak psikniesz to nosek robi sie wilgotny i wtedy latwo wszystko powyciagac :) to jest woda morska, bezpieczna, wiec bez obaw mozna stosowac i nawilzac nosek, szczegolnie jak ma sie suche powietrze w domu :) a do czyszczenia noska polecam aspirator taki do dmuchania, nazywa sie Aspirator Nose Frida, rewelacja :) polozne w szkole rodzenia mowily, zeby tradycyjnych "gruszek" do nosa nie uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś pewnie, żadna tajemnica + 5kg :) ale coś czuję, że nadrobię teraz dużo kg bo apetyt to mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci a jak Michaś znosi te "psiukanie" w nosek? Domi to dobrze że masz apetyt :) znakiem tego trochę"odpuścił" Ci woreczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - tez chudzinka, malo przytylas :) Unis - psikanie Michas znosi dobrze, krzywi sie ale nigdy nie plakal jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Moja Julka waży już 2040g :):):) Poród na 11.08 już umówiony. Leki nadal biorę, w szczególności zastrzyki,łożysko mam brzydkie,starzeje się. A tak to pozamykana jestem na 4 spusty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi no to super, że Julka już taka duża :) A co do tego łożyska to da radę wytrzymać do 11.08?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. czy moglybyscie mi powiedziec jak dlugie byly wasze cykle bez clo i na clo? czy sie sktocily czy byly akie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - ja mialam cykle z clo roznej dlugosci, chodzilam na usg i raz pecherzyki rosly szybciej raz wolniej, jak wolniej to cykl byl dluzszy :) wybierz sie na usg, najlepiej kontrolowac kiedy bedzie owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis powinno, jeśli przepływy będą ok i ilość wód też to nie trzeba będzie wcześniej nic robić :) Teraz już wizyty będę miała co 2 tyg więc będziemy kontrolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle mam łóżeczko od wczoraj złożone, fura stoi,fotelik jest :D nie mam tylko wanienki bo już się nigdzie nie chciała zmieścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
No Domi to Ty przyszalałaś z tą wyprawką :) My wózek zamawiać chcemy dopiero za 2 tygodnie (mój 32tc) no i czekać mamy na niego 5 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, co slychac? jak sobie radzicie w takie upaly? :) my wychodzimy na spacerki kolo 9 rano, jak jest przyjemnie i jeszcze w miare chlodno, potem drugi raz na wieczor :) wczoraj mielismy szczepienia, Michas wazy 6,5kg :) mielismy tez badanie usg bioderek i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś29
No Merci to spory już ten Twój Michaś :) Dobrze, że bezproblemowo znosi szczepienia.... Ja też już powolutku o nich myślę... A co do upałów to mam taką samą taktykę jak Ty :) dzisiaj wyszliśmy na spacer do parku o 8 ;) Potem jeszcze czasami wieczorkiem sobie wyskoczymy ;) W domu rolety zasunięte i jakoś dajemy radę :) Myślicie dziewczynki o jakimś urlopie w tym roku? My z mężem może wyskoczymy na 4 dni w góry (godz. drogi od nas). Boję się wyjechać gdzieś dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - myslimy zeby gdzies pojechac, chociaz na 4 dni, myslimy o Karpaczu albo Kudowie Zdroju, mamy tez blisko, wiec w razie czego jak Michas sie nie bedzie mogl odnalezc w nowym miejscu to wsiadamy w samochod i wracamy :) dzieki temu ze nie pracuje teraz to mozemy sobie pozwolic na wyjazd nawet we wrzesniu, jak ludzi bedzie mniej, wczesniej nie moglam w innym terminie niz wakacyjnym, bo pracuje/pracowalam w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci kupiłam ten spray do noska na bazie soli morskiej ;) Niw było tego co polecałaś, ale kupiłam coś podobnego też od pierwszego dnia życia ;) Ma to długą datę ważności, więc się wykorzysta ;) Torba do szpitala już chyba całkowicie spakowana ;) Dzisiaj dołożyłam staniki do karmienia i chyba już wszystko tam jest ;) A powiedzcie dziewczynki czy kupowałyście takie sylikonowe sutki? Używałyście? Ja nie chce uczyć dziecka do smoczka, butelki i tych nakładek, ale nie wiem jak to będzie gdy Np. sutki będą pokaleczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×