Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis29
Merci ja też cały czas pamiętam :) Zbiorę się w sobie ;) i podeślę. Tylko trzeba zrobić aktualną fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś29
Zdjęcie jest na e-mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, my już w domku odpoczywamy, cieszymy sie że już po wszystkim i że wszystko jest dobrze. Kajtus strasznie to przeżył, płakał co chwilę jak tylko go przywieźli, był cały spuchniety i czerwony, dopiero nad ranem zaczął dochodzić do siebie. Zachowanie personelu pozostawia wiele do życzenia, na palcach jednej ręki można wyliczyć osoby, które były uprzejmie. Na zmianę kroplowki po zabiegi czekaliśmy godzinę, dopiero po mojej interwencji pani łaskawie przyszła, a było więcej takich kwiatkow, ale nie mam siły już o tym pisać. Chcemy jak najszybciej o tym zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - niestety sluzba zdrowia to temat rzeka :) najwazniejsze ze juz po wszystkim, ze wszystko jest ok, a Kajtus zaraz nie bedzie tego pamietal :) ciesze sie ze juz w domku jestescie, duzo zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Mantar myślałam że na oddziale dziecięcym tym bardziej powinni być milsi Ci lekarze i pielęgniarki... Ale najważniejsze jest to że Kajtuś ma to za sobą i że teraz będzie mu lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar no niestety malo jest lekarzy i pielegniarek z powolania. :( Smutne. Ale powtorze to co dziewczyny, najwazniejsze ze juz w domku jestescie i wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki jestem jestem trochę miałam gości w tym tygodniu i nie miałam kiedy zaglądać a w nocy po karmieniu emi jakoś szybko zasypialam byłam zmęczona miałam też kryzys laktacyjny ale już go zazegnalam. dużo teraz spraw załatwialam bo na usg bioderek jadę 9 czerwca morfologie musze emi zrobić i tak zawsze coś. unis ja mam termometr bezdotykowy z opcją ciało pokój i woda super jest dziewczynki ja kompletowalam wyprawkę juz w 6 miesiącu bo przecież różnie może być ja cały 8 miesiąc leżałam i juz nie zdążylam kupić łóżeczka pościeli wszystko mama kupiła moja :-) unis chyba mamy to samo łóżeczko tez na bo bokach gwiazdki i księżyc i szufladę ja teraz jestem na etapie kupić komodę nq ubranka emi beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja dzisiaj jestem 8 dzien po odstawieniu visanne, poki co chyba owulacji brak. Robie testy owulacyjne clearblue digital codziennie rano. Oznak owulacji nadchodzacej tez narazie brak, chociaz wczoraj pierwszy raz i tylko raz pojawil sie taki mlecznobialy, bardzo gesty sluz. Ale podczas przytulanek tam na dole jestem jakas dretwa. Zobaczymy jak to bedzie dalej. Kochamy sie co drugi dzien mimo ujemnych testow owulacyjnych. Trzymajcie kciuki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basia a po odstawieniu tych tabletek miałaś okres? Może teraz organizm potrzebuje "chwilkę" żeby wskoczyć w rytm okres,owulacja i ciąża ;););) Ja też trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba to zalezy od organizmu. Ale w kazdym badz razie lekarz mowil, ze do miesiaca czasu powinnam dostac @ a przed nia moge miec juz owulacje. Wiec wiem , ze moze byc a nie musi ale ja wole sprawdzac i jej nie przegapic gdyby byla. :) wiem tez, ze niektore dziewczyny maja nawet okres po trzech dniach od odstawienia visanne wiec roznie bywa. Poki co u mnie oznak okresu tez brak i mam nadzieje na owulacje:) boje sie tez troche tej @ gdybym dostala bo nie wiem czego mam sie spodziewac. Moj Kochany Maz tez pilnuje regularnosci przytulanek, jest inaczej niz dawniej bo kiedys to ja mowilam i zachecalam do wszystkiego. A teraz juz nie musze, wszystko teraz jest tak spontanicznie i nie na sile, chyba moj Maz teraz tak naprawde dojrzal do dzidziusia i tetaz jestem pewna na 100%, ze oboje jestesmy gotowi na malenstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
merci widzę, że u Ciebie z laktacją jest podobnie, jak u mnie było ;/ Franek tylko przez 3 tygodnie dostawał moje mleko raz dziennie i się skończyło :( Uniś ja mam termometr bezdotykowy microlife i jest kiepski, zawyża temperaturę i to dosyć sporo, jak byliśmy z Frankiem w szpitalu z tym refluksem też mierzyli dotykowym jakiejś innej firmy i była wysoka temperatura to dawali taki zwykły z miękką końcówką pod paszkę, bo dawał lepszy wynik. Kupiłam sobie taki za pare złotych i jest o wiele lepszy i dokładniejszy:) My dziś kończymy 4 miesiące, ale ten czas leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - trzymam kciuki :) najważniejsze to wlasnie dojrzec do rodzicielstwa, teraz Wam pojdzie raz dwa :) Luska - no tak, z ta laktacja kruchu, chociaz juz synek ma 2 miesiace jeszcze udaje mi sie raz dziennie dac mu trochem ojego mleka, ale tej ilosci jest coraz mniej, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Luska to juz 4 miesiące... Ach jak ten czas szybko leci... Ciekawe dlaczego tak różnie bywa z tą laktacją... Ja też bym chciała karmić piersią, ale czy się uda?! Basia no to zawsze krok do przodu :) Starania czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basia jak Twoje teksty owulacyjne? Wychodziły coraz mocniejsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci z ta laktacja to ciężko jest jq ciągle ściągam regularnie co 2,5 i 3 godziny no i w nocy tez wtedy wzrasta prolaktyna ale też pije dużo herbatkę na laktacje i fermalikiter polecam szklaneczke mleka i to wsypać położna mi poleciła i jest lepiej :-) ja puki mleko mam swoje to karmie swoim nie wiem ile jeszcze się uda za tydzień emi ma 3 miesiące jadę jutro na bioderka w 16 kolejne szczepienia i juz się boje :'( beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak tam długi weekend minął? U mnie była mama i tak czas zleciał :) upały dały mi w kość :( nogi mi tak puchną, pieką... ale dzisiaj się ochłodziło na szczęście. Jutro przywiozą nam meble i w końcu będę mogła się wziąć w czwartek za porządki, poukładać Julce ubranka :) W środę wizyta :) Ciekawe ile mój Bąbel podrósł :) Wczoraj tak mi dawała kopy , że takich fal to nie widziałam jeszcze. A mąż siedział z oczami jak 5zł jak na to patrzył :D ach i w środę zamówimy chyba łóżeczko i kupimy fotelik :) z wózkiem jeszcze chwilkę przemyślimy temat :P Dzisiaj byłam na krwi, ponad 30 osób było przede mną, niestety nikt się nie zlitował i nawet nie dał usiąść :( znieczulica straszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - ja tez pije herbatki na laktacje i to femaltiker z mlekiem, ale nic lepiej po tym nie jest, mam juz resztek pokarmu, az piersi cisne zeby wiecej lecialo :( Domi - to zakupy pelna para ida :D a co do znieczulicy to niestety o prawda, teraz nikt sie nie przejmuje kobietami w ciazy :) ale zauwazylam, ze mamami z dziecki nawet sie przejmuja, ciagle na ulicy samochody staja zebym przeszla! az w szoku jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula04
Odkupie Clostilbegyt. Kontakt agula04@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
hehe Merci powiem Ci, że czuję , że tak mi szybko czas zleci do porodu więc trzeba powoli już myśleć o grubszych zakupach. Materac mam to i łóżeczko trzeba kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Unis kochana co do testow to w sobote byla usmiechnieta buzka tak jak pisalam a to oznacza ze juz wykrylo ten hormon Lh. :) bo ja testy robie clearblue digital takie elektryczne z trzema oznacznikami : -kolko- brak hormonu, . -usmiechnieta buzka migajaca- male stezenie hormonu, - usmiechnieta buzka normalne - szczytowe stezenie hormonu. I ja wlasnie mialam ta usmiechnieta normalna buzke w sobote. Natomiast w niedziele rano chcialam zrobic test a mi sie ten monitorek zawiesil i nie wiem co by wyszlo. Wczoraj po poludniu kupilam nowy i dzisiaj juz jest koleczko. Wiec chyba jestem w trakcie albo juz po owu. Albo w cale jej nie bylo bo pecherzyk moze nie pekl. Sluzu tez jakos nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basia w tym cyklu co nam się udało to ja tez nie widziałam śluzu a pęcherzyk miał juz coś ok 20mm, ale gin podczas usg widziała mnóstwo śluzu wewnątrz ;) więc spokojnie ;) Domi nam w szkole rodzenia polecali laktator ręczny z Avent ;) A co do weekendu to byliśmy z mężem 2 dni w górach, ale te upały dały mi się we znaki... Dobrze, że się trochę ochłodziło. Coraz częściej dają mi się we znaki plecy a raczej biodra i to trochę promieniuje na plecy. Śpię tylko na lewym boku i rano wstaję zmęczona... Poza tym nie mogę narzekać :) A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie pogoda brzydka, caly dzien leje :( nie moge z Michasiem wyjsc :( co do laktatorow to mam dwa, jeden reczny, taki firmy nie wiem jakiej, bardzo malutki, z taka pompką, jak dla mnie jest rewelacyjny, a drugi mam elektryczny SISI Baby. mam takie piersi ze ten elektryczny wcale nie wciaga mi brodawek, slabo dziala, mimo ze moc jest regulowana, a ten reczny lepiej "zasysa" mi brodawki i dzieki temu lepiej leci :) dostalam pierwszy okres po porodzie, juz zapomnialam jak to bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis oby bylo tak jak mowisz:) dzisiaj dokuczaja mi jajniki, boli mnie glowa i mnie mdli . Moze to dobry znak, albo poprostu organizm w ten sposob budzi sie z sztucznej menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam laktator z lovi używam używam i trzyma się staruszek :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny, ja z Wojtusiem właśnie wróciliśmy z basenu :) Wojtuś kopał jak pływałam. A ja czułam się jak piórko, plecy przestały boleć ;) Chyba zacznę regularnie chodzić na basen.... W końcu mam przyzwolenie od pani ginekolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×