Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Unis - po porodzie krwawilam gdzies z 4 tygodnie, ale bylo to bardziej plamienie :) po 10 tygodniach dostalam normalny okres i byl wyjatkowo obfity i bolesny, ale trwal krotko bo 4 dni :) po porodzie czulam sie bardzo dobrze, nic mnie nie bolalo, nawet w szpitalu nie bralam tabletek przeciwbolowych bo dawali wszystkim, a mnie jakos nic nie bolalo, za to z siadaniem byl problem, bylam tam opuchnieta, no i szwy byly - wiec siadalam ostroznie i powoli :) najgorzej pierwszy raz isc zrobic po porodzie siku, strach mialam ale nic nie bolalo, acha, najwiecej to krwawilam w szpitalu pierwsza dobe, ale kupilam sobie w aptece podkłady poporodowe na łóżko i zmieniałam sobie kiedy chcialam, moglam przeciekac ze ho ho a lozko bylo czyste, nie chcialam czekac az w szpitalu zmienia przescieradlo, wiec sobie stosowalam te podklady, bardzo chlonne i ani razu nie zmieniali mi przescieradla, co poplamilam, zwijalam podklad i do kosza i rozkladalam sobie nowy, taki podklad cos niecale 2zl kosztuje, wiec polecam :) po 5 dniach mi sciagneli szwy i bylo duuzo lepiej, i wtedy usiadlam w miare normalnie :) mysle ze tantum rosa duzo pomogla. Co do pasa sciagajacego to kupilam, owszem, na allegro, ale jak zalozylam to sciagnac nie moglam, tak mnie scisnelo ze oddychac nie moglam i ozy mi wyszly na wierzch, moj maz juz nozyczkami chcial to rozcinac :D ale jakos zdjelam i wiecej nie zalozylam, kupilam sobie za to majtki sciagajace i duzo lepsze :) chociaz brzuszek mi sie nie wchlanal calkiem, musze sie zmotywowac i brzuszki robic :D moze jak Michas bedzie spal to bede cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dzięki Merci :) tez kupiłam te ceratki. Na razie 5 szt :) potem zawsze jak zbraknie to mąż dokupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis wydaje mi się, że prócz wanienki to mam wszystko :) ale pewnie jeszcze wyjdzie w trakcie co potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka, Dorcia - jak sie chrzciny udaly? :) opowiadajcie :) merci31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
no właśnie cicho strasznie :P ja ogarniałam ostatnie prasowanie ciuszków małej :) w przerwach odpoczywam ile się da :) w piątek wizyta, zobaczymy co tam się dzieje. Codziennie mam te skurcze przepowiadające :O:O troszkę się denerwuję, nie samym cięciem jak dojazdem do szpitala :( bo mam kawałek ... Od jutra znowu upały...ech :P a u Was jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi ja też potrzebuje trochę więcej odpoczynku... Dalej chodzę na spacerki, codziennie pół godziny gimnastyki, dalej basen, ale w domu już zwolniłam.... Po prostu ciężko mi się schylać. Staram się wszystko robić tj sprzątać, gotować, ale też mąż coraz więcej pomaga ;) Domi, Merci po czym wiecie że są to skurcze przepowiadajace? Ja na razie nic takiego nie czuję, ale też biorę przez nerkę No-spe x 3 na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
No w końcu działa :P Unis to takie bóle jak na okres, kłucie, bóle w krzyżu , to pewnie takie tam straszaki co ja mam :) Moja Mała znowu mało przybrała :( ma 2400g, jutro mam test oct, może jutro już będą ciąć. Chociaż mam nadzieję, że nie :) Bo to jeszcze za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi dziecko uważa się za "dobre" wagowo jak ma 2500 :) Twojej Julci już nie wiele brakuje Pogłasiaj brzusio oze mnie :* Informuj nas na bieżąco. A co to za test? Mam nadzieję, że zeszłaś zrobić parę zdjęć brzuszka. Ja wizytę mam w piątek i już nie mogę się doczekać :) żeby podejrzeć mojego Wojtusia :) Merci nie zapomnij zrobić nam zdjęcia Michasia w jego smokingu ;) Denerwujesz sie czy spokojnie podchodzisz do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) mam nadzieje, ze forum juz dziala ,bo pisalam dwa razy i ani razu nic nie wyszlo :) Domi - a czemu mieliby juz ciac? niech Julcia siedzi jak najdluzej w brzuszku, kazdy dzien wazny :) Unis - nie zapomne o zdjeciach, zreszta bedziemy tez miec fotografa w kosciele zeby ladne pamiatkowe zrobil, i z chrzestnymi i cala rodzina :) nie bedziemy za to osobno do fotografa jechac na zdjecia z chrzestnymi tylko bedzimy miec w kosciele :) troche sie denerwuje, czy Michas bedzie spokojny, ehh, co ma byc to bedzie :) najgorsze jest to, ze ma byc upal, aMichas na dlugi rekaw, dobrze ze w kosciele chlodno, a potem go przebiore w normalne ciuchy :) stresa mam :) a to tylko chrzciny, co bedzie potem, komunia, matura, studia, slub haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wróciłam do domu w dwupaku :) Unis wywoływali mi skurcze i podpieli pod ktg, chcieli sprawdzić czy w trakcie skurczów mała nie jest niedotleniona. Ten test to przez to paskudne łożysko. Także Merci w takim wypadku musieliby ciąć :( Trzymam kciuki żeby Michałek był grzeczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) my juz po chrzcinach, stresik byl ale wszystko sie udalo :) Michas byl grzeczny, spokojny, troche pod koniec mszy pospiewal sobie ale zaraz usnal i nawet halas w kosciele go nie obudzil :) upal byl straszny :) poczekam na zdjecia od fotografa to Wam podesle :) a z takich z restauracji to cosp oszukam ladnego i tez na poczte wrzuce :) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dziewczyny pisałam już 3 razy i żadna moja wiadomość nie dotarła nie wiem co jest:-( beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko bo coś się psuje ostatnio kafe... Pamiętajcie że w razie co mamy fb i meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie chrzcin wszystko się udało emilcia nie płakała w kosciolku i była grzeczna na sali.fajnie było ogólnie spokojnie bo sami byliśmy na restauracji i nie było szumu był tort obiadek i pyszne ciasto a co u nas emulcia skończyła 4 miesiące i tydzień i pomalutku zaczęłam rozszerzenie diety w tym tygodniu do butli z moim mlekiem z rana dosypuje jej łyżeczke kleiku bezglutenowego i bezmlecznego i będę obserwować jaj reaguje jak kupka później zwiększenie ilość a za tydzień spróbojemy z jabłszkiem po łyżeczce przez kilka dni :-)tak w ogóle to mamy szczepienie 28 lipca przedostatnie i z nów mam stresa nie wiem też czy Emilka nie przybiera za mało w tym miesiącu przybrała 790 gram nie wiem czy dobrze zapytam położnej. beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 10 tygodni wracamy juz do siebie na blok teraz korzystamy jeszcze z letniej pogody emilcia nauczyła się sama zasypiać choć to zależy od nią i jej nastroju ogólnie jest grzeczna i wesoła dużo się śmieje i gaworzy lubi grające zabawki przygotowałam juz jej pokoi zostało mi tylko jeszcze tylko zamówienie jej imienia z filcu nad łóżeczko a tak to już ma swój kącik :-) bardzo jestem zadowolona bo chętna jest moja siostra i bardzo dba o Emilcie dostała od niej szczeniaczka uczniaczka a ja rozglądam się za fajna lekka spacerowka:-) dziewczynki piszcie co u was jak brzuszki jak samopoczucie jak wasze maluchy. ja schudłam i dużo rzeczy oddałam dla pewnej pani teraz mam w szafie mało ubrań trochę sobie kupiłam letnich i teraz coś na jesień musze poszukać zwłaszcza jeansy i kurtkę :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Kurde ale te Wasze dzidziusie szybko rosną ;) Dobrze, że ich pierwsze imprezki się udały :) Domi kiedy teraz idziesz do Gina? Basia jak się czujesz? Na jakim jesteś etapie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w tym miesiącu miałam pierwszy raz clo i duphaston i dzisiaj mam 30 dc robiłam bete i dupa. ;( jestem załamana i nie wiem czy wogóle nam sie uda. juz tracę wszelkie najdzieje i przestaje mi sie chciec zyc. to ciągle rozzczarowanie. Przykre. ide spac nie che juz o tym myslec i plakac. Dziekuje za uwage :( komus musiałam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak dziewczynki, maluchy rosna szybko :) Domi - dziekuje za komplement ;) gosciu - kazda z nas tracila nadzieje :) ale jak widzisz, kazdej sie w koncu udaje, trzeba tylko czasu i wytrwalosci, czego Tobie zycze i trzymam kciuki zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Ty to już chudzinko nie chudnij za dużo :) Twoja Emilka też śliczna dziewczynka jak patrzę na fb :) Unis w następny poniedziałek jadę :) a w tym tygodniu jeszcze na ktg :) Gosciu ja też się poddałam i w najmniej oczekiwanym momencie się udało , bez clo, bez niczego. Także trzymam kciuki i za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Kurde nie wiem co się dzieje z kafe... Wczoraj jak pisałam swój post to waszych wcześniejszych nie widziałam.... Merci dopiero dzisiaj obejrzałam zdjecia i muszę Ci powiedzieć, ze Michaś wyglądał rewelacyjnie :):):) Słodziak z niego :) Ale dopiero widać jaki jest już "duży" po zdjęciu z Tobą... Oj szybko rosną te Skarby ;) A Ty Merci też ładnie wyglądasz :) oj widać po Tobie radość i miłość :) Domi który masz dokładnie tc? Informuj nas na bieżąco :) A Julcia mimo wszystko niech jeszcze posiedzi troszkę w brzuszku :) Beatko a Ty wrzuć jakaś forteczkę swojej Księżniczki :) Gościu wiem że Ci ciężko, ale nie poddawaj się :) Teraz pocierpisz, ale przyjdzie czas, że wszystko wynagrodzi Ci Twój Maluszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja mam dokładnie 36t3d :) też jestem tego samego zdania, że niech jeszcze siedzi :) Tak to ogólnie w piątek byłam pozamykana jeszcze na 4 spusty :P szyjka miękka, brzuch już mi opadł. Tak czy siak zaciskam mocno nogi :D A Ty jak się czujesz? :) Wojtuś daje popalić? Moja jak się rozkręci na wieczór to głowa mała :D ale niech kopie, to ostatnie tygodnie tego wspaniałego uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - to prawda, jestem szczesliwa i to bardzo :) Domi, Unis - niedlugo zostaniecie mamami, jak ten czas zlecial :) jeju :) juz macie wszystko gotowe? torby spakowane? :) ciuszki poprane, wyprasowane? :) Beatka - a czemu szukasz spacerowki? ta z wozka Ci nie pasuje? a jak rozszerzanie diety Emilci? my mamy jeszcze 2 tygodnie i zaczynam od marcheweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci kochana ja już miałam torbę spakowaną po części. Ale teraz na sobotę musiałam już dopakować do końca także z tym mam spokój. Ubranka też poprane, poprasowane :) Ogólnie zostało mi czekanie :D i ogarnięcie domu przed porodem. Aaa i ściągnięcie hybryd z paznokci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi już Julcia w razie czego jakby chciała wyjść to jest już "dojrzała " :) Ściągaj pazurki :) Merci już torba spakowana, ubranka prałam w tym tygodniu :) Zostało mi do kupienia tylko sudocrem, materacyk i termometr bezdotykowy ;) Już na początku sierpnia to dokupię ;) Ja mam dzisiaj dokładnie 32t3d, ale wg usg mój Wojtuś od początku jest tydzień starszy :) Ostatnio sama gin mówiła że "wyjdzie" prawdopodobnie na początku września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci potrzebuje lekkiej spacerówki typu parasolka abym mogła schodzić i wchodzić z nią po tym moim 3 piętrze plus emilcia na rękach :-) narazie przez zimę posłuży nam nasza spacerówka camarelo a rozszerzenie diety idzie powoli narazie kleik różowy codziennie do butli z moim mlekiem z rana 1 łyzeczka ale dziś już dam półtora więcej nie bi nie mam jeszcze kupionego smoczka do kaszek i za gęsta by było. ale emilcia ładnie je nic jej nie jest robi kupki normalne wiec za kolejny tydzień testujemy msrcheweczke z jabłkiem i jabłko a za kolejny będę testowala moje mleko z kaszka z bobovity jabłkowa narazie tylko produkty z bobovity kupuje wydają mi się w składzie najdelikatniejsze potem po 5 miesiącu zupka jarzynowa i woda do picia i jakaś herbatka i soczek wszystko robie powoli etapami skonsultuj jeszcze wszystko z moim pediatra we wtorek przed szczepieniem beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze się wam pochwalić ze emilcia umie z brzuszka na plecki się odwrócić w jedna stronę w drugim jeszcze do polowy i juz z pleców na brzuszek do polowy prawie jej się udaje :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Beatko - tez mieszkam na 3 pietrze, wiec pewnie tez pomysle potem o lekkiej spacerowce, zobacze jeszcze jak sprawdzi sie ta od wozka, mam nadzieje, ze tez bedzie super, bo z wozka jestem bardzo zadowolona :) Michas zacznie jesc za tydzien mleko z kleikiem, zaczne dawac kleik do mleka na nocna porcje jedzenia, a w dzien dam mu marcheweczke do skosztowania, ciekawa jestem jak mu bedzie smakowac to wszystko :) tez mam kaszki bobovity pokupione i sloiczki gerbera :) Dorcia - zagladasz do nas czasami? odezwij sie, co u Ciebie, jak Mala? jak chrzest minal? Dorcia, Unis - co u Was? Basia - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×