Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Basiak bardzo mi przykro :( Ale nie trać nadziei :* Merc***isze, ze najgorzej się poddać ale ja w sumie się poddałam i widzisz mam swojego Skarba przy sobie :) Unis ja mam monitor. W sumie byśmy nie kupowali bo trochę kosztuje ale kuzynka sprzedała nam za pół ceny (używała tylko miesiąc) to wzięliśmy. W sumie odpaliliśmy na noc pierwszy raz i spałam jakoś spokojniej :) Tylko jak brałam małą z łóżeczka to zapominałam o nim i się włączał ten alarm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci a jak nazywa się ta kaszka z glutenem daj wiadomości na fb zdjęcie :-) dziewczynki umnie pada i mega burza dziś byłam w domu swoim i zrobiłam spore porządki dużo rzeczy zawiezlismy :-) ostatnio w Castorama kupiłam.nowe poduszki i zasłony do sypialni kącik emilci tez juz skończony jeszcze ubiore pościel i łóżeczko naszykuje w domu już coraz więcej ogarnelam beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ;-) Dominika gratuluję Ci córki :-) super unis teraz twoja kolej będzie dobrze zobaczysz ;-) Basia przykro mi bardzo ale kiedyś się uda.mamuśki u mnie jest chłodno a marzy mi się upał góra 20stopni jest u mnie naprawdę szok deszcz nie to co w pl choć dla was to Narewmm już męczące moja Zosia je kaszki gruszki jabłka marchewkę banana wszystko ładnie nie ma uczulenia biegunki nic moja rana goi się wolno ale boli coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja Dorcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - wszyscy mowia ze malo do mnie podbny :( pocieszylas mnie :D Domi - super, ze w domku, ze masz czym karmic, czekamy na zdjecie :) Dorcia - dobrze ze rana sie goi :) widziawlam cale zdjecie rodzinki na fb, super razem wygladacie :) Beatka - zaraz Ci wysle zdjecie na fb kaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Dorcia ta Wasza Zosia to niezla mała śmieszka :D super na tym zdjęciu z fb wyszła :) Merci fotka wysłana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi ale ślicznotka z tej Julci :) Pięknie wygląda :) Dorcia dobrze że rana się już goi i mniej boli :) Co do upałów to ja mam ich serdecznie dość... Dzisiaj u mnie rano popadało i w końcu jest czym oddychać :) Czuję się jak Wampir bo na spacery wychodzimy po zmroku ok 23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy :P Unis u mnie dzisiaj od 2 w nocy do teraz cały czas grzmiało i padało. W końcu się ochłodziło bo naprawdę było mi ciężko funkcjonować nawet wczoraj :( Jeszcze jak małą karmiłam to poty mnie zalewały takie ciepełko od niej :) No to teraz czekamy na Wojtusia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Dzięki dziewczyny tak Zosia jest cudowna mało płacze tylko się śmieje już taki z niej cudak że szok. Tak unis teraz czekamy tylko na Wojtusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Ja też nie potrafię już doczekać się Wojtusia :) Dzisiaj mąż powiedział mi że opadł mi brzuszek... Nawet dzisiaj mnie często boli... Jeszcze tydzień nam został żeby Wojtuś nie był wcześniakiem. A jak bylam pozytywnie nastawiona na poród siłami natury tak teraz zaczynam się "cykać" :p Jednym słowem oblatuje mnie strach... No ale z drugiej strony muszę to przecierpieć żeby mieć swojego Malucha przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - ja mialam dlugo brzuszek nizej, chyba caly ostatni miesiac :) zlecial czas, co? jeszcze troche i bedziesz Mamusia :) ja tez sie balam, chyba jak kazda, ale porod tak szybko leci, tak mija, ze az sie zdziwisz :) wszystko tez zalezy od dobrej poloznej :) a bedziesz rodzic z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci ja jestem zdziwiona jak szybko ciąża mija... Mój kochany brzusio :) A co do porodu to mam nadzieję że szybko minie - szczególnie bóle... W tym szpitalu co chcę rodzić to leżałam przez ciąże już 3 razy i nawet położne są ok (są 2 na które nie chcialabym trafić). Mój mąż będzie przy mnie podczas skurczy i prawdopodobnie przy porodzie... Choć na sam poród może będzie chciał wyjść. Tu akurat zadecyduje w danej chwili... Sam nie wie czy da radę. Rozumiem go :) I nie chce naciskać. Dla mnie jest ważniejsze żeby się mną opiekował podczas I fazy porodu :) A Wasi mężowie jak wspominają porody? W ogóle byli z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis- moj maz byl podczas calego porodu, przecinal pepowine, wspeiral mnie jak krzyczalam :) ale tez jakies waznei nformacje polozna mowila mojemu mezowi a nie mi, bo ja szczerze mowiac malo sluchalam co do mnie mowia :D z nim czulam sie pewniej i wiedzialam ze w razie czego bedzie reagowal, a interesowal sie wszystkim ktg, co tam pika, co to za wykres .... polozna fajna byla i wszystko mu tlumaczyla, jeszcze na porodowce w bolach wypelnialam jakas liste zyczec, tzw plan porodu, to wypelnial ze mna bo ja nie myslalam juz trzezwo haha warto kogos miec przy sobie :) nie zaluje ze byl przy porodzie i od razu mowil ze przy kolejnym tez bedzie, zal mu bylo patrzec jak sie meczylam ale tez inaczej spojrzal na sprawe rodzenia, trudu i wysilku :) porod nie przebiega jakos strasznie dla faceta, tak mi sie wydaje, nie ma zadnej krwi, widzi tylko bol, polozna jak mnie zszywali to tylko mowila zeby nie patrzyl w tamta strone, starala sie chronic moje krocze tak zebym ja tez sie nie krepowala, a z przeciecia pepowiny jest bardzo dumny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki moja emilcia dziś zjadła pół słoiczka marchwi eweczki z ryżem i ziemniaczkami glodomorek mój :-D dziś w lidlu jej kupiłam leginsy i bluzeczki i soki :-D będę podawać z wodą u nas koniec upałów jeju jaka Julia jest słodka :-* kochana beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi jak sobie radzisz z Julią? Wszystko ogarnęłaś? Fizycznie doszłaś już do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis powoli poznaję moje Szczęście małe :) jakby mogła to by cały czas na cycu wisiała :D jest kochana,w nocy daje spać:P a fizycznie nawet ok.Chociaż położna kazała minimum te 6 tyg się nie przemęczać. Jak dłużej coś porobię czy pochodzę to ciągnie wszystko tam... Rana ładnie zagojona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dorcia ja nie mam FB :( Wrzuć jedno zdjęcie na e maila :) A co u mnie... Hmmm jutro wizyta i już jestem cała podekscytowana, zadowolona, zdenerwowana i przestraszona :) Moje myśli krążą już przy porodzie... Dzisiaj robiłam pomiar brzuszka i ma 105 cm a waga +11kg :) Ale ogólnie nie jest mi ani ciężko ani źle się nie czuję :) Ba nawet czuję się pięknie :p brzuszek jak piłeczka, reszta ciała bez zmian :) Nawet nogi mi nie puchną :) Tylko w nocy z boku na bok się przełożyć jest ciężko... Czuję się tylko wtedy jak Wieloryb :) Odebrałam wyniki i wszystkie są ok :) Wojtuś dużo się rusza, ale nie zadaje mi bolesnych kopniaków :) A Wasze maluszki jak się czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam pytanie odnośnie clo... a widze że tu duża grupa więc może odpowiecie mi na moje pytanie :) Czy po clo owulacja jest 14 dc czy tak jak do tej pory była czyli 17-18 dc? właśnie zaczynam za 3 dni brac clo i naszla mnie mysl kiedy owulacja.... ja nie mam owulacji po poronieniu, przed ciąża miałam cykle 28-29 dniowe a po poronieniu mam 33-34 dniowe i nagle dostałam po 28 dniach.... i własnie nie wiem kiedy moge spodziewac sie owu.... Zabezpieczyłam sie w testy owukacyjne ale nigdy ich nie robiłam bo w obie ciąze zaszlam w pierszym cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis już niedługo :) Mało Ci kg przybyło ;) ja już ze wszystkich kg spadłam, brzucha prawie nie mam tylko skóra taka inna :P Super, że wyniki wszystkie dobre :) U mnie morfologia spadła konkretnie, hemoglobina na 9 :/ Daj znać jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - Ty chudzinko :)) malo przytylas, ale ja tez tak malo mialam :) na kiedy masz dokladnie termin? Domi - dobrze ze Julcia pospac daje :) juz byliscie na spacerku? a jak kapiel, lubi sie kapac? :) juz babcie, dziadkowie byli w odwiedziny? :) gosciu - owulacja moze byc, kiedy jej sie bedzie chcialo :) taka prawda :) ja przy clo owulacje zawszem ialam w innym terminie, wszystko zalezy od tego jak szybko jajeczka dojrzeja :) dlatego bardzo wazny jest monitoring cyklu, lekarz na usg Ci powie, kiedy owulacja bedzie i czy jajeczka pekly :) mi jajeczka nie pekaly, chociaz rosly pieknie po clo, i musialam brac zastrzyki zeby peklu :) bez usg bym tego nie wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj mielismy ostatnia dawke szczepienia 5w1 :) a tak w tajemnicy Wam powiem, ze mysle czy nie zapisac sie na studia internetowe :) kolo mnie na uczeli sa studia online, ze calem ozna zrobic poprzez internet, to by mi odpowiadalo .... i tak sie zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci byliśmy wczoraj na spacerze pierwszy raz :) dzisiaj też już po. Kąpać się lubi, tylko wczoraj chyba nie w humorze była i się darła :D Ale po kąpieli moment zasypia :)Dziadki były. Obecnie mam moją mamę, troszkę mnie denerwuje ... hehe :P bo wiecie , ona to kiedyś tak robiła i bla bla bla... Nie wspomnę o złotych radach teściowej :O teściowa to nawet małej nie miała do tej pory na rękach :/ dzisiaj wzięła na sekundę i jeszcze trzymała jak książkę i szybko oddała bo mała zaczęła płakać :O za to teściu jakby mógł to by stał cały czas przy łóżeczku i patrzył na nią :D także mam wesoło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Domi to faktycznie wesolo, ale ja tez czasami slucham jak to sie robilo kiedys a teraz ja tak .... ale pamietaj: MAMA - CZYLI TY WIE NAJLEPIEJ :) dobre rady innych mozna sobie wsadzic ... ;) a tesciowej to juz wogole :) ostatnio moja zrobila ciasto i pyta czy malemu moze dac skosztowac, myslalam ze oszaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis przypomij mi email to wstawię tam kilka :-) pamiętam to uczucie czucia się jak wieloryb w ostatnich tygodniach a potem to i nawet tego mi brakowało. Dominika rzeczywiście masz wesoło mój teść też zakochał się tak w Zosi że świata po za nią nie widzi.nawet jak poszłam z nią na chwilę gdzieś to mój teść zaraz szedł za mną.a rady mojej mamy teściowej i starszej siostry doprowadzajw mnie do szału cały czas mówiły ubierz ja zimno jej a ja wiem ze lubi jak jest jej chłodno ale tu nikt mi nie dyryguje.merci masz rację mamy wiedzą najlepiej wiedziałam że Zosi idzie zab nikt nie wierzył a ja miałam rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Gosciu odnośnie owulacji to tak jak pisała Ci Merci :) Dorcia e mail: kafe@interia.pl Merci ja mam termin z OM na 14.09, a z usg 07.09 i trzymany się tej daty bo miałam wcześniej owulacje (dokładnie wiemy kiedy :p uroki monitoringu). No u mnie teściowa ma już trochę wnuków więc myślę, że aż tak mocno się nami nie zainteresuje... A moja mama chce wziąć urlop jak się Wojtuś urodzi... Hmmm Coś dzisiaj spać nie mogę... Wojtuś kopie, mam mdłości.... Wstałam zjadłam kanapkę, ale dalej spać mi się nie chce. Może to stres przed wizytą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi to Ty już nie masz brzucha po porodzie? Szok :) Wy wszystkie na tym forum zaraz wróciłyście do formy... Też tak chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×