Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Mantar
Z pracą u mnie był kogiel-mogiel, przed ciążą zaczęłam pracę na czarno, gdzie co miesiąc obiecywano mi upragnioną umowę, może dlatego, że nie ukrywałam problemów z zajściem w ciąże. Po zajściu w ciąże obiecano mi umowę z tym, że miałam opłacać wszystkie składki i pracować jeszcze min 3 mies, więc pracowałabym za grosze, ale zgoiłam się. Następnie wysłano mnie na tygodniowy urlop, a w tym czasie znaleziono inna dziewczynę. Po powrocie zbywano mnie kilka dni, potem była rozmowa w której postawiono mi nie miłe ultimatum i w końcu nie wytrzymałam i odeszłam sama, ale chyba im o to chodziło i tak zostałam z niczym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - masakra, tak traktuja wlasnie w dzisiejszych czasach kobiety w ciazy, noz w kieszeni sie otwiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki unas tez mało czasu na pisanie Emilka raczkuje wstaje wszędzie chce być trzeba mieć oczy do okola głowy eh jeszcze zbliża się roczek ogólnie jestem mega przemęczona gdy już położę emilke spać ogarniam dom i wszystko na bieżąco merci ja też mam dylemat z praca mam tylko urlopy do początku maja i tak bym chciała zostać z emi ale nie mogę stracić pracy tu umnie w mieście ciężki teraz z praca dla nauczyciela w przedszkolu :'( sama nie wiem co robić jeszcze w kwietniu mam zabieg musze usunąć nadzerke i mam takiego stresa ;-) z zębami juz pozalatwialam cześć wizyt dziewczyny uczycie pić swoje maluchy z niekapka? ja uczę emi ale ręce mi opadają juz bo ona tylko gryzie ustnik łyka się może na pije i resztę wylewa :-D beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - ja narazie niekapka odpuscilam, Michas tylko gryzie go i ma wielka radoche a pic z niego nie chce, poczekam az dojrzeje do niekapka haha :D szkoda sie meczyc. co do pracy to widze ze tez nie wiesz co robic, ciezka decycja, ja jakbym dala Michaska do zlobka to by tam musial byc 9 godzin!! to mnie przeraza i wiem ze mu tego nie zrobie :) a babc nie mam w poblizu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Cześć dziewczyny. Znalazłam innego ginekologa w swoim mieście,ma niezłą opinię,więc chyba spróbuję się do niego umówić. Dziś 23 dc,jak nigdy bolą mnie sutki...Zawsze bolały całe piersi,ale to pewnie clo tak na mnie podzialalo, że hormony skaczą. Na twarzy mnóstwo krost! Czuję się okropnie po tej owulacji :-) Oby tylko coś z tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołku super ze znalazlas dobrego lekarza, a podczas owulacji bylas na usg? pekly pecherzyki? trzymam kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniś29
mantar super zdjęcia :) Kajtuś boskie ma te woski :) Jak szybko miną rok.... Pamiętam jak wrzuciłaś fotki po urodzeniu a tu już roczek.... Merci ja będę musiała Wojtusia oddać do żłobka.... Będę pracować 7 godz i całe szczęście żłobek mam 5 min pieszo od pracy... A moja mama i teściowa są blisko mnie, ale obie pracują. Przykro mi będzie, ale nie mam wyjścia. Ja też chodziłam do żłobka (nic totalnie nie pamiętam). Na wychowawczy nie mogę sobie pozwolić. Domi jak u Was spanie w dzień? U nas ostatnio były 3 drzemki po 30 min.... Hmm nie wiem czy to normalne? Wprowadziłaś już gluten? Bo ja tak i chyba jest wszystko ok, ale dalej obserwuje ;) Wprowadziłaś już kaszkę? Domi Julcia ma jakieś nowe umiejętności? U nas chyba ostatnio przechodziliśmy skok rozwojowy- noce były ciężkie. Całe szczęście 2 ostatnie były nawet niezłe, ale nieźle dało mi to w kość ;) Ale za to Wojtuś zrobił się bardzo się zmienił ;) Rośnie te moje dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Nie byłam na usg. Robiłam tylko testy na owu. Drugi cykl zamierzam monitorować już u innego lekarza. Od wczoraj czuję ból z lewej strony,tak jakby jajnik,głównie przy ucisku. Nie wiem co to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar też się cieszę :) ojej biedni się namęczyliście :( dobrze, że już za Wami choroby. Kajtuś jest przecudowny, tak jak pisze Unis dopiero co wysyłałaś zdjęcia po urodzeniu. A tu aniołek ma już roczek ❤️ wszystkiego najlepszego dla Maluszka :* Włosy cudne :) i miło Ciebie zobaczyć :) Fiołek fajnie, że lekarz znaleziony :) Zostań z nami na dłużej i pisz co u Ciebie ;) Unis u nas spanie jak u Was, 2-3 drzemki po pól godziny. Julka tylko np jak śpi na moim brzuchu i cyckach to może ciągiem spać 2-3h :| no ale ja tak długo nie wytrzymuję :P Daję Julce chrupki(sama je sobie je), dzisiaj dostała biszkopta ale tak się krzywiła..Jutro spróbuję jeszcze raz ;) A z umiejętności?hmm..leżąc na brzuszku zaczyna unosić pupę, turla się już we wszystkie strony. W pozycji na brzuszku utrzymuje ciężar ciała na jednej ręce a drugą sięga zabawki te wiszące na macie. Ostatnio śmiesznie się bawi, rzuca sobie smoczka i turla się po całym naszym łóżku po niego :P Siedzieć nie siedzi. Na boku się dźwiga już. Dużo "gada" , reaguje płaczem na obcych i bardzo ale to bardzo złości się jak coś nie udaje jej się zrobić :D nie wiem co jeszcze nowego .. :P wiem, ze oczy muszę mieć już dookoła głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Hej dziewczyny. Wybieram się jutro do lekarza,bo jajnik cały czas boli. Jak leżę to go nie czuję, natomiast przy wstawaniu czy kucaniu odczuwam dziwny ucisk. Boję się,że coś po clo mi się porobilo :-( Mam nadzieję, że to nie żaden torbiel. Usg miałam ostatnio dwa lata temu. Aż zaczynam żałować, że nie poszłam na ten monitoring przed owu. Może już dawno coś wyhodowalam, a przez clo tylko się doprawilam :-( Sutki przestały boleć,nie są już takie nabrzmiale, śluz też taki jak zawsze przed @. No i w krzyżu boli...,więc pewnie przyjdzie na czas... Ciekawa jestem jak będzie wyglądała wizyta u innego lekarza,mam nadzieję, że ten nie oleje mnie tak jak poprzedni... No,ale tym razem będzie to wizyta prywatna,więc pewnie i inne podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Fiolku mam nadzieję, że to nic poważnego... Daj konieczne znać po wizycie. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok ;) U nas już drugi dzień ciężko... Wojtuś wieczorami płacze... Aż mi go żal... Drugi dzień z rzędu podaje mu przed snem przeciwbólowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki unas trz nieciekawie Emilka 3 dni była marudna stan podgoraczkowy myślałam że to żeby mniejszy apetyt kupki luźne dziś ja wysypalo byłam z nią w przychodni i okazała się Trzydniowka :-( juz naszczescie lepiej wysypka schodzi ach :-( beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Nici z dzisiejszej wizyty. Już mi się rozkręca @, więc i tak by mnie nie zbadał :-( Teraz mam dylemat, czy łykac to clo czy odpuścić ten cykl... Z jednej strony szkoda mi przerywać, ale jeśli faktycznie coś się tam dzieje to chyba nie warto,bo będzie jeszcze gorzej. Cykl też mi się skrocil, tym razem trwał 27 dni. Zwykle mam 29dc. Nie wiem czy to przez clo? Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołek30
Właściwie to dzisiaj jest 27 dc i przyszła@,więc cykl trwał 26. Chyba nigdy nie miałam tak krótkiego. Zdolowana jestem jak co miesiąc, chyba dziś otworzę jakieś pinot grigio na pocieszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) co u Was? Fiołku, jak samopoczucie? bierzesz clo? nie mam czasu pisac, Michas absorbuje wiekszosc mojego czasu, raczkuje, wstaje, chodzi trzymany za raczki, otwiera szafki, przeglada, wyciaga, ojj duzo rzeczy go teraz interesuje, nie chce siedziec bezczynnie :) no i mamy 8 zabkow juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
U nas znów noce ciężkie.... Ale za to pogoda wiosenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u Was dziewczynki? :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci u nas raz lepiej raz gorzej... Ząbków jeszcze nie ma ;) Wojtuś już sztywno sam siedzi (asekuruje go i jeszcze staram się żeby zbyt długo nie siedział). Na basen dalej chodzimy :) Ja jestem ostatnio trochę zmęczona.... Mąż ostatnio trochę więcej pracuje a w noce są różne.... No ale za to ile uśmieszków mam :) Mój Wojtuś już potrafi pokazać mi że się złości lub że mu się nudzi ;););) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas juz 8 zabkow ladnie sie prezentuje, zaczal ladnie chodzic za raczki, wiec cale mieszkanie przejdzie i sie cieszy ze mu sie udaje, caly czas chce chodzic i nie daje nam chwili spokoju :) wspina sie po wszystkim, noce juz przesypia ladnie, czasami sie budzi ale juz bardzo rzadko, jutro idziemy do pediatry na wazenie i bedzie chwila prawdy :) jest ciezki juz :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś29
Merci twój Michaś chyba zawsze dość ładnie spał? Daj koniecznie znać ile waży Michaś :) My wczoraj mierzyliśmy Wojtka to ma 68cm :) Ładnie już siedzi mój Maluszek :) Do spacerówki go wsadziłam, ale leży jeszcze w pozycji półleżącej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - tak, calkiem ladnie zawsze spal ale przez zeby spal teraz bardzo niespokojnie, mam nadzieje, ze bedzie teraz troche odpoczynku przed kolejnymi zebami :) dam znac ile wazy, sama jestem ciekawa :) to Wojtus juz awansowal na spacerowke :D i juz pewnie nosi 74 rozmiar? my do dzisiaj czesto jezdzimy w pollezacej pozycji, nawet tak polubil :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci musiał już awansować na spacerówkę ;) W gondoli spał mi 30mim (czasem nawet zakupów nie zdążyłam zrobić) i jak się obudził to kopał i płakał no i wtedy szybko do domu. A teraz w spacerówce pierwsze 10 min zasypia potem śpi 30 min i wytrzymuje jeszcze 20 min po przebudzeniu (zwiedza świat) :) Zawsze to trochę dłużej ;) Ale brakuje mi naszych 2 godzinnych spacerów.... Ciekawe kiedy (i czy w ogóle) powrócą te nasze długie spacerki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci czas szybko leci teraz awans na spacerówkę, za miesiąc myślę zmienić nosidełko na fotelik.... Hmmm za tydzień Wojtuś zacznie juz 7 miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - a my w piatek 11 miesiac !! :) szok :) tez tesknie za takim dlugim spacerkiem i spaniem, ale juz sie skonczylo :) w dzien to przesypia max 1,5 godziny, ale zazwyczaj 40-60 minut i tak moze ze 3 razy przez caly dzien, a potem juz na wysokich obrotach jestem :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Cześć. U nas jakoś leci. Jak już tak piszecie to moja Julka zacznie 8 miesiąc za 10 dni:( Kiedy to minęło ?:( Dalej jest niespokojna, straszna złośnica się zrobiła aż się nieraz czerwona robi. Zębów brak nowych. Ale od kilku dni wszystko pakuje do buzi. Nie umie w ogóle sama się pobawić, trzeba z nią caly czas być :O aa..wczoraj zaczęła ssać paluchy u stopy hehe :D jaka radość :D Umie już też usiedzieć trochę bez trzymania jej. U nas śnieg pada.. pogoda super:/ Już się nie mogę doczekać wiosny. Kupiłam nosidełko, będziemy sobie spacerować po podwórku :) Spacerówkę też wyciągnę :) Cudownie będzie zdjąć te grube łachy .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis tak piszesz, że Wojtuś nie chciał spać w gondoli . Julka śpi ale nie znosi po prostu nie znosi jeździć autem znowu :O a niestety mieszkamy na wsi i wszędzie muszę dojechać. Dziewczyny łzy jej lecą jak grochy :( ja nie wiem jak to będzie jak będziemy chcieli gdzieś dalej jechać :/ Merci to teraz się zaczęło dopiero jak trzeba go prowadzać :P jak zacznie chodzić tez trzeba pilnować :D ja zawsze sobie myślałam..a jak zacznie chodzić to sobie odpocznę.. taaa na pewno :D Jakie plany na roczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - oj nie nastawiaj sie ze odpoczniesz jak zacznie Julcia chodzic :) ja juz mam oczy dookola glowy, wspina sie po krzeslach, buja drzwiami, wspina sie po drzwiach !! :D wszystko musi dotknac, a co dopiero jak zacznie sam chodzic :D masakra :D bylismy dzis na wazniu, wazy 11,4 kg :) slodki ciezar :) u nas tez sypie, i sypie, i sypie .... :( roczek zrobie w domu, juz dekoracje jakies tam baloniki zamowilam na allegro, jakas koszule musze Michaskowi kupic zeby ladnie wygladal :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi Wojtuś też nie lubi jeździć autem... Nigdy nie lubił a tez mamy w planach jechać do Włoch i myślimy wyjechać na noc... My najwyżej będziemy się zmienić za kierownicą... Domi mój Wojtuś też potrzebuje mnie caly czas :) Merci ale Michaś już duży chłopczyk :) Jednym słowem masz fitness za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka lubi jeździć autem zaraz śpi :-D unas sypie zimno i siedzimy w domku, Emilka nauczyła się nowego słowa dziadek niesamowite jak ona szybko łapie słowa umie juz mówić mama tata, lala, nie, daj a ostanio dziadek dużo do niej mowie podczas zabawy i w ogóle dużo razem czytamy :-) najgorzej ze Emilka niechce być z tata ;( tzn nie chce na ręce bawić się jeść itp tylko zaraz wola za mną wszędzie musze być ja dziś odmówiła zupki musiałam ja karmić :-) merci pęknie Michałek waży my tylko 9 kilo ale Emilka urodziła się maleńka 2430 to już i tak sporo nabrała wagi bardzo szybko urosły nam dzieci wojtus jula Michałek i Emilka :-) A moja Emilka za 12 dni skończy roczek rok mojego życia najszczesliwszy ps. odkryłam super sklep z zabawkami zeberek.pl Emilka w przyszłym miesiącu dostanie trochę zabawę do swojego pokoiku juz jest na ukończeniu czekam jeszcze na regał i biała komodę musze jeszcze zamówić beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×