Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Mantar
Dziękuję Wam bardzo Dziewczynki, potrzeba mi teraz wsparcia. Mam nadzieję, że 3 czerwca będziemy wracać do domku i że będzie wszystko dobrze. Najgorsze będzie znieczulenie i badania, zakładanie wenflonu dzień przed zabiegiem. Nie wiem też jak moje maleństwo wytrzyma kilka godzin bez jedzenia, bo przecież trzeba być na czczo. chciałabym też, żeby Kajtuś załapał się na laparoskopie a nie na zwykłą operacje, ale wszystkiego dowiemy się już na miejscu. Uniś już zapominałam jak boli rana po cesarce i myślami wybiegam w przyszłość myśląc o drugim dziecku choć wiem, że na drugie dziecko na razie nie możemy sobie pozwolić, ale czuje że nasza rodzina jest jeszcze nie kompletna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - o bolu zapomina sie szybko, jak rodzilam to bol dla mnie byl ogromny, ale jak urodzilam to w sekunde wszystko minelo, naprawde, taki cud, ze sie najpierw cierpi a jak dziecko jest na swiecie juz to od razu bol przechodzi :) moj maz tylko wspomina czasami ze mu mnie szkoda bylo, jak patrzyl jak mnie bolalo, ale ciesze sie ze byl przy mnie, bez niego bym nie urodzila chyba :) Mantar - bedzie dobrze, musisz byc silna i dzielna, dla Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam pierwsza wizyte u pediatry, wszystko ok, Michas zdrowy, musimy tylko skonsultowac bioderka u ortopedy bo w szpitalu mial usg i z jednym stawem moze byc cos nie tak, ale mam nadzieje ze po konsultacji wyjdzie ze wszystko ok jest, bo u Malego nic nie widac zeby cos sie dzialo :) no i niedlugo szczepienia, chyba zdecydujemy sie na 5w1, na zółtaczke i rotawirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
O kurcze szczepienie 5w1 :) nigdy nie słyszałam o tym, ale dobrze wiedzieć ;) A ile coś takiego kosztuje? Domi u nas imię wybrał mój mąż :) i synuś będzie miał na imię Wojtuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - jeszcze sa szczepienia 6w1, ale pediatra powiedziala ze te 5w1 sa lepsze :) te 5w1 to błonica, tężec, krztusiec, polio, hib - jedna szczepionka na te wszystkie, 6w1 maja jeszcze na zoltaczke, ale polecila wziac na zoltaczke osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta 5w1 chyba cos kolo 130 zl, a rotawirusy chyba 200, bede 30 kwietnia wiedziec bo musze sie z pania od szczepien umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unis o bólu porodowy szybko się zapomina zwłaszcza z chwilą tak jak pisze merci zobaczy się maluszka i nagle nie istnieje żaden ból bo twoje myśli i cala uwaga jest na dziecku:-) merci z bioderkami napewno wszystko ok zrób usg kontrolne ja byłam w 4 tygodniu a teraz nam się zgłosić w 3 miesiącu emi w czerwcu umnie rotawirusy 200 no i mamy dwa szczepienia w przychodni ale nic za nie nie płacę jedno to druga dawka tego co było w pierwszym miesiącu i drugie jakieś oo raz pierwszy nic mi o szczepionka 5 w 1 panie nie mówiły ale może umnie to wygląda inaczej jako ze wczesniak wychodząc ze szpitala dali mi taka kartę ze szczepieniami dla niej:-) powiem wam dziewczynki ze masi znajomi tez spodziewają się dzieciaczków jedna para na końcówkę maj:-) będzie dziewczynka i nasi dobrzy znajomi na sierpień będzie chłopczyk:-) emi będzie miała towarzystwo:-D Michał dużą ma ta przepuklina konieczna jest operacja bo czytałam ze laparoskopi jest całkiem dobra metoda:-) dużo zdrówka niech wszystko będzie dobrze ja we wtorek jadę z emi na kontrolę na odział neonatologi do szpitala tez się o nią boje:-( beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wczoraj pożegnałam się z położna ostatnia 6 wizyta była tak mi smutno się zrobiło bo otoczyli mnie i emi wspaniała opieka zdążyła mi emilke i teraz pod koniec 6 tygodnia waży juz 3640 i dalej odciągam jej mleko swoje a potem pomału od 3 miesiąca wprowadzić jej enfamil premium 1 położna nam poleciła:-) zbliżone do składu mleka mamy beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - we wtorek mamy wizyte u ortopedy, mam nadzieje, ze powie, ze wszystko ok :) a my tez mamy enfamil, wydaje mi sie ze Michasiowi smakuje, nie ma problemow z brzuszkiem ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam na krzywej cukrowej czy jak to się tam nazywa... zgaga mnie męczy po niej strasznie :P mam wynik ale nie wiem nic jak zinterpretować a w internecie nie będę patrzeć :D Właśnie Dorcia daj znać co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Mantar bedzie wszystko dobrze na pewno :) najgorszy jest tylko widok placzacego dziecka i jego smutnego wzroku jak je kluja;( przeszlismy przez to w szpitalu. My we wtorek mielismy szczepienie, szczepilismy tymi bezplatnymi starymi sanepidowskimi szczepionkami, jedynie blonnica tezec krztusiec byla z tych platnych bo jest bardziej oczyszczona, ale dostalismy za darmo bo zalecenie od neurologa bylo. Sklocilismy sie z pielegniarka bo kazala nam sie ttłumaczyć dlaczego nie chcemy tych skojarzonych, ale to nasz wybor i zalecenie neurologa, lekarz nie mial nic przeciwko a pielegniarka sie burzyla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balam się tych nop ( niepożądane odczyny poszczepienne) ale na szczescie Franek nie mial goraczki ani zadnych zaczerwienien w miejscach uklucia,ale przez kilka godzin byl bardzo apatyczny, tylko spal co u niego jest dziwne i marudzil;/ ale po poludniu na szczescie juz sie usmiechal i bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki caly czas Was podczytuje mimo, ze nie pisze za czesto. Wszystkim dzieciaczkom i mamusiom zdroweczka zycze:) SYLWIA co tam u Ciebie? Jak starania? Ze starajacych sie tylko my zostalysmy. Napisz cos czasami. Ja koncze juz 2opakowanie visanne a w polowie trzeciego jade na kontrole czy jest potrzeba brania nastepnych trzech opakowan, czy moze nie i zaczniemy staranka. Oj nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basiak cieszę się że się odezwałaś :) Kciuki za Ciebie i Sylwię dalej zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, Sylwia - piszcie czesciej, teraz czas zebysmy my Was powspieraly i trzymaly kciuki za Was :) to jest szczesliwe forum, mowie Wam ;) mam nadzieje, ze Sykatynka podczytuje nas czasami i ze wszystko u niej ok :) pogoda u mnie swietna, cudownie jest chodzic z wozeczkiem, dzisiaj Michas skonczyl 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci ja tez często myślę o Sykatynce... Nawet jestem trochę na nią zła :( Odeszła od nas tak bez słowa :( Po jej ostatnim wpisie wręcz martwiłam się o nią :( A co do wózeczka i spacerków aż Wam zazdroszczę :) ale tak pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis kochana i na nas przyjdzie pora na spacery z wózeczkami,mam nadzieję że i Ty jakąś pogodę będziesz miała ładną :) u mnie dzisiaj już 25tc, także leci szybko. Właśnie szkoda że Sykatynka się nie odzywa :( A Dorcia widać na fb ma gości więc pewnie nie ma czasu :) A ciekawe jak u Edki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez widzialam ze u Dorci wszystko ok, bo sie martwilam, ale mowila ze mama przyjezdza wiec pewnie zajeta :) beatka - ladny kolor wozeczka, widzialam na fb :) jestes zadowolona z wozka? ja bardzo, a nawet zachwycona jestem, bo lekko sie prowadzi, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie te wózeczki? ja już nie wiem czego szukać :( mi podobają się wózki w jednym kolorze, musi być na tereny ciężkie :P mąż mówił, że jak był wczoraj w mc donaldsie to widział parę z dzieckiem w x-landerze w gondoli i mówił, że jakby dziecko wyprostowało nóżki to pewnie by się nie pomieścił :O ma zaledwie 75cm, nie wiem już nic :( a jakie koła lepsze ? pompowane czy piankowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - mamy z beatka Camarelo wozeczki :) ja jestem bardzo zadowolona, ma kola pompowane (duzo jezdzimy po lesie, parchach, nierownej nawierzchni) i sa super, gondola jest bardzo duza, wieksza niz standardowa - i tu tez widze roznice, bo u kolezanek w wozkach dzieci jakies takie "obcisniete" jakby gondola za mala byla, a u nas w gondolce Michas lezy komfortowo, ma duzo miejsca :) wozek jest lekki, bardzo latwo i lekko podjezdza sie pod krawezniki, rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny :) ja już po prenatalnych. Potwierdzony chłopak :) wszystko ok :) waga 370g a dzisiaj mamy 21 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak jak merci wozeczek jestem bardzo zadowolona jest super lekki i taj jak merc***isze dużą gondola a nie taka maleńka prowadzi się rewelacyjnie dziś dzwonilam do przychodni dowiedzieć się o szczepionki i to będzie albo 5 w 1 albo 6 w 1 to zdecyduje pani doktor po zbadaniu emi i nic nie płacę gdyż wcześniakiem mają darmowe szczepienia tylko doustnie za rotawirusy to 200 trochę się boje tych szczepień żeby nic jej nie było ciągle się o nią boje niestety pobyt w inkubatorku sprawił że wciąż jest we mnie taki strach o nią nie potrafię tego opisać my jutro jedziemy na oddział neonatoligi mam nadzieje ze emi przybrala i urosła a w czwartek udało mi się załatwić poradnie rehabilitacji będziemy miały kontrolę ale już prywatnie :-) unis fajnie ze chłopczyk gratulacje to już poloneza za tobą teraz już szybko zleci:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczynki. Nie było mnie długo bo moi rodzice przyjechali ale jutro już wracają do polski. Trochę mi smutno i rzeczywiście nie miałam czasu pisać. Zosia ma trochę kolki ale dajemy jej lek i jest dobrze. Karmie ją mlekiem sztucznym mam jeszcze swoje ale go już nie chce. Tak to jest cudowna. Gorzej ze mną. Rozeszedl mi się szew i wygląda to okropnie. I te hemoroidy nie dość że okropne to jeszcze bolą. A wygląda to nie powiem jak bo mam na zewnątrz. Później was podczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - gratuluje synka :))) dorcia - szkoda ze rodzice juz wylatuja, napewno mialas duza pomoc przy dziecku, zawsze to troche latwiej :) a Ty bierzesz jakies leki? wiem ze jest jakas masc na wlasnie takie rozejscie szwow, ze ladnie sie skora goi, ale nie wiem jak sie ta masc nazywa, musialabys poszukac w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis gratuluję małego Wojtusia :) i super, że wszystko dobrze :) ja w środę podejrzę moją dziewczynkę :) a Ty jak się czujesz? jak z tą szyjką? Dorciu faktycznie Zosia jest prześliczna :):) a Ty bidulko uważaj na siebie ;* dobrze, że rodziców miałaś przez troszkę :) a co dajesz maleńkiej na kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Dorcia współczuję Ci chyba najbardziej tych hemoroidów... A jak Twoje piersi? Domi nie wiem co z moją szyjką. Wizytę u mojej gin mam za tydzień i wtedy coś się dowiem. Dzisiaj oddawałam mocz na posiew i też wyniki za tydzień. A Ty jak się czujesz? Wyniki masz dobre? Bierzesz jeszcze luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak z wynikami, mam trochę parametrów niskich i wyższych ale nie będę sama interpretować w internecie :) nie mam pojęcia też jak z tą krzywą, na czczo mam cukier w normie a godzinę i dwie po nie wiem czy to dobre :P na toxo czekam, bo w piątek dostałam telefon, że pękła im probówka i dzisiaj byłam na powtórce. A czuję się dobrze ;) mam zawroty głowy i bóle ale do zniesienia :) luteinę jeszcze biorę ale to już pewnie ostatnie dni. W środę wszystkiego się dowiem :) u Was też tak cieplutko? j dopiero wróciłam z dworu, siedzieliśmy z mężem pół dnia przy grillu, jest tak fajnie , że szkoda w domu siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda cudna byla, teraz jest burza :) powiem Wam, ze bardzo fajnie sie tak spaceruje z dzieckiem, i maly dotleniony i ja :) a w weekendy maz mi wozek wyrywa i mowi ze ja na spacerach jestem codziennie a on w pracy to weekendy sa jego :) i bitwa o wozek jest :) :) jutro mamy ortopede, mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie ok no i ze maly da sie zbadac bez problemu :) rany dziewczyny, Wy juz w polowie ciazy, jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×