Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy lubienie takich figur to norma,czy fetysz ?

Polecane posty

Gość gość
>>>No wiem ze sa fałszywe,ale przynajmniej się nie oszukuję i nie pocieszam ze faceci lubią grubsze<<< To spytaj się swojego faceta: dlaczego z Tobą jest? :D. Choć jak baba sobie coś do móżdżka sama wbije, to nawet młotkiem tego nie wybijesz :D :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy musi, ale jak chłopak(i) lubią to też ich nie wyzywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to sa wyimangoane komiksy i stereotypy,poza tym przy tych dużych biustach i tyłkach kobiety na tych komiksach maja płaskie brzuchu i wygląda to dośc nienaturalnie.Więc nie porownuj komiksów do realnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jaki komiks dla dorosłych bym nie otworzył, to tam seksbomba ma wielki biust i tyłek smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif . Ciekawe: dla kogo oni te seks-komiksy drukują smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif" zapomniałeś idioto o tym, ze każda w takim komiksie ma talię osy i szczuplutkie, długie nogi + nienaturalnie duże cycki i mocno wystający tyłek (niekoniecznie duży) :D to jest karykatura matole, a nie odzwierciedlenie rzeczywistości, ale widocznie tobie tylko komisky i jpg zostały skoro tak się nimi podniecasz :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórych podnieca więcej ciała,mnie czasem też :-) a jestem babą,ja jestem szczupłą ale zgadzam się że kobiety częściej dokuczają a potem fałszywie pocieszają lisice wredne ,oczywiście miłe kobity tez się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale to ten debil misio zaczął wyzywać pravika, który woli szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>nie każdy lubi takie wieloryby w jakich ty gustujesz i nie każdy musi lubić ja też wolę szczuplejsze<<< Dlatego Ty, prawictwo i itp. onaniści kontaktujecie się z kobietami wyłącznie na Kafe :D, a ja zajrzałem tu po raz pierwszy od kilku miesięcy. Nawet mi się nie chce szukać hasła do zalogowania :). Zresztą zaraz Was opuszczam, bo REALNY świat zmusza mnie do realnego działania :). Dobrej nocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie za gruba. nie lubię takich herszt bab. wolę szczuplejsze i subtelniejsze figury ze szczupłymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Ale to sa wyimangoane komiksy i stereotypy<<< No właśnie. Z tego wynika, że stereotypem seksbomby nie jest płaska deska bez tyłka, ale cycasta i dupiasta dziewoja. W rzeczywistym świecie taki biust i pośladki może mieć tylko dziewczyna z nadwagą :). A teraz przepraszam, bo muszę skończyć wydruki i lecieć to jeszcze wysłać na poczcie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak debilu, bo jak ktoś nie lubi tłustych wieprzy to musi być onanistą i jaką jeszcze bzdurę wymyślisz? prawda jest taka, ze większość woli szczuplejsze/średnie, takie lochy jakie ty preferujesz to nazywane sa pasztetami przez większość, faktów nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe bo ja nie widzę zeby faceci się uganiali za grubaskami,wszyscy wolą szczupłe.Tak naprawde przysłowiowe deski zazwyczaj nie moga się odpędzic od facetów zwłaszcza jak są do tego ładdne albo zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idąc tym tokiem myślenia to stereotypem jest również miktro-talia, płaski brzuch i długaśne, szczuplutkie nogi - a to może mieć tylko szczupła kobieta. baranie :D a co do tyłka i biustu to chodzi o proporcje kretynie, nie o wielkość samą w sobie owych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa tylko gruba locha może mieć biust i krągły tyłek, co za bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego miałby to być fetysz, to po prostu sprawa gustu. Jeden lubi chude, drugi szczupłe, trzeci grube a jeszcze czwarty nawet otyłe. Przypuszczam, że większość lubi szczupłe ale to nie zmienia faktu, że pewna część będzie wolała chude lub grube. Sama mam moim zdaniem bardzo ładną, szczupłą figurę ale nie rozumiem tego ślepego udowadniania innych szczupłych lasek, że WSZYSCY faceci lubią właśnie takie szczupłe dziewczyny. Takie niepewne siebie jesteście, że nie umiecie zrozumieć, że gusta są różne, a to że mam fajną figurę nie znaczy, że będę pociągająca dla każdego faceta? A ten lubiący grubaski facet nie jest jakimś nienormalnym dziwakiem tylko zwyczajnie taki ma gust. To tak jakbyście stwierdziły, że każda nie lubiąca brunetów na pewno kłamie, jest z nią coś nie tak i w ogóle dziwaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury gadacie. Najważniejsza jest TWARZ... co mi po kobiecie z ładną figurą, opaloną, zadbaną, ładnie ubraną, JAK MA MORDĘ JAK NIEWYPAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 spójrz się na swoja mordę,twarzy nikt sobie nie wybiera,ale figura jest zallezna od mnas.Więc sprawiedliwiej jest oceniac po figurze bo kazdy moze miec ładna figurę jesli chce.Ale faceci większa uwage zwracaja na cialo przynajmniej większośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałem wszystko, więc mogę na wasze kalumnie odpowiedzieć :D. Cieszę się z tego, że nie tracę już czasu na dyskusje z półgłówkami, którzy nie rozumieją tego, że LUDZIE MAJĄ RÓŻNE GUSTA. Jednemu podobają się zaokrąglone, a innemu wychudłe kobiety. Nie ma czegoś takiego, jak norma, której WSZYSCY MUSZĄ SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ. Ta norma, to właśnie wymysł półgłówków. Dlaczego półgłówków? Ano dlatego, że dla nich cała kobiecość mieści się WYŁĄCZNIE W KSZTAŁTACH. Dlatego nazywam ich półgłówkami i dresiarzami. Dla człowieka posiadającego nieco bardziej rozbudowaną psyche, sylwetka kobiety jest tylko jednym z elementów, które go do niej przyciągają. Dlatego półgłówki częściej zdradzają. Dla nich ciało, to ciało - liczy się sztuka :D. Nigdy nie twierdziłem, ze podobają mi się wyłącznie kobiety z nadwagą. Moja największa miłość była wysoką "tyczką" z małym biustem i wąskimi biodrami. Była dla mnie jednak najpiękniejszą kobietą świata, bo ją KOCHAŁEM. Treści tego słowa półgłówek NIGDY NIE OGARNIE :(. Przyznaję, że lubię u kobiet duży biust i dużą pupę, a te atrybuty posiadają zazwyczaj dziewczyny z nadwagą. Dlatego zaakceptowałem ich nadwagę i polubiłem okrągły brzuszek :) i pełne uda :). Półgłówkom również podobają się duże piersi i okrągły tyłek. Tyle, że oni są półgłówkami, bo wierzą, że postacie z komiksów mogą istnieć w rzeczywistości :D. Nie przeczę, że takie kobiety zdarzają się :), ale zdarza się również wygrana w totka, co wcale nie oznacza, że WSZYSCY SĄ WYGRANYMI. Ja wolę okrągłą rzeczywistość z brzuszkiem i fałdkami od niespełnionego marzenia i seksbombie z komiksu :D. A półgłówków pozostawiam przy lekturze fascynujących tematów z gatunku: jedzenie własnych odchodów :D :D :D. Smacznego :D :D :D. Ps. Ja nie kłamię, pisząc o niemałym zainteresowaniu pełniejszymi kształtami wśród moich znajomych. Odnoszę wrażenie, że tutaj (na Kafe) panuje jakaś chorobliwa nienawiść do choćby grama nadwagi. Rozumiem taką PSYCHOZĘ wśród samotnych kobiet, ale "mężczyźni" rzeczywiście zachowują się jak stado małoletnich dresiarzy. Zapewne usiłują w ten sposób "błysnąć" na Kafe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma za grube nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek w maśle
Ale wam przygadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij się grubasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden facet nie lubi zbyt grubych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy: "zbyt gruba kobieta" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np.jak ta na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna laska, żaden fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do laski jej daleko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden na milion lubi takie grube raszple,reszta spoleczenswa woli szczupłe.A tio ze grubaski sa w zwiazkach nie znaczy ze sie poodobaja,jest jeszcze takie cos jak charakter a poza tym facetow czasem nie stac na zgrabne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
zacznijmy od tego , ze ona jest w ubraniu , a ubranie potrafi zakryc niedoskonalosci figury . Gdy sie rozbierze moze być dużo gorzej .. Wiem jak wyglądają otyłe panny nago .. Zle albo bardzo zle. nie ma takiej ktora by wygląda dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 masz fetysz i tyle,to nie jest figura do której wzdychaja faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×