Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Braniecka

nieuczciwy klient :(

Polecane posty

Gość Braniecka

Mam problem i to dość poważny. Po wielu latach pracy w kiepskiej firmie za marne grosze, parę miesięcy temu otworzyłam coś swojego. Od początku szło nieźle, aż się tego bałam. No i stało się. Jeden z moich klientów oszukał mnie , chociaż na początku współpraca układała się pomyślnie. Jak już wspomniałam, jestem nowa w branży i trochę boję się zaczynać od sądzenia. Co radzicie? Zgłosić tę sprawę gdzieś czy spróbować się z nim jeszcze dogadać i czekać? Facet po prostu rozpłynął się jak kamfora. Nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia2309
Nie stresuj się, wszystko może się jeszcze dobrze ułożyć :) Trochę wiary! Skoro straciłaś już pieniądze, to nie będę polecać Ci jakichś drogich firm windykacyjnych, ale trochę inną drogę http://vindicat.pl/ Na tej stronie możesz samodzielnie negocjować z dłużnikiem, a gdy trzeba będzie napisać pozew, to zrobisz to tylko za 15 zł! Spróbuj, uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataporska
Trochę nie wierzyłam jak zobaczyłam tę stronę vindicat.pl, bo zdziwiły mnie niskie ceny, jakie tu opisywano, ale dowiedziałam się już, że to wszystko prawda. Sama weszłam właśnie w to i tak zamierzam odzyskać moją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorobores
O szczegóły to musisz już pytać firmę. Ale powyżej masz już jeden przykład, czyli 15 złotych za pozew, wiem też, że za piątaka można napisać pismo do komornika, jakieś opcje są też bezpłatne. Jeśli interesuje Cię temat, to wchodź na stronę i zadzwoń albo napisz maila do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×