Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zimbwa

Lifting bez skalpela

Polecane posty

Gość gabi
Dnia 18.12.2018 o 13:11, pine88 napisał:

Bez skalpela to żaden lifting.

no niby tak chociaż to chyba taki skrót myślowy :D bo jak inaczej nazwać te wszystkie zabiegi bez wymieniania nazw...

Dnia 18.12.2018 o 10:26, xgingerheadx napisał:

ja znam ja znam! Bardzo fajne miejsce, robiłam tam peelingi glikolem no i jakiś czas temu hifu. Wszystko zawsze planowo i bez komplikacji, panie mi pomogły wybrać odpowiednie zabiegi do mojej problematycznej twarzy. Ultraformer to był u mnie końcowy etap całej kuracji i w sumie na niego czekałam najbardziej (skóra po przejściach...). A co byś konkretnie chciała wiedzieć? Jak coś to możesz mi podesłać wiadomość na priv, może będę mogła coś odpowiedzieć. Ogólnie polecam Ci też tam zadzwonić (791 604 604) i powiedzieć jaką masz sytuację, żeby się wcześniej dograć z terminami trochę wcześniej. 

ja bym się chciała dowiedzieć, bo już mi się trochę miesza. hifu to jest zabieg ultradźwiękami, a ultraformer to jest maszyna do tego, tak? ulthera działa tak samo? nadaje się to tylko na zmarszczki czy też na twarz która jakby "gubi" swoje rysy twarzy? aaaa no i też mnie ciekawi czy to jest bezpieczne dla bardzo jasnej skóry

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2018 o 14:06, Gość gabi napisał:

no niby tak chociaż to chyba taki skrót myślowy :D bo jak inaczej nazwać te wszystkie zabiegi bez wymieniania nazw...

ja bym się chciała dowiedzieć, bo już mi się trochę miesza. hifu to jest zabieg ultradźwiękami, a ultraformer to jest maszyna do tego, tak? ulthera działa tak samo? nadaje się to tylko na zmarszczki czy też na twarz która jakby "gubi" swoje rysy twarzy? aaaa no i też mnie ciekawi czy to jest bezpieczne dla bardzo jasnej skóry

Pozdrawiam

Dobra to może powoli i wszystko po kolei. Tak, HIFU to jest zabieg i robi się go ultradźwiękami. Ultraformer i Ulthera to są urządzenia, którymi można zrobić ten zabieg, obydwa wykorzystują podobną technologię, a róźnią się przede wszystkim mocą na plus dla tego pierwszego, bo przy Ultraformerze wystarczy jeden zabieg. Ulthera jest delikatniejsza coś tam też poprawi, ale nie będzie to ten efekt i jest większe prawdopodobieństwo, że trzeba będzie poprawiać, ona była prawie wszędzie kilka lat temu, a teraz się od niej powoli odchodzi.

HIFU się nadaje chyba na wszystkie objawy starzenia skóry, czyli właśnie zmarszczki, brak jędrności, i opadanie twarzy też, bo chyba to masz na myśli? O karnacji nigdy nie słyszałam więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka

nie slyszałam żeby jasna skóra była przeciwskazaniem. przynajmniej nikt mi nic na ten temat nie mówił a sama jestem bardzo blada i nie było problemu z zabiegiem.

jedyne co to to że może być bardziej widoczne zaczerwienienie twarzy. ale to chyba u wszystkich występuje tylko w różnym nasileniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

A ja polecę Wam książkę 🙂 ,,Lifting bez skalpela trening mięśni twarzy''- Christy Gugler. Książka ma fajnie podane ćwiczenia które pomagają zachować mięśnie twarzy w dobrej koncycji. Lepiej tak niż iść pod nóż 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariee11

jasne, że się da 😉 ja wybrałam zabieg VIVACE w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie. Skóra jest pięknie ujędrniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella2019

bezinwazyjny lifting bez skalpela Focus Talus to mój ulubiony zabieg. Kilka razy w roku mąż funduje mi ten zabieg aby później podziwiać moje ciałko. Nigdy się nie odkocham od Focusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

U mnie na podniesienie owalu twarzy bardzo dobrze sprawdził się zabieg za pomoca nici barb 4 d. Zabieg wykonywałam u dr Magdaleny Tyc-Tyki i polecam, znakomity lekarz. Dzięki temu zabiegowi wyglądam dużo młodziej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosowskaka

Robiłam zabieg liftingujący w gabinecie Esthe i pośladki zrobiły się znacznie jędrniejsze już po pierwszej, 45-minutowej sesji więc niedługo wracam po więcej. Sprawdzony adres 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie  robiłam Restylane Skinbooster i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z rezultatu - fajnie gładka i nawilzona skóra. To był idealny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×