Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zimbwa

Lifting bez skalpela

Polecane posty

Polecam wykonanie zabiegu liftingu w klinice Bonadea. Zabieg trwał około 30 minut, a efekty rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Piotr
Najlepsze zabiegi liftingu bez skalpela wykonasz w w klinice Bonadea w Krakowie.Sam spróbowałem i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia55
ja stosuje instant facelift skinchemists, normalnie po 10 minutach mam tak gładka i zliftinowana twarz, ze ciezko bylo mi w to uwierzyc jak w aptece mi to pani polecila. ale działa rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam lifting bez skalpela - Rf z laserem biostymulującym - wyglądam młodziej o 10 lat! Polecam zrobić zabiegi w Poznaniu w salonie Beauty Premium! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfinka91
Myślę, że podjęłaś dobrą decyzję. Ja nie należę do osób odważnych i bałabym się skalpela a to jest jednak metoda na poprawę swojego ciała!! Ja skorzystałam z zabiegów liftingu w klinice Bonadea :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia0916
zabiegu liftingu w klinice Bonadea miałam polecam a efekty znakomite nie ma już i wszystko jest na swoim miejscu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka111
Zabieg laserowy to ostatnio niezwykle popularna metoda odmładzania twarzy. Świetna metoda. Powrót do formy jest dość szybki przy stosowaniu dobrze dobranych kosmetyków. Polecam zabieg liftingu w klinice Bonadea - fachowa i profesjonalna obsługa gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena124
Jeśli chodzi o szybki lifting twarzy to polecam zabieg NIR, daje super efekty! to jest na podczerwień i ja już po jednym zabiegu widziałam uniesiony kontur twarzy, a wykupiłam sobie pakiet 3 zabiegów. Jestem zachwycona i bardzo polecam! a jeśli szukacie tego zabiegu w Warszawie to rekomenduję rękami i nogami, a przede wszystkim twarzą angel factory na ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena124 Czy zabieg jest przyjemny czy towarzyszy mu dyskomfort? Ile trwa taki zabieg na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o odmładzanie twarzy to myślę, że teraz bez większego problemu można znaleźć jakiś skuteczny zabieg. Mnie bardzo zaciekawił ten http://www.marekwasiluk.pl/ellance-sculptra/ chociaż do niedawna myślałam, że sculptra będzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Krawiec
gorąco polecam zabieg liftingu w klinice Bonadea w Krakowie! Skóra ujędrniona i widocznie poprawiona jej kondycja. Świetna i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winylowka
Taki lifting bez skalpela oferuje playskin. Zabieg pielęgnacyjny wykonujemy w domowym zaciszu poprzez nałożenie hydrożelowej maski i wibracji ze smartfona (trzeba pobrać ich aplikacje) pobudzasz krążenie a przez to skóra staje się jędrna i gładka. Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak silny potrzebujesz lifting. Ja na przykład na operację nigdy nie pójdę, ale z tego co wiem są specjalne peelingi chemiczne, po ktorych skóra jest zliftingowana, takie jak pqage i toxpeel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasyterytowa
Bardzo polecam “Venus Freeze”. To taki odmładzający termolifting z zastosowaniem fali radiowych - generalnie bardzo skuteczny. Ja jestem obecnie świeżo po pierwszym zabiegu w Vici Clinic w Krakowie i jestem wprost zachwycona - całość kosztowała mnie 249 zł (gdzie u konkurencji jest to ponad 500), a efekty od razu były widoczne. :) Teraz planuje zapisać się na kolejne dwa zabiegi, by efekt dodatkowo utrwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaBadejas
Poczytajcie też o zabiegu HIFU tutaj fajna strona http://hifu-krakow.pl/ opisująca czego można się spodziewać i jak taki zabieg wygląda. Skoro są takie mozliwości i to całkiem nie inwazyjne to warto korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super się sprawdza zabieg z osoczem bogatopłytkowym - w tej klinice http://www.klinikasfera.pl/ można zrobić u dra Migały :) Efekty naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaniia91
Własnie waham się czy nie kupić mamie zabiegu na termolifting czy może zainwestować w Hifu... Ponoć to drugie jest szybsze tzn jeden zabieg i już , więcej się nie robi, tylko że cenowo trochę drożej... No i ten termo może boleć, a Hifu ponoć nie.. Sama już nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda389
@Melaniia91 - nie ma się co wahać, tylko HIFU!! tydzień temu byłam na zabiegu w jednej z warszawskich klinik właśnie tym urządzeniem i byłam mega zaskoczona jak zobaczyłam swoją twarz "po" - skóra napięta, efekt bym przyrównała do liftingu operacyjnego. :) mama będzie na pewno zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Da się to osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2018 o 13:47, Gość Melaniia91 napisał:

Własnie waham się czy nie kupić mamie zabiegu na termolifting czy może zainwestować w Hifu... Ponoć to drugie jest szybsze tzn jeden zabieg i już , więcej się nie robi, tylko że cenowo trochę drożej... No i ten termo może boleć, a Hifu ponoć nie.. Sama już nie wiem:( 

to mnie właśnie przekonało do hifu, jeden zabieg i można normalnie wracać do pracy, więc w sumie jak się podliczy inne zabiegi to nie wychodzi tak źle. no niestety jakość kosztuje, a w tym przypadku ważny jest dobry dokładny sprzęt, bo po jakichś podróbkach sprowadzanych z Azji nie ma co liczyć na super efekty a to niestety częsta praktyka w Pl... jak jesteś ciekawa zabiegu to zerknij sobie tutaj https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/ fajnie wyjaśnili, jak to w ogóle działa i czego można się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taanetkaa a właściwie o co chodzi z tym sprzętem z Azji? Że jakies Chińskie podróbki ludzie sprowadzają do salonu i biorą za to pieniądze? Masakra takie praktyki.

A czy Ty znasz tę klinikę z linku osobiście? Ładną mają stronę i widzę, że można się umówić za darmo na wstępną konsultację, ale w ciemno trochę strach ryzykować. A ja nie jestem z trójmiasta, więc dojazd to też $$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja znam ja znam! Bardzo fajne miejsce, robiłam tam peelingi glikolem no i jakiś czas temu hifu. Wszystko zawsze planowo i bez komplikacji, panie mi pomogły wybrać odpowiednie zabiegi do mojej problematycznej twarzy. Ultraformer to był u mnie końcowy etap całej kuracji i w sumie na niego czekałam najbardziej (skóra po przejściach...). A co byś konkretnie chciała wiedzieć? Jak coś to możesz mi podesłać wiadomość na priv, może będę mogła coś odpowiedzieć. Ogólnie polecam Ci też tam zadzwonić (791 604 604) i powiedzieć jaką masz sytuację, żeby się wcześniej dograć z terminami trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×