Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Najszybszy w mieście

Oda do Łodzi

Polecane posty

No przestań Cizia ;) Jaki szacunek? Pewnych osób nie nauczysz szacunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy ty sama siebie nie szanujesz, inni też cię szanować nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, ciz spadaj stąd, za ciotkami chodza spamerzy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
mam życzenie jedno dziś😴 by na deser był jakiś fajny ptyś by żeberka były z grilla 😴 więcej fanaberii z mojej strony na dziś ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos ty, ona się zachwycała wilkiem tylko jak był popularny, wtedy z chęcia mu robiła dobrze na pieterku, teraz go olała, bo stał sie posmiewiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a wieczorem schłodzona Finlandia😴 i wtedy nie obchodzi mnie nic, nawet jakby panowała malaria 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 14.02 masz racje, ciekawska latała za wilkiem suczysko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to ona umie latać?😴 fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie fakt, ale tylko dopóki nie psuł jej wizerunku, teraz nie opłaca się jej z nim pisać, bo wilk sie tu skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jej wierność :-( hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cizpa, na szacunek trzeba zasłuzyć, a tobie do tego daleko niestety. Nikt tego nie dostaje z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobiętą należy mi się szacunek, Ciekawska jesteś idiotką skoro masz tak nieskomplikowane myslenie, widzę też że nie mozesz tu sobie popisać :D Więc chyba nie tylko ja tak myślę,\ bez pozdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
brak szacunku do kobiet wynosi się z domu 😴 przykre jest to że ktoś nie był na tyle rozwinięty umysłowo że potrafił to zrozumieć, gdy -nie wątpię -rodzice mu to wpajali, a jeszcze gorzej jak w dorosłym życiu dalej mu tego brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, mój drogi, mozna wyjść z najgorszej patologi ale każdy od razu wyczuwa, kiedy osobie należy sie szacunek a kiedy nie. Dla mnie tez pisanie o rznięciu, cyckach, pchaniu i połykach nawet na głupim forum nie ma nic wspólnego z kobiecością i dla mnie taka kobieta na szacunek nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
wiesz na czym polega wielkość faceta?😴 na tym że nawet jak uważa że kobieta jest dziwką, to zostawia to dla siebie, a nie opisuję to na forum, które służy raczej do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem facetem to raz dwa -mam prawo wyrazić swoje zdanie trzy -zgadzać się ze mna nie musisz cztery - prowadź mowę obrończą, bo nie masz innego wyjścia, ale zobacz reakcje na " pewne osoby " a przekonasz się, że nie jestem w tej opinii odosobniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naju jezeli forum słuzy do zabawy to po kiego wała Ci/z/pa wyjeżdża z szacunkiem ? bo nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zrobiło się nie przyjemnie :( Niektóre wpisy nawet nie są warte komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
wyjątkowo dziś wszedłem w poważną dyskusję z kimś anonimowym jeśli jesteś kobietą to niestety jeszcze gorzej, bo dla wartościowego faceta nie ma nic gorszego niż kobieta która wyzywa drugą od suk itd, tym bardziej bazując tylko na forum 😴 Gościu nr 2 a właśnie dlatego że nawet przy zabawie , należy szanować drugiego człowiek ( nieważne jaki by ten człowiek był), no ale Ty możesz tego niestety nie zrozumieć , co jest bardzo przykre😴 skończyłem na dziś z Wami dyskusję, Miłego Wam życzę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde wytłumczenie dobre jak sie ma braki w realu i tylko na forum ma sie odskocznie i namiastke seksu. A co do tego szacunku do się zgodze z przedmówcą. Nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj, nie myl zabawy z szacunkiem. Gdyby w oczach innych zasługiwała na szacunek to by ją od su.ki nie wyzwał tylko pominął milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo taak, bo dopóki piszą o seksie jak lafiryndy za 50 zł to jest ok i każdemu ma to pasować, a jak ktoś się odważy je podsumować to od razu - Gdzie jest Szacunek ? buahahha Ciekawska jesteś obłudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
czego zatem Tobie/Wam brakuję że znajdujecie satysfakcję w obrażaniu kobiet ?😴 nie musicie odpowiadać, to pytanie retoryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same się obrażają, stawiają się w pozycji przedmiotu. A przedmiot się przestawia, nie szanuje, nie dba o jego uczucia. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×