Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy! dostałem wezwanie o co chodzi? ktoś wie?

Polecane posty

Gość gość
Mój mąż kiedyś dostał list z sądu rzekomo polecony ale otwarty i jeszcze położony na wycieraczke Zadzwoniłam na pocztę z pytaniem czy przeczytać im jaki jest sposób doręczenia listu poleconego? A baba mi mówi że to list zaniesli komuś kto tak samo się nazywa i im odniósł na pocztę bo nie do niego Pół wsi i miasto przeczytało i nawet przepraszam nikt nie powiedział Co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama dostała list sąsiadki i przez przypadek otwarła i się z dziwiła potem patrzy a tu nazwisko inne ale adres nasz to dopiero było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie mój numer domu i wszystko, tylko treść nie do mnie! Jeszcze ja bym mógł jej sprawę założyć za takie traktowanie przestępce ze mnie zrobili co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem, byłem w sądzie, sprawdzili akta i okazało się, że to za abonament rtv. teraz z urzędu dają albo kara grzywny + odsetki + zapłata za te niepłacone lata albo zawiasy.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwarla :O co to k***a za slowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella31
Masakra z tymi pismami z sądu. Nie mieści mi się w głowie, jak takie ważne listy mogą trafiać do złych adresatów. I skoro takie sytuacje się zdarzają, dlaczego doręczyciele nie ponoszą konsekwencji? Zresztą to działa w dwie strony. Wysyłając list do sądu inpostem też nie możemy być pewni, że dotrze na czas. Tu fajny artykuł na ten temat: http://www.kancelaria-szip.pl/strefa-wiedzy/227,nie-skuteczne-doreczenie-pisma-w-postepowaniu-przed-sadami-administracyjnymi.html . Warto poczytać, żeby sobie oszczędzić problemów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×