Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy czy depilujecie ....?

Polecane posty

Gość gość

Mamy czy depilujecie ci**e? Bo ja tak. Nie lubię ani jednego włoska. Jak kupowalam z dobrą koleżanka ubrania, pokazalam jej fajne majtki. Ona ze takich nie lubi bo owłosienie widać na co ja , to nie depilujesz? Spojrzała w na mnie jak na kretynke jak i powiedziała czy ja tak, a potem ze jestem nie normalna, że dziwne zew takiej sytuacji mam dziecko itp . Niby z nia gadam ale zdziwiona bylam i jestem od dwóch dni na jej teksty. Ja po prostu nie lubię tego owłosienia. Mój mąż to zaakceptowal. I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma z tym wspólnego posiadanie dziecka? O co jej chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie o to,ze przy ogolonej pipce latwiej o infekcje. Ja jestem w ciazy i lekarz zabronil mi sie golic,ale przed ciaza zawsze bylam gladziutka. Po porodzie rowniez zamierzam sie TAM golic. Nienawidze miec wlochatego bobra. Moj facet tez dba o higiene i goli sobie jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2,5 letnie dziecko i od dawna się depiluję lubię być wydepilowana bo czy strój kąpielowy inaczej wygląda czy seksowna skąpa bielizna... Mój mąż też lubi jak jestem wydepilowana sam też się depiluje ale nie jakoś często dopuszcza u siebie włosy powiedzmy do pół centymetra czasami dłuższe i ja też wolę jak jest wydepilowany bądź ma krótkie owłosienie i tyle. Zaraz pewnie ktoś napisze, że są to zapędy pedofilskie :) Nic z tych rzeczy może dlatego, że jesteśmy młodzi ja 29 mąż 32 starsze małżeństwa nie zawsze lubią depilację i ja to szanuję, natomiast nie rozumiem autorko twojej koleżanki co ma depilacja do posiadania dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora. Czemu w Ciąży nie można? Ja się golilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie ja w jej oczach to juz w ogóle byłabym złem wcielonym - bo wydapilowałam się raz a dobrze - czyt. laserowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje taka depilacja laserowa? Po tym już nie odrastają włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazaj mnie,ze jestem chora,bo to nie ja wymyslilam ten zakaz tylko moj ginekolog. A to dlatego,ze mialam kilkakrotnie plamienia. I w zwiazku z tym,zeby znmniejszyc ryzyko infekcji zabronil mi sie golic na czas ciazy. Po prostu,zeby nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat. Gole sie odkad pamietam. Kazdy partner z ktorym bylam tez sie depilowal. Jestem w ciazy od poczatku gole na zero i nic mi lekarz nie powiedxisl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zwrocil na to uwage ze wzgledu na plamienia niewiqdomego pochodzenia. Zreszta przez to mamy zakaz seksu do konca ciazy,wiec mojego bobra maz i tak nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie depiluje,teraz jestem w 9 miesiacu ciazy i nie wyobrazam sobie miec tam zarosniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie je wydepilowane ja dziewczynki 5 letnie. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie nie depiluje,jedynie okolice bikini aby włosy z majtek nie wychodziły,kiedys się depilowałam za zero ale mój obecny partner tego nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to robicie? Bo ja maszynka i jest masakra, bo odrastaja coraz mocniejsze icoraz dalej nam ciemne wlosy (juz na wewnetrznej atronie ud) wiec coraz dalej sie gole Ii takie kolo. Zastanawiam sie nad woskiem w salonie. Co myslicie? Jakie sa efekty? Jakie inne dobre sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×