Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolamalina

planujace ciaze 2015

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki. Skoro tu jestescie to zapewne tak samo jak ja planujecie ciaze. O ile mozna ja zaplanować.: ) to bedzie moja pierwsza ciaza dlatego chcialabym bysmy nawzajem dzielily sie informacjami, uwagami i problemami. Mamw sobie wiele niepewnosci i pytan. Milo bedzie mi sie z Wami nawzajem wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam juz dziecko ma 6 lat I chce jeszcze jedno tylko jakos to odkladam, najlepiej by bylo jakbym wpadla, to wtedy juz bym musiala urodzic i bylo by ok , a tak to mysle jak bedzie z ta ciaza, zeby nie za duzo przytyc, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manini1509
witajcie . ja mam 2 dzieci 7 lat i 3,5 i czasami w rozmowach z mężem przewija się temat 3 maleństwa. wiem, że teraz posiadanie nawet 2 dzieci to dla niektórych już dużo ale jeśli oboje z mężem pracujemy i mamy soje mieszanie itp. to myślę, że jakoś to będzie :) trochę się waham ale która z nas się nie zastanawia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja własnie dziś wróciłam od ginekologa i już nic nie rozumiem.. Lekarz najpierw wykonał usg dopochwowe i powiedział że ciąży nie ma pózniej zauważył pecherzyk i powiedział że nie powinno go tam być co gorsze powiedział że może być to ciąża pozamaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×