Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o odpowiedz na jedno krotkie pytanie, glownie panow ;) panie tez zaprasz

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego to rozkminiam to moja sprawa. A życie mam bardzo ciekawe. Na tyle, ze na kafe jestem raz na kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była tylko propozycja zakładu co oznacza prawdopodobieństwo z jakim oceniam wystąpienie danej sytuacji od 51% wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda zona czy partnerka jak kto woli, jest wizytowka swojego faceta. Jak o siebie dba to zle bo wydaje kase na p*****ly, jak nie dba to tez zle bo zaniedbana i szuka mlodej i zadbanej . :-\ Na wszystko trzeba miec pieniadze drodzy Panowie. Ja jestem zadbana ale jeszcze Mloda wiec extra drogich mazidel nie kupuje ale z czasem to sie zmieni. Pzdr:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takich niby pierdołach i drobiazgach najlepiej poznaje się człowieka, nie wiedziałeś ? To już wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest psychologia. Nic więcej ;) jeżeli facet np. na początku znajomości widząc kobietę, nakładająca tylko tusz na rzęsy wyskakuje z pytaniem "po co się tak stroisz jak tylko na zakupy idziesz !?" to kobiecie powinna zapalić się czerwona lampka. Facet moze okazać się na maksa zaborczy... Nie mowie, że to przeżyłam, to tylko szybki przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie zapyta po co zabiera ze sobą kondomy w rozmiarze innym niż jego wacek tzn, że jest mężczyzną bluszczem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetnaluzie
Robta co chceta byle nie szła na to fortuna w ciągu miesiąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Cię to bawi to nie jesteś zbyt powazna osoba. Nie widzę sensu dalszej dyskusji :) GAME OVER ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
Jestem za. Bardzo lubię tzw. kobiety zadbane, które przykładają wagę do swojego wyglądu. W pewnym sensie traktuję to jako inwestycję w zadowolenie mojej kobiety i swoje. Trzeba zachować umiar, nie skupiać się na samym wyglądzie, to jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
Doczytałem rozmowę :D Jakoś mnie to śmieszy, gdy mężczyźni tak się upierają, że nie lubią kobiet umalowanych, że nie potrzeba tego, tamtego. Owszem, są tacy, którzy lubią tzw. naturalność, ale z obserwacji zauważyłem, że jest wielu takich mężczyzn, którzy tylko mówią, że lubią, gdy tak naprawdę szukają wzrokiem kobiet "zrobionych". To "zrobienie" wymaga umiejętności, czasu i trochę pieniędzy. Ja chętnie się do "zrobienia" mojej kobiety, dołożę nie tylko finansowo, także swoją cierpliwością i zrozumieniem. Co do inteligencji. Jedno drugiemu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny zakład: error dream jest kobietą;) tymczasem spadam. wpadne za 20min na roztrzygnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
Nie jestem kobietą :D Niby dlaczego? Niech ci się nie wydaje, że twój punkt widzenia, jest jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby była jasność: Ja też zawieszam oko na "zrobionych" kobietach bo trudno żeby coś kolorowego i błyszczącego nie przykuwało wzroku ale zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz nachalnego rzucania się w oczy jest to jedynie uwarunkowanie kulturowe. A ja nie lubie być warunkowany. xxx jesteś kobietą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przykładu bardzo prosto zresztą. W świecie, w którym o przeżyciu decydowałoby ukrywanie się i kamuflaż takie zachowania budziłyby odrazę. Druga sprawa, że ciężko byłoby się partnerom odnaleźć. xxx Makijaż, wlosy, i reszta tego typu usług mają służyć wyłącznie zwróceniu uwagi samców i niech nikt mi nie wmawia, że robi to ""dla siebie" bo t bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
Jesteś idiotą :D Bo jesteś "uwarunkowany", ale nie lubisz. To się nie oglądaj. Z prostej sprawy robisz problem o wymiarze społecznym. Można wszystko drążyć, ale nie zawsze jest to konieczne. Naprawdę, nie rozumiem, że ty nie rozumiesz, że można mieć inny pogląd, inne wręcz kanony estetyczne. Jesteś tak zamknięty w tych swoich przekonaniach, że wiesz lepiej, że popadasz już w śmieszność. Tak, kobiety robią to dla siebie, czyli dla mężczyzn, bo chcą im się podobać. Ależ tajemnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tego nie robie żadnego problemu bo to nie ja założyłem topik pedale. PIsze co myślę i nie moja wina, że tego nie ogarniasz półmózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie przyszedłeś podlizywać blacharom i wpadłeś na pomysł, że im zaimponujesz moim kosztem to źle trafiłeś ćwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
gameover dziś idotą? A wryj byś przypadkiem nie chciał cwelu? x Co to, kobietę będziesz bił? Już nie jestem kobietą? :D Nie bądź śmieszny z tym startowaniem do bicia, to jest internet. Nadrabiasz tutaj, bo agresja już się z ciebie wylewa? Bardzo łatwo dajesz się sprowokować, pewnie w życiu siedzisz cichutko? ;) Nie raz już widziałem, jak obrażałeś ludzi, bo ktoś się z tobą tylko nie zgadzał. Łatwo ci to przychodzi panie coś wszystkie rozumy pojadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siiedzę cichutko? gdzie sie chcesz spotkać żeby mi udowodnić te teze? czekam na propozycje przypominając jednocześnie, że to ty zacząłeś rzucać epitetami. Więc ******* pedale gdzie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
gameover dziś Jak sie przyszedłeś podlizywać blacharom i wpadłeś na pomysł, że im zaimponujesz moim kosztem to źle trafiłeś ćwoku. x I jeszcze taka uwaga. Przy okazji obrażasz kobietę, której zupełnie nie znasz. Na podstawie kilku jej postów, zupełnie bez zastanowienia, przypisujesz ją do pewnego stereotypu, bo bo jak się dziewczyna maluje, to pewnie d****** Nerwicę możesz leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie spokojnie ! Gameover a nie lepiej tak w bardziej inteligentny sposób odeprzeć atak i obelge ? A swoja droga wpisz sobie w Google słowo "blachara" i frazę "zadbana kobieta" iiiiii znajdź różnice :D nawet Tobie nie powinno to sprawić trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co teraz wymyślisz? że nie będziesz marnował na mnie czasu bo i tak masz go mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
Jasne, będę jeździł dla jakiegoś IDIOTY, przez kawałek świata :D Stuknij się w to swoje nadęte ego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wujek. Nie zmieniaj tematu. Gdzie i kiedy. Ostatni raz się pytam. potem będziesz miał ksywkę śmierdzący tchórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze śmierdzący tchórzu. Jak chcesz. tylko więcej nie wysuwaj hipotez, których nie potrafisz udowodnić bo do śmierdzącego tchórza trzeba będzie dodać słowo "skretyniały"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×