Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prosze o odpowiedz na jedno krotkie pytanie, glownie panow ;) panie tez zaprasz

Polecane posty

skąd wiesz, że to kawałek świata. Taką masz nadzieje. Jak będziesz miał pecha to sie okaże że mieszkamy na tej samej ulicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error dream
Ale ja już z tobą gadałem i widziałem rozmowy, nie raz. Jesteś przykrym rozmówcą, który zapala się, gdy tylko ktoś ma inne zdanie. Idź sobie ponarzekaj na usrael, na innym temacie. I zapewniam cię, że nie jestem idiotą i nawet godząc się na ustawkę, nie przyszedłbym sam. Serio, nie mam zamiaru się narażać dla jakiegoś świra, który może wyciągnie nóż i mnie skroi. I za co? Za kilka słów prawdy o twojej chorobie nerwowej? I co, bardzo się zdenerwowałeś? :p Może jeszcze rzuć kilka razy pedałami, to co ulży? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś we mnie rzuca idiotami to mu nie będę ich odrzucał bo staram się być oryginalny. Czyli, krótko mówiąc wszedłeś na tentemat za mną w nadziei, że będziesz mógł mnie zwyzywać od idioty. Baaardzo odważne. szczególnie spod pomarańczy. A tak serio to gdzie i kiedy cie tak zgnoiłem, że aż sie we mnie zakochałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error d vel śmierdzący tchórz
Litości, będę miał ksywkę śmierdzący tchórz, na forum, gdzie nikt mnie, ani ciebie nie zna z personaliów? A nawet gdyby ktoś znał, to co? Umrę od tego, że jeden koleś w napadzie irracjonalnej złości, usiłował mnie obrazić? I weź pod uwagę, że nawet, gdybyś mnie pobił, to przecież tym nie udowodnisz, ani swojej racji, ani znaczenia swojej osoby, tylko przewagę fizyczną. Możemy tutaj się umówić, że masz tę przewagę, mnie to nie przeszkadza. Już więcej nie będę się do ciebie zwracał. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error d vel śmierdzący tchórz
p.s. Nie zgnoiłeś, tylko rozmawiać się z tobą nie da i nie tylko ja to już zauważyłem. Od razu się wk*******asz i nazywasz ludzi idiotami. Sam to robisz, więc spodziewaj się tego samego. Naprawdę trzeba mieć trochę dystansu i dobrej woli. I co charakterystyczne, od razu obrażasz wszystkich. Panią już przeprosiłeś? :D game over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy masz amnezje czy krótką pamięć czy po prostu manipulujesz faktami ale na tym topiku ty pierwszy mnie wyzwałeś od idioty. Oczywiście nieprzypadkowo. Pytanie jakie nasuwa się po przeczytaniu twojego ostatniego postu brzmi: po chuj ze mną rozmawiasz skoro wg ciebie sie nie da? Oprócz amnezji cierpisz dodatkowo na masochizm? Cał ta twoja argumentacja dowodzi jedynie, że nie możesz znieść że jestem od ciebie inteligentniejszy:) Ja tam mogę rozmawiać z każdym io wszystkim a jak ktoś jest idiotą to mu to mówie. Również wtedy kiedy cwaniaczy i tak jak ty teraz manipuluje faktami. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast twj żałosny udział w tej dyskusji miał służyć jedynie odegraniu się i nazwaniu mnie idiotą bez względu na to co akurat pisze. Jak byto nazwać? złośliwością i frustracją? Pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×