Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu narzekacie na Polskę , wciąż , że się tu żle żyje

Polecane posty

Gość gość
No na przykład pałace żydowskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział ze ja chce pokrake wybudować? Dlaczego urzedasa ma mi pozwalać wybudować dom z takim a takim dachem jak ja nie chce dwuspadzistego tylko czterospadzisty? I czemu mam go stawiać przy granicy działki a nie w głębi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myślisz ,że w innych krajach jest inaczej? skąd takie głupawe przekonanie ? wnioski? za granicą np. w DE albo NL są takie przepisy że nawet górki sobie nie możesz usypać jeżeli urząd ci nie pozwoli ! Więszkość z was ma pretensje do Polski i polskich urzędów o coś co tak naprawdę pojawiło się w Polsce dopiero po nastaniu demokracji ! To nie są nasze stare wymagania , bo kiedyś można było budować jak się chce ! To są wymagania i przepisy Unii Europejskiej ! Nie Polski ! więc pretensje do nich albo do siebie że się tak bardzo pragnęło góffnianej demokracji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idziesz ulica, to przyjrzyj sie, domy sa budowane równo kazdy w tej samej odległosci od płotu. Jakby kady był w innej, to wyglądałoby okropnie. I wyobraz sobie, ze masz np domek z ogrodem 500m, obok ciebie sa sasiedzi. Sprzedaja swój dom, a ktos kupuje ta sasiednia działke i ja cała zabudowuje, robiac np. blok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taki w tym sens ...aby nie pozwalać,zabraniać, zakazywać i podporządkowywać według przepisów :) oto cała demokracja i "wolność" w mniemaniu idiotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być jakiś lad przestrzenny ale obecnie domy pomimo ze są dosyć jednolite to i tak są szkaradne. Okropne domy z katalogow. Juz wole te komunistyczne kostki niż te pseudotradycyjne budowle z czerwona blachodachowka, imitacja więźby dachowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa..nic nie jest blokowane, strefa wolnego handlu hahahahaha o naiwności !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,że trolle nie śpią. Mam ochote dać wam okazje do zarobienia na te srebrniki ale doszedłem do wniosku, ze wole się jednak wyspać na wypadek gdyby przyszło mi któregoś z was jakimś szczęśliwym zrządzeniem losu spotkać na ulicy:) Musze wtedy mieć siłe żeby wam skopać te plugawe ryje:classic_cool: Może połame też kilka żeberek;) To byłby piękny dzień. zlać takiego sku rw syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marze o tym żeby was powoli przypiekać na wolnym ogniu, wbijać igły pod paznokcie i urzynać jaja grzebieniem:) Mam nadzieję, że mi sie to przyśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najchętniej trzymałbym was w budzie na łańcuchu chociaż jesteście tresowani. Może czegoś by was to nauczyło i (mało prawdopodobne) dało do myślenia. W każdym razie powinni wam dać podwyżkę bo to zawód wysokiego ryzyka. Aż sie chyba podszkole w informatyce zeby was znaleźć😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dumny z tego , że jesteśmy w UE i w NATO. należymy do rodziny demokratycznych państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzcie jak Ludzie polscy żyją na jakim poziomie coraz lepszym. Białorusini czy Ukraińcy mogą póki co tylko pomarzyć o takim poziomie życia jaki jest w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusk przez lata tworzył w Polsce dobrobyt, zachęcał emigrantów do powrotu na tę zieloną wyspę, słów mu brakło, zeby opisać krainę szczęśliwości stworzoną przez niego i PO. Emigranci nie wrócili, za to Tusk spier'dolił za granicę, a za nim podążyła super minister Bieńkowska w poszukiwaniu lepszego klimatu. Co to za kraj i jaką ma przyszłość, z którego uciekają nawet ludzie tak zamożni i uprzywilejowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×