Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu narzekacie na Polskę , wciąż , że się tu żle żyje

Polecane posty

Gość gość
Tez sobie to próbowałam wytłumaczyć ale może tu chodzi o walkę o dominację na każdym polu. Wiadomo świat cywilizowany musi się bronić przed Islamem, którzy maja ogromne zasoby ropy i w zasadzie bez pieniędzy to bylibysmy w ciemnej d***e i przed Chinami którzy robią ogromna konkurencje. Może inaczej się nie da walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje mi chyba tylko zrobić to o czym w sparafrazowanym z bibli cytacie mówił pewien żołnierz w filmie czas apokalipsy. "i chociaż krocze ciemną dolina to zła się nie ulęknę bo jestem w niej najgorszym sk***y sy nem" Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gosciu. Proponuje więcej tv. Za mało kurfa tv. musisz sie przykuć do fotla unieruchomić głowę i oczy i chłonąć wiedzę...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a skąd mam wchłonąć jak wszędzie kłamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba dyskutować miedzy sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo tu światłych ludzi a mnostwo szarej masy konformistycznej uzależnionej od konsumpcji, którzy wyłącza myślenie za 2000 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie musisz z ta szara masa konwersowac,dyskutuj z tymi z którymi warto i jest o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym państwie sprawnie działa jedynie urząd podatkowy który ściąga małych przedsiębiorców, nakłada kary za byle przewinienie, buduje sobie pałace za publiczne pieniądze i straż miejska ścigająca babcię za puszkę mielonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o czym podyskutujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolegi widze ze masz wiedzę i doświadczenie ja jestem laikiem w tym wszystkim ale widzę to co opisujesz bo ja chce być świadomy,wiec szukam wiedzy na te tematy a w życiu codziennym nie mam z kim o tym porozmawiać ,chciałbym się zapytać co sadzisz o okręgach jednomandatowych?ma to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem ciekawa. Są jakieś JOW ale nie wiadomo co to dokładnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chętnie po czytam jakiejś mądrej głowy opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co by to konkretnie mogło zmienić?nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wprowadzenie JOWów we wszystkich wyborach spowoduje ogromne rozdrobinienie w sejmie i senacie co utrudni i zwolni jeszcze pracę tych organów. można prześledzić co sie działo na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i jak ta forma wyborów sparaliżowała pracę najwazniejszych organów w polsce. JOWy są dobre w społeczenstwie zorganizowanym, obywatelskim, wychowanym a nie w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z troski o swoje dzieci...zaczynam żałować, że powołałam i skazałam je na ten parszywy świat. Polska ma taki mega potencjał w dobrach naturalnych i wszystko blokowane jest przez bandę psychopatów. W innych krajach wiele rzeczy się opłaca, jest popyt..W Polsce kuźwa nic, absolutnie nic się nie opłaca. Mamy tyle żyznej gleby, jak Ktoś już wcześniej pisał żywność eco, aż się prosi, ale nie ! trzeba wszystko rozwalić, sprzedać, żeby tylko Polsce się nie opłacało ! Jak długo jeszcze to będzie trwało i zmierzało w kierunku katastrofy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie jest blokowane. Polska jest w wolnej strefie handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopuki my nie powiemy stanowcze "dość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec musimy stać się społeczeństwem zorganizowanym i obywatelskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopÓki się nie nauczymy pisać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nic nie jest blokowane? Chyba TVN ?nie jest blokowany:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na to by Polscy stali się społeczenstwem obywatelskim, zorganizowanym potrzebna jest wymiana pokoleń. sądze że przynajmniej dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn nie jest blokowany. coś jest wg ciebie blokowane? czegoś nie można robić? prowadzić działalności gospodarczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa pokolenia to tu będzie dosłownie h*j,doopa i kamieni kupa za dwa pokolenie nie będzie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład nie mogę bez zgody urzedasa bez jego widzi mi się wybudować domu takiego jak mi się podoba na swojej własnej ziemi za która place podatki na pensje dla tego urzedasa,nie mogę postawić wiatraka i produkować sobie prądu muszę ten prąd sprzedać państwu i odkupić,nie mogę ściąć drzewa choć stoi na mojej ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze ze nie możesz sobie pobudować takiego domu jaki chcesz! Juz kuzwa dość tych śmiesznych pokrak stoi w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×