Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak zabic milosc?

Polecane posty

Gość gość
wypróbuj antydepresanty, one zabijaja milosc, czytałam kiedys artykuł, po nich spada popęd seksualny, i milosc jest z nim powiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, a możesz coś więcej opisać nt. Waszej znajomości ? byliście kiedykolwiek parą ? czy po prostu znajomymi, a Ty się zakochałaś ? Czy on wie o tym , co czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 27 lat wiec młoda jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy dobrymi znajomymi, wie co czuje, powiedzialam Mu po dlugim czasie ukrywania uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka: mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokochałam Go a wraz z nim zimę i śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyznałaś co czujesz, a on nie odwzajemnia ? nie ma sensu do niego pisać sms-ów z życzeniami, jeżeli zależy Ci na "zabiciu miłości" - wiem, że to kusi, ale on tego nie czuje co ty - zrozum to. Nawet nie ma ochoty Ci odpisać, a jak odpisuje to z grzeczności. W ten sposób "błągasz" go o strzępiki uczucia. A to najgorsze co może być. Im bardziej mu dajesz to do zrozumienia, tym bardziej on ma Cię gdzieś. On Cię nie kocha i nie pokocha - powtarzaj to sobie codziennie, on ma swoje życie, im bardziej będziesz dawać mu o sobie znać, tym bardziej będzie miał Cię dosyć. To poniżające dawać komuś do zrozumienia, że się do niej żywi uczucia, których ta osoba nie chce. Zapamiętaj to, Twoje uczucia są tak piękne dla Ciebie, a dla niego znaczą mniej niż papier toaletowy ....sorry...ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze tak jest, ale to niewiele daje, mimo tego nadal czuje to, co czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez ktos mi sie podoba ale nie mozemy byc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jednak możemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile Ty masz lat !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chowaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Nie łudź się. On nie wróci. Mam to samo. Od miesiaca nie wiem co ze sobą zrobić. Zerwalam kontakt definitywnie, choć łączyła nas piękna przyjaźń. Za bardzo bolało by widywanie się z nim, choć on chce żebyśmy nadal się przyjaznili. Nie dam rady. Teraz tylko jak go wymazać z serca, skoro tak dużo nas łączy. Czas pokaże. Grunt to zacząć coś robić ze sobą, nie pogrążac się w tym i wyjść do ludzi, nowe znajomosci, siłownia czy inne. A on jak do tej pory nie pokochał, to nigdy nie pokocha. Nie miejmy mu tego za złe. Tak bardzo mi go brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam Cię kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie najlepiej to chyba na jakiś czas zająć się swoimi pasjami, odnaleźć coś co się kocha w życiu i to robić. Doradza tak trochę bez sensu bo sama nie umiem zapomnieć o swojej miłości. Nie trwała zbyt długo , ale taka silna więź czułam z tym swoim bylym. I jest era ciężko tym bardziej ze widzę go codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za Tobą Krzysiu
Tez bym chciała, nie ma dnia żebym nie tęskniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×