Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

temat na luzie ile macie dzieci w jakim wieku gdzie pracujecie

Polecane posty

Gość gość
28 lat i pierwsze dziecko w drodze (w sumie za tydzien termin.)Jestem lekarzem, ale mieszkam w Anglii to zarobki troszke inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 lat 2 dzieci pracuje jako behapowiec w prywatnej firnie 5500złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 lat dziecko 9 miesiecy jestem na macierzyńskim , pracowałam jako sprzedawca, 1300 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci mam dwoje 11 lat i 4 lata , ja mam 37 lat pracuje w muzeum z zawodu jestem konserwatorem zabytków ,zarobki są jakie są mam z czego żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) Ja mam 38 lat mój mąż 42. Mamy dwie córki 14 i 11 lat. Od czterech miesięcy staramy się o trzecie dziecko. Ja jestem nauczycielką historii w liceum a mój mąż pracuje w banku. Mieszkamy w 3-pokojowym mieszkaniu. Starsza córka śpi w swoim pokoju a młodsza śpi w naszym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 31l, dziecko 15miesiecy, lektor j.ang, 4000-4500 netto. Staram sie o drugie, a najlepiej dwa na raz. Marzy mi sie 3 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat, dzieci 7 i 5,5, jestem wdrozeniowcem software, zarabiam 6 tys. netto bez dodatkow. Malo, ale na tym stanowisku bywa mniej. Przynajmniej sie nie nudze. Aha, nie mam meza ani alimentow (nie jestem z PL, inne prawo), wiec to moj jedyny dochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat, pierwsze dziecko w drodze, 2500 netto, specjalista ds obslugi klienta, narzeczony 4000 netto praca biurowa, zyje nam sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat, dwoje dzieci 10 i 7 lat, specjalista w firmie it, zarobki na reke 5800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 lat :) troje dzieci : 24, 11 , 7 Księgowa, pani odpłac, ot biurwa w prywatnej firmie :) Zarobki: wystarczajace by sie nie martwic :). Mąz ; farmaceuta , zarobki podobne. Nie mieszkamy w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat. Dwójka dzieci: córka 9 lat syn 7 lat ( od maja starania o trzecie ) Ja nie pracuje , mąż jest pracownikiem biurowym. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Kosmetyczka, 31 lat, zarobki-1800-2500 zł -Mąż 38lat, monter konstrukcji stalowych, zarobki 4000-8000zl Dwoje dzieci-syn 11 lat, córka 10. Mieszkamy w małym mieście w południowo-wschodniej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielegniarka i ratownik medyczny 28l pracuje w panstwowej przychodn (etat plus wl dzialalnosc)i w tyg a na weekend jak dziecko jedzie do dziadkow to prowadze szkolenia z pierwszej pomocy i jezdze na obstawy medyczne. Sama wychowuje syna 4.5roku :-)zarobki w przychodni 1700 netto z dzialanosci zalezy od mc raz 800zl-3tys zalezy jaki mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden syn 14 miesięcy. Nie pracuję. Mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat, 2 dzieci - 6 i 13 lat Pracuje w przedsiebiorstwie meblowym 3.600 netto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 l, pierwsze dziecko w drodze, inżynier produkcji, 4300-5000 pln netto zależy od miesiąca. Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 l. Jestem nauczycielem. Syn 10 l. Corka 4,5. Miesiecznie 2,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 27 lat. Corka 5 lat, syn 4mc. Obecnie jestem na macierzyńskim dostaje około 1900 zł - 80% dochodu. Praca fizyczna w branzy samochodowej. Mąż Górnik- 3500 - 4000 z bonami na reke. Nie ukrywam ze nie jest lekko jezeli nie żałujemy sobie na wyjścia na obiad jakieś nowe ciuchy zabawki dla starszej córki to zyjemy od wypłaty do wypłaty mając 6 tys na reke razem ze świadcZeniem 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mając 6 tysięcy nie jest ci lekko? Ale pie/rd/olisz! Codziennie do knajpy na obiad chodzisz? Super. Jeszcze mi powiedz, że nie masz kredytu na mieszkanie to rąbnę zwłokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy kredyt na dzialke budowlana - 500 zl do tego kredyt na auto 500 zl. Oplaty plus wydatki na dzieci i na życie zostaje 3 tys. Jest ciężko na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat. 13 msc dziecko obecnie wychowawczy. 3200zl na rękę jestem mgr farmacji. Mąż pracownik fizyczny od 3500 do 5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem inzynierem budowy,na reke mam ok 5,500 czasem wiecej 32 lata,roczne dziecko,za dwa lata chcialabyb drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ktoś informacje od was wyciąga... Glupsie jesteśta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto nas znajdzie po tych informacjach?? Przecież nie podaje adresu, miasta i nie wstawiam swojej fotki. Myślę że to zwykła ludzka ciekawość. Nie wypada się pytać prosto w oczy kogoś" hej ile zarabiasz" więc chociaż na kafeterii można się podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:18 internetowy adres IP, nawet pojęcia nie masz kto tu siedzi. Dorośli ludzie a jak dzieci. Dlaczego autor nie podał swoich (nawet zmyslonych) odpowiedzi?? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że ludzie którzy tu odpowiadali nie podali zmyślonych odpowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:30 słuchaj raz napisałaś,że Nie podałaś adresu a teraz, że nie piszą tu prawdy. No odsetek pewnie nie ale większość jak Ty to i owszem. Nie moja sprawa, po prostu uprzedzam bo zauważyłam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta z zagranicy po wuj się tu komentuje, chyba, ze ślepa, nie widzi, że u nas w polsze wynagrodzenia to jałmużna nie pozwalająca na godne życie i nie pozwalająca zdechnąć z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj i co komu z takich danych. Mieszkam w jednym z większych miast, 25 lat I zarabiam 3-6 tys miesięcznie na własnej działaności - kosmetyka. Pracuje sama dla siebie i to mnie powstrzymuje przed posiadaniem dzieci. Mój partner zarabia podobnie co ja tez na własnej DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisarka, tłumacz przysięgły, "rycząca czterdziestka". Matka piątki dzieci: 20- latka, 16- latki, dwóch 10- latków i 6- miesięcznej królewny. Mąż - Szkot - architekt, 58 lat. Dochody - nie jesteśmy materialistami :D Mieszkamy w Szkocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×