Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

temat na luzie ile macie dzieci w jakim wieku gdzie pracujecie

Polecane posty

Gość gość
Dyrektor Produkcji 47 lat. 2 synów, 24 i 7 lat. Zarabiam 4 tys złotych. Gdybym była mężczyzną miałabym pewnie dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - po pierwsze, w życiu nie zdecydowałabym się na tyle dzieci, bo ja nie zyję na tym świecie aby się tak głupio rozmnażać, po drugie tu jest polska a nie zagranica. Wypowiadaj się na zagranicznych forach to podejrzewam, że ciebie wyśmieją, bo nikt nie rodzi tyle dzieci i sam siebie nie wpieprza w taki kierat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27l, pierwsze w drodze, 5-8000 pln/mc - branża lotnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno dziecko, ma 10 lat. my 36 i 37 lat. Mieszkamy za granicą. mieszkanie ma prawie 70 m kw, budownictwo stare, solidne, wysokie sufity, wysokie okna (minus taki, że trzeba porządnie ogrzać by ciepło było zimą bo zimy są tu zimne, nie tak jak w Polsce, ale zimne). zarabiamy dość dobrze, maż więcej niż ja (on branża IT, a ja sekretariat uczelni wyższej ale nie jakiejś tam super prestiżowej ;) ). zarobków nie podam, ale to jest coś jakbysmy mieszkali w Poznaniu i mieli w sumie na nas troje (4 jesli liczyć kota) 8 tysiecy złotych netto na miesiąc. czyli jest OK ale bez wielkiego szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Szkocji jest mnóstwo rodzin z 4-5 dzieci. Wielodzietność zaczyna się dla nich w okolicy 7- 8 dziecka. Ty masz swój sposób na życie, ja swój. Różnimy się jednym - ja na siłę nie forsuję swojego, nie uważam, że jest jedyny najsłuszniejszy. Jestem szczęśliwa tu i teraz. Mam fajną rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, trollica! Co cię u Szkotki zabolało najbardziej? Duża fajna rodzina? To, że mieszka za granicą? To, że mają niezły status materialny? Krew cię pewnie zalewa - inni poukładali życie, Ty - samotny, ubogi przegryw bez wykształcenia, pewnie beznadziejnie nudny, zgorzkniały, cały czas przylepiony do tego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy troje dzieci, tzn trzecie w drodze termin mam w lutym. A ta dwojka co juz jest to ma 8 lat oraz 2 i pół roku. Ja pracuję na 3/4 etatu w biurze, praca papierkowa taka zwykła, nic szczegolnego; mąż pracuje 40 godzin w tygodniu jako inzynier ds baz danych. Mieszkamy poza Polską, ale nie UK czy Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko 5 lat, ja jako dentystka mam sporo, mąż chirurg ortopeda. Żyjemy za 5 cyfrową kwotę na początku której nie widnieje cyfra 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat 29, córka - 8 mscy Nauczycielka plastyki (obecnie na macierzynskim) - 2200 / Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inzynier 35 lat ,dwoje dzieci 6- latek i 2 latka Mieszkamy w duzym miescie Ja mam 6 netto,mąż ponad 30 Jest specjalista od platgorm wiertniczych Zyje nam sie dobrze,ale nie rozealamy kasy na drogie ciuchy i knajpy Inwestujemy i zwiedzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×