Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika19877

Zespół Izba Przyjęć proszę o opinie?

Polecane posty

Gość Monika19877

Koleżanka poleciła mi ten zespół Izba przyjęć podobno grają super i dobrze bawią gości proszę jednak jeśli ktoś się bawił przy ich muzyce o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzaaatttaaa
Zespól słyszałam i bardzo chciałam by zagrał na moim weselu lecz niestety mają zajęty termin. Polecam ich wszystkim bo grają i zabawiają gości bardzo ale to bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka16700
Ja zdecydowanie polecam ten zespół , grają naprawdę bardzo dobrze i super bawią gości. Sama wybawiłam się przy tym zespole na dwóch weselach i zawsze było bardzo dobrze. Wychodząc na papierosa słyszałam jak goście bardzo chwalili ten zespół. Każdy ma oczywiście swoje gusta i trzeba to wziąć pod uwagę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkawawa123
Bardzo dobry zespół jedyna wada to rzadko kiedy mają wolny termin a to też świadczy o tym jak grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejmazurek24
Zgadzam się w 100% że ten zespół gra bardzo fajnie, też miałem przyjemność być na wesele gdzie grał ten zespół i z chęcią bym poszedł na nie jeszcze jedno wesele w ich wykonaniu. Jednym słowem Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaiBartosz
Zgadzam się zespół jest naprawdę godny polecenia. Wiem bawiłam się słyszałam i widziałam Posiadam już rezerwacje na swoje wesele w Czerwcu. Jeśli piszemy tu o tym zespole http://izbaprzyjec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastianwroctttt
Zdecydowanie polecam ten zespół, na szczególną uwagę zasługuje tam gitarzysta który gra niesamowicie sam osobiście trochę grywam amatorsko , ale ten człowiek robi cuda z gitarą szkoda tylko że mało filmików z wesel mają bo z chęcią bym podpatrzył więcej świetnych dźwięków. Ludzie na weselu bardzo chwalili ten zespół a przy okazji mają super nazwę mają chłopaki humor:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mARTYNA33444
Zdecydowanie polecam grają super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję bawić się razem z mężem na imprezie gdzie grał zespół izba przyjęć i muszę powiedzieć, że grali fajnie ale jak dla mnie i mojego męża, a mój mąż jest muzykiem to gitara była za głośna, momentami nic innego nie można było usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile biorą i skąd są?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja właśnie podpisałam umowę na czerwiec 2016 i wzięli 4 tysiące złotych, zespół ma bardzo dobre opinie w interenecie a My dostaliśmy namiary od znajomych którzy bawili się na weselu jak grali i są zachwyceni. Pan Sebastian jest bardzo rzetelny i konkretny wszystko tłumaczy służy pomocą w doborze zabaw oczepinowych i opowiada bardzo ciekawie o tym przy czym goście się najlepiej bawią. Ogólnie bardzo ale to bardzo dobre wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie trafiłam w termin bo mają zajęty i bardzo żałuje :-( też znajomi bardzo zachwalają ten zespół ale Pan Sebastian zaproponował mi Dja na nasze wesele i chyba się zdecydujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bawiłam się z mężem na imprezie sylwestrowej gdzie grał właśnie ten zespół i z moich obserwacji wynika że to naprawdę dobry zespół, grali bardzo różne kawałki bardzo dużo mieszali stylami muzycznymi, wokaliści też niczego sobie. Nie mam pojęcia ile biorą za wesele ale uważam że warto wynająć ich. Z przyjemnością tańczyliśmy z mężem i nie mogliśmy się doczekać kiedy wejdą na scene i znowu zaczną grać, przerw nie mieli dużo w sumie to tylko wtedy kiedy były podawane ciepłe posiłki. To chyba tyle co mogę całkiem szczerze napisać o tym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam trn zespół naprawdę chłopaki dają z siebie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał kaczor Donald ma same dobre opinie w necie :) zastanawiające dlaczego żadna P. M nie podaje miejsca i daty wesel.. itp. hmm....reklamy,reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam slyszalam ten zespół na imprezie andrzejkowej w miejscu traktat na ulicy trakt brzeski i nie mogę napisać nic innego jak same pochwały nie dziwie się że ta sama grupa ludzi bawiła się na sylwestrze gdzie ten sam zespół grał. Brawo ! Grajcie tak dalej życzę wiele sukcesów i jak najwięcej tak zadowolonych gości jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie podabało się, moim zdanie sami sobie wystawiacie pochłwały : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podobało i podpisaliśmy z narzeczonym umowę z tym zespołem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszystko maja zajęte :) w porównaniu do innych zespołów to przecietnie, zreszta jezeli zespół tak pisze o sobie w necie achy po wszyskich forach to zle swiadczy o zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół 11.04 grał wesele w miejscowości klaudyn w hotelu stawisko na którym bawilismy się z mężem i jesteśmy zachwyceni, byliśmy na nie jednym weselu i napewno nie jest to przeciętny zespół a jeden z lepszych przy którym się bawilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do imprezy Andrzejkowej to też byliśmy z mężem i zespół powalił nas na kolana grają naprawdę super bardzo ale to bardzo nam się podobało, życzymy wiele sukcesów niestety na naszym weselu nie zagracie bo było dawno temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo fajna, zgrana i lubiąca swoją pracę grupa muzyczna. Pozdrawiam i życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie graja i spiewają tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, nikt sie nie zorientował, że to wszystko są reklamy. Normalni goście nie zaśmiecają sobie pamięci tym, jak nazywał się zespół, który grał na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam ten zespół grają bardzo ale to bardzo ładnie ja im zrobie z chęcią reklame bo warto, wiem co pisze bo byłem i nie raz sie bawiłem przy tym zespole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół ten grał teraz na weselu 01.08.2015 w sali weselnej arkadia w Somiance i było naprawdę super grali bardzo ładnie, goscie łacznie ze mną byli zachwyceni sporo ludzi pytało o namiary na was. Z czystym sumieniem polecam ten zespół proszę mi wierzyć że zespół wart polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na naszym weselu grał zespół Izba Przyjęć podpisaliśmy umowę z Panem Sebastianem i już od samego początku rozmowa nam się bardzo kleiła jak byśmy się wieki znali, orkiestra spisała się na medal poziom grania super i wokalistka bardzo ładny głos. Chodząc po gościach podczas wesela słyszeliśmy same pochlebne opinie na temat tego zespołu co nie ukrywamy bardzo nas cieszyło. Szczerze polecamy zespół IZBA PRZYJĘĆ bo to zespół który jest wart każdych pieniędzy. P.S Pozdrawiamy Cię Sebastian i życzymy samych zadowolonych klientów jak My Marta i Jacek Mikołajscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×