Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci powinni zarabiać więcej od swoich kobiet bo nie potrafią sprzątać.

Polecane posty

Gość gość

Chłopy w ogóle nie nadają się do sprzątania. Ostatnio poprosiłam swojego, żeby posprzątał łazienkę (wyszorował wannę i kibel) to syf był większy niż był przed "sprzątaniem". Wszystko się kleiło :O I to nie dotyczy tylko mojego faceta. Znajome też się skarżą, że ich faceci nic nie potrafią. O ile ugotować coś jeszcze od biedy ugotują to sprzątanie w wydaniu facetów to tragedia ! Skoro nie potraficie sprzątać to przynajmniej zarabiajcie odpowiednio więcej !! Przynajmniej do tego się przydajcie w związku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jeden z moich wykładowców opowiedział fajny kawał ;) " wiecie czym różni się w akademiku pokój dziewczyn od pokoju chłopaków ? Tym, że u dziewczyn naczynia myje się po obiedzie a u chłopaków PRZED obiadem" ;) Dość wymowny żart biorąc pod uwagę, że opowiadał go sam facet. A co do meritum postu to się absolutnie zgadzam. Faceci nie mają ręki do porządków w domu i dobrze by było gdyby nadrabiali ten brak przynajmniej na tle finansowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Chłopy nie nadają się do domowych prac. A te teksty o "podziale obowiązków" to mit, który rzucają na początku znajomości, żeby udobr***ać kobietę a potem i tak baba zostaje sama z gotowaniem i sprzątaniem mimo, że tak samo jak on zapier...ala zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet też nie sprząta. Wolę to zrobić sama niż mam oglądać tą jego pseudorobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×